Gynekolog/žka Praha ?

prazacka29
26. čer 2011

Milé snažilky a maminky, nemáte někdo tip na dobrého gynekologa, špíše asi lékařku v Praze, která nabírá klientky/pacientky? Nejlépy asi Pha 10, ale není podmínkou. Přestěhovala jsem se právě do Prahy a hledám
Uvítám hlavně tip od nějaké snažilky či budoucí maminky baculky, která dohodí pohodovou lékařku, která neprudí za váhu při každé návštěvě tak, jak jsem to měla do minulého měsíce v minulém bydlišti. Však i my s více kily jsme zdravé, dobré a pohodové péče a miminka chtějící ženy a nemusíme se nechat urážet
Děkuji moc
Irena

dreana
26. čer 2011

@prazacka29 Ahojky, naprosto doporučuji doktoru Jedličkovou, Barrandov. Soukromá. ale naprosto skvělá a užasna, přestěhovala jsem se z Prahy, ale za ní stale jezdím a to mluví o všem 🙂

prazacka29
autor
26. čer 2011

@dreana To je docela daleko na dojíždění, ale díky moc za tip, pokud nenajdu nic blíže, podívám se na ní 🙂

kvetinkaivanka
26. čer 2011

@prazacka29 mužu doporučit gyncentrum Chodov-Mudr Kateřina Bollardt.Skvělá,příjemná doktorka a nikdy neprudila za to kolik vážím!!!!!!Ani sestřičky neprudili.

jmisa
26. čer 2011

Já chodím do www.gynfem.cz k Motyčkovi (je to už můj několikátý gynekolog), ale je tam i doktorka, tedy je jich tam víc. Je to kousek u Strašnické.
já jsem tam spokojená.
S váhou zkušenost nemám.

letalnica
26. čer 2011

Ahoj, naprosto souhlasím s předchozím příspěvkem. Chodím také do Gynfemu ve Strašnicích. Platí se tam sice roční příspěvek 500,- Kč, ale péče vynikající. Já jsem u dr. Březinové a lepší doktorku jsem nezažila. Je mladá, ale odbornice a strašně fajn. A co jsem těhotná (22+5 tt), jsem ještě nic neplatila. Výhodou je, že se zde dělají screeningy, cukrovkový test a je tu i monitor, vše na jednom místě. Já jsem velice spokojena.

letalnica
26. čer 2011

Jo a prudit kvůli váze pravděpodobně nebude, i když já jsem štíhlá, tak těžko posoudit, ale je fakt naprosto pohodová. V životě jsem k žádnýmu doktorovi neměla takovou důvěru. Snad teda ještě nové pacientky bere, loni jsem k ní nacpala kámošku. Ordinuje v pondělí a ve čtvrtek, ostatní dny dělá specializované ultrazvuky v Gennetu.

prazacka29
autor
27. čer 2011

Moc všem děkuji za tipy, obvolám si, kde ještě berou pacientky 🙂

dandiela
27. čer 2011

Ahoj, také chodím do gynfemu k dr. Březinové a nemůžu si vůbec stěžovat. Možná tě zaskočí, že je mladá ,ale opravdu to není na škodu, ví přesně co dělá 🙂 a máš to na Praze 10 - kousek od metra Strašnická. Je tam sice roční poplatek,ale opravdu to za to stojí.

minina
9. dub 2012

Ahoj holky, obnovuji diskusi. Nevím, jestli jsem já divná a moc náročná, ale vysadila jsem HAK a mám docela problémy - MS po 35-40 dnech, zadržování vody... Říkala jsem to své gynekoložce a ta na to reagovala tak, že mi sestřička píchne injekci. Když jsem se na to ptala dál, tak že vyvolávačku, tak říkám,že to moc nechci a ona, že to je na mě, že teda budu zadržovat vodu. A že nemám ovulaci. Prý se to spraví tak do pl roka, do roka. Byla jsem z toho rozhozená, tak jsem si tu vyvolávačku nechala dát, ale teď si říkám, že bych asi ctěla trochu jiný přístup. Doktorka mi řekla, že když to teď do 14 dnů nedostanu, tak mám přijít a budeme to řešit dál. Byla jsem z toho celého trochu mimo, ale tak si říkám, že bych asi čekala nějak víc info a ne jen - dáme vám injekci a snad to dostanete:(
@letalnica
@dandiela
Holky, můžu se zeptat, jestli vás MUDr. Březinová taky rodila? Chystáme se příští rok na mimčo a nechci pořád někam přecházet, ale teď jsem vážně taková rozhozená... Nebo je to co, jsem psala, normální?
Uvídám i další typy na doktotrky, které by mě pak i odrodily. Díky moc

dandiela
11. dub 2012

@minina Ahoj, co já vím tak by měla rodit v Krči,ale ruku do ohně bych za to nedala 🙂 Jinak já jsem k ní docházela celé těhotenství a byla suprová, pečlivá a hodně veselá :.) co se týče péče, tak není co bych vytknula... Jen jsem se tam po 6ti nedělí ještě nedostala...nějak nemám čas 😅 Dej tomu trochu čas, ona ta antiko je náročná obzvláště pokud jsi jí brala několik let. Počkala bych třeba 3-4cykly a uvidíš jestli budeš muset jít pokaždý na vyvolávačku nebo se to upraví samo...

bl4nche
11. dub 2012

Jsem taky za GynFem, Brezinova ma ted ale vypadek, zlomila si ruku, tak tam bude az v kvetnu.

minina
11. dub 2012

@dandiela Díky moc za zprávu 🙂 Já jsem se te´d rozhodl najet na bylinky a nechta tělo, a´t se vypořádá. vyvolávačku už jsem si nechala dát a teď toho zpětně lituju, ale co už. A paní doktorku zkusím, ale asi až na podzim a do té toby uvidíme🙂

bl4nche
11. dub 2012

Jo a je rocnik 78, aspon podle webu spoluzaci ;) Nejsem hubenour, nikdy nic nerekla. Zazila sem ji v obou tehotenstvich, v prvnim jeste kdyz byla v ordinaci na kolejich na Jizaku. Jediny blby je, ze je dost vytizena a ceka se, max. bylo ale tak hodinu. Akorat me nakrkla, kdyz mi ve 35 tydnu tehot. rekla, ze mi utz fotku uz neudela, ze pry si mam malou vyfotit po porodu - to sem byla fakt nastvana. Ale je fakt, ze jak je mlada, ze se tolik neostycham se ptat 🙂

bl4nche
11. dub 2012

dandiela: v Krci jednu dobu pusobila, myslim pred atestaci, ale rekla bych, ze ted uz ne. Aspon loni nic takoveho nerikala, ze by tam brala sluzby.

letalnica
11. dub 2012

Ahoj, taky jsem si dr. Březinovou našla na netu v Krči, tak jsem se jí na to v těhotenství schválně ptala. A už nerodí. Má jen Gynfem a ten Gennet, tam mi taky dělala plodovku. A že má teď výpadek je pro mě novinka, dík za informaci. A jinak, abych jen nechválila, docela mě tam v prosinci namíchly, nevím jestli za to můžou sestry nebo dr. Šla jsem na kontrolu po šestinedělí a se sedmitýdenním miminkem v autosedačce (s kočárem se člověk sám do schodů nedostane) jsem čekala hodinu a půl!!! To už mi zase přišlo blbý, naštěstí malej byl zlatej, teď by jim to tam zboural 🙂

bl4nche
11. dub 2012

@letalnica: je pravda, ze na kontrolu po sestinedeli jsme tam taky docela dlouho cekali, cela rodina, hodinu urcite. Objednala sem se tam dost blbe na desatou a slo to pomalu. Ono asi staci, aby se tam nejaka pacientka zdrzela, a uz ma skluz. Prislo mi, ze maji co 10 minut, to jedna pacientka :(

letalnica
11. dub 2012

Jo, to já byla objednaná na 16:30 a na řadu jsem šla skoro v 18:00. Pěkně blbej čas, ale 15:45 se objednávala kámoška, tak to bylo schválně, aby mi pomohla s kočárkem, ale ona pak dostala MS, takže se přeobjednávala a já tam zkejsla takhle trapně sama. Jako třeba v těhotenství mi nevadilo hodinu čekat, nikam jsem nespěchala, tohle mě fakt naštvalo. No jo, to je daň za to, že dr. je oblíbená 🙂

kofinka
11. dub 2012

mudr Kaprál přímo u vstupu metro hradčanská bere. Také jsem se přistěhovala a bez problémů mě vzal. Roční příspěvek 500 Jč, mudr-kapral. Hezká nová ordinace. Příjemná sestra.

svoba
20. dub 2012

gynevra.cz - vřele doporučuju!

dostan1234
8. črc 2014

Dobrý den,

chci se podělit o názor k GynFem, gynekologii mám s opravdu šílené prožitky. Doktorka je téměr k nezastižení,furt na dovolených a pak ordinuje dva dny, což vůbec nestíhá. Když už se náhodou dovolám na sestru, jsou kyselé jak citrón. Antikoncepce mi nesedí a řeší to se mnou buď po telefonu nebo ať jdu k někomu jinému, vždy vysolím jen peníze a čekám jestli mi nezačne růst třetí noha. Za poslední tři měsíce, mám akné jak puberťák, 7 kg navíc a prej je to ok. Jediné co uměli vybrat ode mě příspěvek a od té chvíle jsem jim volna. Fakt naprostý hnus, jak se můžou chovat k lidem.Bohužel se chování opakuje. A to jsem momentálně zdravá, řeším jen prášky, být těhotná asi hrůzou zešílím.

evab.
7. srp 2014

Gynekologie Kolek, kdokoli z nich je úžasný. Já mám skvělou MUDr. Muchantaf a neměnila bych

petraemma
12. srp 2014

Doporučuji Gynclin v poliklinice Prosek. Perfektní přístup a berou nové pacientky 🙂

srpnatko
25. kvě 2015

@letalnica
@dandiela
@bl4nche ahoj holky,mám na vás prosbu,kam chodíte teď,když už tam Dr.Březinová neordinuje?klidně do IP 😉 budu vám moc vděčná za odpověď,od doby,co odešla,tak jsem z toho celkem dost nešťastná a nevím,kde hledat někoho,kdo bude jako ona ☹ děkuju 😉

letalnica
25. kvě 2015

@srpnatko Ahoj, jsem tam stále, nedávno jsem byla na kontrole po 2 letech, tak mě nepřítomnost dr. Březinové překvapila. Nicméně jsem šla k její nástupkyni, dr. Výtiskové. Je taky mladá a docela fajn, jen asi trochu zmatkuje. Myslela si, že jsem někdo jiný, a dala mi recept pro jinou pacientku... Uvidíme, zatím zůstávám.

bl4nche
25. kvě 2015

@srpnatko: Březinová přešla na plný úvazek do Gennetu. chodím k Macuchove. ale otevřeli novou pobočku na Andělu, máte tam už někdo zkušenost?

srpnatko
25. kvě 2015

@bl4nche k tý nechci ☹ dneska jsem na to koukala a nemaj tam ani nic o lékařích,tak je otázka,kdo tam je,jinak nevíš,zda se dá k ní do toho Gennetu,jestli bere?

bl4nche
26. kvě 2015

@srpnatko: zkus zavolat na ten Anděl, myslím, že tam má být Motycka a někdo další. Březinová nevím, Gennet bývá narvany.