Teplé zimní boty nad kotník. Jaké byste doporučila?

Zodpovězené
15. pro 2020

Dobrý den,

prosím o radu. Sháním zimní boty nad kotník, ale ne vyloženě kozačky. Délka nohy 25,5 cm, šířka 9,9 cm. Hubený kotník, nízký nárt. Celoročky mám Pegres a sedí skvěle. Zimní jsem objednala Peerko go, ale připadají mi málo teplé. Navíc vel. 40 mi je malá, ve vel. 41 mi přijde, že mi noha trošku plave. Nohy mám hodně studené, snadno prochladnou.
Zimy máme takřka bez sněhu, s teplotou kolem nuly, někdy míň, ale chystáme se i na hory na pár dní, tak aby mi nebyla zima od nohou, když bude ušlapaný sníh a dejme tomu teplota do -10 stupňů. Cenou ideálně do 4 tis.

Předem děkuji.

Zdravím,

napadají mě třeba Be Lenka, mají zimní nad kotník a jsou dost teplé.
Co se týče pocitu zimy, zkuste extra zateplenou stélku, funkční (merino) ponožky, zateplení kotníku.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot