Blbne tu už někdo s Vánocema?

misana
13. zář 2012

Ahojky,blbne už tady někdo s Vánocema,jako já? Jsem magor do Vánoc 😅 A jen se trošku ochladilo,tak už mi tu hoří svíčky a hraje Popelka 😕

slundo
13. zář 2012

😀 já mám zas plnou hlavu vánoční výzdoby...koukám na net, hledám inspirace , přemýšlím kam schovám dárky....jako kdyby ani neměl být podzim 🙂 Takže sama rozhodně nejsi. ale proč ne ? Mám Vánoce ráda, tak se na ně moc těším

palomitacheca
13. zář 2012

@misana taky mám Vánoce ráda, tak už přemýšlím o dárcích 🙂 a o fotce na vánoční přání 😀

misana
autor
13. zář 2012

Tak to jsi mě uklidnila 🙂 Taky jsem sjížděla výzdobu na netu. No,už se moc těším na advent 😉

misana
autor
13. zář 2012

@palomitacheca taky přemýšlím nad dárkama a vůbec nevím co pro syna (9)...pro malou je to lepší te jsou 2.

slundo
13. zář 2012

Můžu se optat, jestli jste náhodou někde nenarazili na dřevěné ozdobičky ( různé figurky). Znám jen ty malé, které jsou na menší stromky a ráda bych zkusila takto vyzdobit i velký stromek ....

palomitacheca
13. zář 2012

@misana tak takhle velký děti ještě nemám. Syn bude mít 3 roky, dcera 4 měsíce, tak to bude jednodušší. Pro Páťu objednám DVD s Mickey Mousem, to ho teď strašně baví. Jinak nějaký hračky, případně oblečení.

palomitacheca
13. zář 2012

@slundo http://www.popron.cz/dekorace/c-4494/ zkus se podívat tady, jestli by něco takovýho neměli

misana
autor
13. zář 2012

@slundo http://www.zedreva.eu/zedreva1/eshop/4-1-Dreven... Ale v obchodě jsem narazila jen na malé sady.

misana
autor
13. zář 2012

@palomitacheca Já bych chtěla malé pořídit ten pohádkový kamínek. Nemáte s tím zkušenosti?

palomitacheca
13. zář 2012

@misana tak o to jsem nevěděla, ale vypadá to zajímavě. To by se synovi mohlo líbit. Je na počítač a telefon ulítlej. Tak to asi zkusím objednat 🙂

palomitacheca
13. zář 2012

Už mám i dárek pro přítele - dostane lístky na Carminu buranu v lednu v kongresovým centru 😀 Asi před 4 roky jsem mu dala lístky na poslední představení Carminy burany v Olomouci a strašně se mu to líbilo 🙂

misana
autor
13. zář 2012

@palomitacheca Tak to je parádní dárek 🙂 Já asi manželovi koupím nový koberec pod stůl do obýváku 😉 😝

palomitacheca
13. zář 2012

@misana a domluvili jsme se, že on jako dárek pro mě zaplatí rodinný focení u fotografky, paráda 😀

palomitacheca
13. zář 2012

@misana já už se docela těším, až se doma koberců zbavíme 😀 nemáš nějaký nápad na dárek pro rodiče? 🙂

misana
autor
13. zář 2012

@palomitacheca my doma koberce nevedem,jen u sedačky pod konfer.stolkem. Pro rodiče nevím,jako každý rok 😒
Pro naše vždycky ještě něco vymyslím,ale u tchánovců to je hrůza.

palomitacheca
13. zář 2012

@misana já si nějak nepamatuju, co jsme jim dali loni. Se mnou už je to nějaký špatný, paměť přestává sloužit 😀 ještě je celkem blbý, že můj tatínek a syn mají pár dní před Vánocema narozeniny, tak to jsou další dárky...

kleae
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misana
autor
14. zář 2012

Narozeniny na Vánoce jsou radost 🙄 U dětí to celkem jde,ale jinak .................. No tak já už teda asi začnu pomalu nakupovat.Vždycky v září něco někde uvidím,řeknu si,ale ještě je brzo a pak neumím nic sehnat 🙄 Na Štědrý den jste s rodičema?

hanaflint
16. zář 2012

Ahoj, tak moc to neprozivam, ale co se tyce darku, tak se uz poohlizim, protoze opravdu nemam rada tlaceni se v obchodech, fronty a chaos, ktery vladne v tu chvili svetu. Mam rada Vanoce klidne, plne pohody, darecky pripravene, svicky zapalene, pohadky hrajici, pekne v teple domova a svete, zblazni se! 😀

bellaver
18. zář 2012

@misana jsem fakt ráda, že nejsem sama šílená 🙂 já Vánoce miluji!!! A nejlépe, když je u nás co nejvíce lidí ... a když to nevyjde na Štědrý den přesně, tak kdykoli během svátků 😉 lonijsem se ale nějak naštvala s cukrovím a zařekla jsem se, že letos jen tak střídmě ... hmmmm, to jsem netušila, že budu doma pěkně na rizikovce, takže letosto bude asi krutééé 😀
Pár dárečků už mám, když se mi někde něco líbí, koupím, už od léta pomalu nakupuji..
A letos bych chtěla vymyslet nějaké pěkné balení dárečkům .... vždy jen papír a stuha .... ale letos se chci vyblbnout ... mám už pár tipů 🙂

misana
autor
19. zář 2012

@bellaver Tak to jsi mě potěšila 🙂)

misana
autor
19. zář 2012

@hanaflint obchody,fronty a chaos přímo nesnáším. Já miluju tu atmosféru! Výzdoba doma,pohádky,svíčky...prostě vůně Vánoc! A hlavně,když vidím,jak dětem svítí očička,když se zapálí cinkající stromeček,když chodí po ulici Mikuláš atd. 😉

misana
autor
19. zář 2012

A tak jak prožíváte Vánoce?A předvánoční čas? Pečete,dodržujete nějaké zvyky a co na Štědrý den? Jste doma?

palomitacheca
4. říj 2012

@misana tak jak jsi daleko s dárkama? 🙂 já už mám část promyšlenou, jen to objednat 😀

misana
autor
10. říj 2012

@palomitacheca 🙂 něco vymyšlené by bylo 🙂 Nějak nám to září uteklo a už je 10.října 😉

misana
autor
10. říj 2012
palomitacheca
10. říj 2012

@misana už se nám to blíží 🙂 u nás budou letos převážně lístkový Vánoce 😀 dědeček dostane lístky na Nitro circus, babička na Apassionatu a Putování s dinosaury, přítel na Carminu buranu... Druhou babičku tohle nebere, tak pro ni máme 8 sklenic jejího oblíbenýho kafe. Nedávno ji vykradli zloději a sebrali jí asi 3 sklenice, co měla v zásobě. To kafe prý pije už 20 let a oni ho přestali vyrábět, tak z toho byla málem na mrtvici... Když jsme jí nedávno jednu sklínku dovezli, tak málem skákala radostí do stropu 😀

palomitacheca
10. říj 2012

@misana něco podobnýho znám z německých vánočních trhů http://triptip.rajce.idnes.cz/Vanocni_Drazdany/...

benjik
10. říj 2012

@palomitacheca na Apassionatu ? bude letos?