Děloha jen na jedné straně, měla by být uprostřed, ne?

koculu
30. zář 2013

Ahoj těhulky, prosím o radu. Když ležím na břiše nahmatám si dělohu pouze na pravé straně (výrazně větší boule) levá strana jako by prázdná. Myslím, že by měla být děloha přesně uprostřed, ne? Jsem v 15. týdnu a k doktorovi jsem objednána až na 21/10. Nevím, zda jde o banalitu nebo problém, který bych měla začít řešit.

Děkuji moc za rady.

kajalka
30. zář 2013

@koculu Já měla miminko taky furt nahemovaný vpravo 🙂

Hlavně se moc nezkoumej, užívej si těhotenství.

mysicka_lb
30. zář 2013

Ahojky, mně třeba doktor ještě před otěhotněním říkal, že mám dělohu více nalevo. Ptala jsem se ho, jestli to vadí, a říkal, že ne, že to je jen netypické. Teďka v těhotenství mám díky tomu bříško na levé straně větší než na pravé. Vše je ale v pořádku, jen to prostě blbě vypadá🙂. Buď úplně v klidu. Nikdo z nás není úplně symetrický a někdo má holt tu asymetrii ještě výraznější.

odvarkova
30. zář 2013

Já mám stejný problém 😀 jen se mi ty boule střídají 😀 jednou vpravo, jednou vlevo, určitě je to v pododě, může to být i uložením miminka, třeba se mu líbí jen na jedné straně, ještě má spoustu místa u může si vybrat kde si hajne 😀

koculu
autor
1. říj 2013

Aha 😀 moc děkuju za dobré zprávy, byla jsem trochu vystresovaná. Na pravé straně ode mě vždy leží budoucí tatínek, tak se malému asi více líbí právě tam 😉

jennyska
4. lis 2013

@koculu @odvarkova @mysicka_lb @kajalka

Ahoj snažillky, těhulky a maminky,

ráda bych Vás oslovila ke vložení Vašich osobních zkušeností do naší koníkovské Wiki knihovničky na téma Děloha. Knihovničku si spolu se všemi těhulkami, snažilkami a maminkami z MK tvoříme, abychom v ní našly vše, co potřebujeme a rychle a přehledně 😉

Proto, prosím, vložte své zkušenosti s různými problémy týkající se ženské dělohy, např. Děloha jen na jedné straně, do tohoto článku https://www.modrykonik.cz/deloha/ a pomozte ostatním ženám, které si právě prochází podobným obdobím a hledají radu, pomoc, podržení...

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den 🙂
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru