Vermox ve 22. tt. Můžu být klidná?

Zodpovězené
10. kvě 2024

Dobrý den,

ráda bych znala Váš názor na užití Vermoxu ve 22. tt a 24. tt. Dcera, dle pediatričky, má podezření na roup dětský a museli jsme se přeléčit celá rodina. My jsme byli bez potíží. Užila jsem tedy 2 tablety. Nyní jsem si pročetla internet a názory lékařů se na užití Vermoxu v těhotenství liší.

Můžu být klidná?

Děkuji moc za Váš názor.

Dobrý den,

ohledně užití léku v těhotenství musí vždy váš lékař uvážit poměr přínosu a rizika. Jedná se vždy o individuální posouzení. Nelze odpovědět po internetu.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz