Lipoxal extreme. Máte zkušenosti?

vercak.
2. bře 2010

Včera jsem si koupila Lipoxal extreme, je to silný spalovač tuků. Zajímalo by mě, jestli jste ho už některá zkoušela a jestli jste po něm zhubly?

beruska2x
2. bře 2010

ja jsem kdysi spalovac tuku pouzivala, uz nevim znacku ale zhubla jsem ale je to jen podpurne, drzela jsem dietu, cvicila + tohle...

ted mesic cvicim kazdy den, jim do 16:30 - 17:00 hod, spat chodim okolo 23:00, vynechalala jsem sladke (to je pro me nej trest 😔 ) a takove ty typicke nezdravosti - klobasy, atd..
a uz je to taky videt...

ale kazda pomoc dobra 😉 tak dej vedet jak to funguje 😀

lenkavano
2. bře 2010

verčo koupím si ho taky napiš cenu 😉

vercak.
autor
2. bře 2010

beru - no já právě nejsem nějak schopná cvičit a omezovat se v jídle ☹ na tohle jsem fakt lajdák. Spíš by mě zajímalo, jestli třeba někdo po něm trošku zhubnul i bez cvičení.

vercak.
autor
3. bře 2010

Tak nikdo jiný nemáte zkušenost??? ☹

beruska2x
3. bře 2010

tak to asi jo, ten ucinek by to melo mit ale asi to nebude kolik pozadujes nebo tak jak by to slo s podporou cviceni .. to dela hodne, nastartuje to to spalovani...

kolik to stalo?

vercak.
autor
3. bře 2010

Stál 900 a zvýhodněné balení 120 tbl. + 80 tbl. zdarma. No uvidím, buď aspoň trošku pomůže a nebo jsem vyhodila peníze. Člověk v životě už přišel o víc 😖

pe7pa
1. bře 2012

Ahoj lidičky.
Prosím Vás v žádném připadě tento výrobek nekupujte. Vůbec to nefunguje a ještě si pokazíte svoje zdraví. také jsem se nechal napálit a nyní mám velké potíže s kloubama. Jsou to vyhozené peníze za které si můžete koupit něco příjemného a ne zdravotní potíže. PROTO VÁS ŽÁDÁM NEKUPUJTE TENTO VÝROBEK!!!!!!!!!!!!!!!

arinikac
6. bře 2012

musím souhlasit s @pe7pa - k tomu, jestli lipoxal funguje, jsem se nestihla dobrat - vydržela jsem to týden. Po 30 minutách od spolknutí tobolky jsem měla pocit, jakoby mi v žaludku vybuchla bomba - celé to složení, pepř, chilli, zázvor atd. jsou strašně agresivní v tak velké dávce, strašně to pálilo, pocity na zvracení, přejde to asi za 15 minut, ale skoro se to nedalo vydržet. za mě jasné ne.