Dědění bot. Je to opravdu nevhodné pro malé děti?

Zodpovězené
11. kvě 2023

Dobrý den,

jak je to prosím s nevhodností poděděných bot pro malé děti?

Zaslechla jsem názor, že boty mají být nové, neprošlapané, ale přijde mi, že za tu krátkou dobu nemohou být 🙂. Mám po starším synovi spoustu bot a přemýšlím, jestli by šly využít i pro mladší dceru nebo ne (samozřejmě za předpokladu, že jí bude i tento střih vyhovovat).

Děkuji

Zdravím,

já s Vámi souzním, pokud jsou nezničené, nesešlapané, (neplesnivé 🙂), nevidím v dědění dobře sednoucí boty problém.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot