Sandále pro širokou nohu (syn 1,5 roku). Poradíte, prosím?

Zodpovězené
25. dub 2020

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o tip na sandálky s uzavřenou patou i špičkou pro rok a půl starého syna se širokou nohou a vysokým nártem. Už jsem toho prošla hodně, ale jsem bezradná nebo už fakt neumím hledat 😊.
Rozměry nohy jsou teď cca 13,5 cm x 6,5 cm, palec není dominantní. Celoroční boty nosí od Jonapu, ale jejich sandále jsou podle všeho užší.

Předem moc děkuji a přeji hezký den.
M.

Dobrý den,

nemyslím, že Jonap sandálky jsou užší než celoroční, já naměřila 14,5 cm na 6,4 cm.
Na širší nohu a vyšší nárt sedí značky Little Blue Lamb Baby, Jack and Lily, ale u obou je mezi velikostmi. Seděly by Zeazoo Gobi W, ale ty jsou páskové. Nejlépe se mi jeví Fare Bare, dětské letní sandály, nemám je přeměřené, ale zřejmě vel. 22.

Ještě dodatek: napadly mě Beda Barefoot, od letošní sezóny by i sandálky měly být v menších velikostech.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot