V 9tt jsou čárky na těhotenských testech čím dál slabší

terezska121
20. srp 2015

ahojky jsem v 9tt a vcera sem si ze zvedavosti delala tehu test a carka byla slabší a dnes ráno sem si ho taky udělala a je ještě slabější mám strach doktorka mě objednala až hrozné pozdě ... Setkala se stim nějaká? 😖

maudn
20. srp 2015

V 9tt by už čárky měly být stejně silné, bylo by dobré se nechat prohlédnout dřív, samozřejmě ne nutne, ale na.co budeš čekat

nonnni
20. srp 2015

Pro klid duse si dojdi na krev (kazda laborka ti ho udela, stoji kolem stovky a casto mas vysledek do hodiny) a pak na kontrolni odber za 2-3 dny, lepe 3 dny.

eloana
20. srp 2015

Netestovat!!! tehu test je spis kolem toho 5tt- kolem 8tt to uz testy pry slabnout....ja to nikdy nezkousela,ale kamaradka testovala kolem 8tt a vyplasena letela na gyndu,ze test slabne a tam ji rekli,ze je to normalni.

marketuska
20. srp 2015

Šla bych k doktorce dřív, nebo zajela na pohotovost - i kdybys měla předstírat bolesti. Nevím, kdy až máš jít na kontrolu, ale já bych zešílela i z toho čekání 2 dny na krev v laborce. Jinak ale je určitě nějaká tabulka jak vysoké hcg by v kterém týdnu mělo být. Já si kdysi dělala test až někdy kolem 15-16tt /zbyl mi/ a pozitivní teda byl

andy80
20. srp 2015

Hladina klesá až kolem 12tt, raději bych si zašla na krev

denousek
20. srp 2015

měla jsem to stejně,bohužel to bylo mimoděložní ...máte potvrzené těhu z ultrazvuku?to už mi vlastně neřeknete...ale myslim že v 9tt už ano... nestresujte...

duracell79
20. srp 2015

Já si po ošklivém snu udělala v 10tt test a byl tam úplný duch, jako máš Ty. Můj mě uklidňoval bo dohledal na netu, že mezi 9-10tt hladina hCG v tomto období klesá a nárůst je až kolem 25tt. Uřvaná jsem volala na pohotovost... Vše bylo v pořádku 🙂 Držím pěsti, ať je to tak i u Tebe!! 🙂 Ale pro jistotu bych zajela na pohotovost...ať máš klid a jistotu. Možná si Tě tam budou chtít nechat.
Hodně štěstí 🙂

To je ten článek:
http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-...

janinkadufinka
14. bře 2019

Záleží i na tom,kolik tekutin jsi vylila a zda jsi byla v noci curat??Mě slably z odpoledního testování ale ráno by měly být vidět nejvíc. Podle mě čekáš miminko a je vše v pohodě.pa

terezska121
autor
14. bře 2019

@janinkadufinka ano jiz mam, z tohoto testu 3letou holcicku. :D:D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru