Jaké vitamíny/doplněk stravy v 16. týdnu těhotenství?

18. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
petrac1984
Registrovala se 11. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 36 příspěvků.
 Ahojky,můžete mi poradit jaké vitamíny / doplněk stravy můžu brát v 16 týdnu? Doteďka jsem brala Femibion pro 1.trimestr. Děkuju
17. únor 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
soleikamik
31
Registrovala se 12. února 2013 na modrykonik.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 19 přátel. Heřmanův Městec, Region Chrudim.
 Ahojky,ja v prvnim trimestru brala Calibrum Baby plan a ted beru Calibrum Mami emoticon
17. únor 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miriamkad
15
Registrovala se 10. února 2013 na modrykonik.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 6 přátel. Ždánice, Region Hodonín.
 Celou dobu papam gs mamavit a sem spokojena .. maji vse co potrebujes na cele tehu ;) a hlavne ovoce a zeleninku ;)
17. únor 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pett21
2
Registrovala se 31. ledna 2013 na modrykonik.cz. Přidala 359 příspěvků. Má 1 přítele. Barcelona, Španělsko.
 taky mam gs mamavit od pocatku. vychazi i cenove dobre emoticon
17. únor 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anag (31 r.)
9
Registrovala se 20. října 2008 na modrykonik.cz. Přidala 5139 příspěvků, 3 alba a 353 inzerátů. Má 9 přátel. Region Břeclav.
  • Petr1 rok
  • Erik4 roky
 Já beru od začátku Gravital a jsem spokojená .... emoticon
17. únor 2013 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leni78
1
Registrovala se 29. prosince 2012 na modrykonik.cz. Přidala 1122 příspěvků.
 Já bych řekla nebrat žádné, pokud jíš zdravě.
17. únor 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miriamkad
15
Registrovala se 10. února 2013 na modrykonik.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 6 přátel. Ždánice, Region Hodonín.
 v této době není už nic zdravé.. nebo se ti zdá že ano?? jíst zdravě by znamenalo jíst jen semínka :o/ užívat vitamíny v těhu mi přijde dost důležité!!!
18. únor 2013 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mijave
Registrovala se 1. února 2013 na modrykonik.cz. Přidala 132 příspěvků. Má 2 přátele.
 Já beru Prenavit od Vitalandu.
18. únor 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anina32
6
Registrovala se 10. listopadu 2011 na modrykonik.cz. Přidala 1207 příspěvků.
 Já taky brala nejdřív calibrum babyplan a potom calibrum mami, ten beru i teď při kojení.
18. únor 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leni78
1
Registrovala se 29. prosince 2012 na modrykonik.cz. Přidala 1122 příspěvků.
 @miriamkad Ano nic není zdravé. Straší mě to čím dál více. Ani ty příkrmy vařené ze zeleniny kupované v obchodě nejsou v pořádku. Jsou plné chemie, to už vyjdou zdravěji skleničky. Nicméně vitamíny v kapslích jsou velká záhada, je velkým otazníkem, zda se po nich nerodí větší 4 a více kilové děti, co se týče vhodnosti nemá zatím nikdo jasno. Spíše se doporučuje to s vitamíny nehrodit, pokud má maminka normální přísun potravy.
18. únor 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafeska
18
Registrovala se 6. srpna 2012 na modrykonik.cz. Přidala 636 příspěvků a 40 inzerátů. Má 4 přátele. Region Nymburk.
 Já brala gravital a byla jsem spokojená, cpala jsem se ovocem plus tyhle vitamíny a měla jsem ze sebe hodně dobrý pocit emoticon
18. únor 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pismenka
3
Registrovala se 3. října 2008 na modrykonik.cz. Přidala 390 příspěvků a 1 album.
 žádné!!!! nebrala jsem nikdy nic, až když mi opravdu hodně tvrdlo břicho, tak od 5měs. jsem brala hořčík - po poradě s MUDr. Po vitamínech můžeš mít taky pěkného obra,který se pak špatně rodí emoticon
@miriamkad jíst vitamíny v těhu není důležité, já si to vůbec nemyslím, je to jen tahání peněz. A to už mám dvě děti a netrpí tím, že by jim v bříšku chyběli vitamíny.
souhlasím s @leni78 lépe bych to nenapsala!!!! emoticon
ani ted neberu žádné vitamíny, tím myslím pro sebe sama, tělo stejně velké množství vyloučí. I dříve maminky byli těhotné a žádné tyhle kapsle nebyli a taky žijeme
18. únor 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miriamkad
15
 dříve jídlo nebylo plný chemických sraček a zeleninu a ovoce si pěstovaly všichni sami!! dnes to tak není.. ale hádat se nebudu... mám jen prostě názor, že dopřát miminku všechny vitamíny je dobrý krok. A niko mu v mém okolí se nanerodil žádný cvalík emoticon
18. únor 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkklarka
14
Registrovala se 5. září 2012 na modrykonik.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 32 přátel.
 Já si koupila těhu vitamíny od centrumu. Doma od mamky přítele jsem dostala vynadáno že do sebe cpu chemický sračky a že bych radši měla jíst ovoce a zeleninu, že před dvaceti lety taky nebyli tyhle vitamíny a žijou.Tak jsem se ptala svýho dr, že jsem si koupila vitamíny a jakej na to má názor přítelova máma, dr mě pochválil že jsem si je koupila a říkal že rozdíl před dvaceti lety a teď byl, před dvaceti lety prý bylo v ovoci a zelenině víc vitamínů, v dnešním ovoci a zelenině je toho minimum... emoticon
18. únor 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkklarka
14
Registrovala se 5. září 2012 na modrykonik.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 32 přátel.
 a navíc, není moc pravda že po vitamínech se rodí samí obříci, znám plno maminek z diskuze i osobně, který brali vitamíny a měli normální děti s normální váhou, pokud někdo má dispozice k tomu mít velký dítě tak ho bude mít i kdyby nebral vitamíny emoticon
18. únor 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miriamkad
15
 přesně tak emoticon
18. únor 2013 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenicka07 (35 r.)
1
Registrovala se 15. července 2011 na modrykonik.cz. Přidala 613 příspěvků. Má 3 přátele. Region Pelhřimov.
  • Štěpán1 rok a 2 měsíce
  • Marika2 roky a 6 měsíců
 No tak já jsem udělala takový kompromis a vitamíny jsem brala jen v prvním trimestru (calibrum babyplan) a v pohodě. Mimi patřilo mezi ty menší, ale krásně a pravidelně přibývalo a zatím (musím zaklepat) žádná nemoc a to už budeme mít brzo 14 měsíců.
19. únor 2013 v 00:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laika44
Registrovala se 19. ledna 2013 na modrykonik.cz. Přidala 9 příspěvků.
 Já jsem nejvíc spokojená s přípravkem ProMimi DHA od elasti-q. Obsahuje taky vitamín D no a hlavně DHA. Všechno důležité co potřebujeme. Vůbec není finančně náročný a přitom je kvalitní. doporučuji..
21. únor 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrac1984
Registrovala se 11. dubna 2012 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 36 příspěvků.
 Děkuju moc za rady. Vitamínové přípravky řeším právě z důvodu, že já sama ovoci a zelenině moc nedám, tak abych alespoň pro mimčo něco udělala. emoticon
2. bře 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andulka444
Registrovala se 25. května 2012 na modrykonik.cz. Přidala 29 příspěvků. Region Chrudim.
 Mě vyhovuje taky ProMimi DHA od Elasti-Q, je to dobrá značka a věřím jí. Tyto vitamínky mají všechno důležité, co potřebujeme a nic nám nechybí.
7. bře 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gepe
188
Registrovala se 2. srpna 2010 na modrykonik.cz. Přidala 3043 příspěvků. Má 79 přátel.
 @petrac1984 V prvnim trimestru jsem zacala GS mamavit prefolin + dha, bylo mi po tom akorat zle, tim jsem krome listovky uzavrela vsechny tyhle ruzne vitaminove aparaty. Zeleninu a ovoce se snazim tak, ze aspon banan ci jablko, nebo neco chroupnu aspon trochu kazdy den emoticon i kdyz ji nemusis, tak zalezi na pestrosti stravy a neni to jen o cerstvem ovoci a zelenine emoticon
7. bře 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ilka_milka
12
Registrovala se 11. března 2013 na modrykonik.cz. Přidala 2730 příspěvků a 20 inzerátů. Má 11 přátel. Praha-Nové Město, Region Praha.
 já ty zelenině moc nedám emoticon ..tak nejaký ty vitamíny beru (ted Calibrum Mami), ale také se bojím toho, že si vykrmím "obříka", obvzlášt když to máme jeste v genech (oba s muzem 190 a 200 cm emoticon ),
tak se trochu bojim, no...
slyšela jsem, že by se ty vitamíny už nemeli brát hlavne v posledním trimestu kvuli tomu "vykrmení miminka" ?
11. bře 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasminecek
1
Registrovala se 21. ledna 2013 na modrykonik.cz. Přidala 43 příspěvků a 9 inzerátů. Region Brno.
  • Viktor10 měsíců a 1 týden
 Já měla Mamavit, ale teĎ se mi z něj zvedá kufr...takže jen listovka.
15. bře 2013 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucinecka12
Registrovala se 23. února 2013 na modrykonik.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Ahoj,já jsem užívala v 1 trimestru Femibion jako ty a teď neberu nic,jen kys.listovou,mám chutě na ovoce a zeleninu,takže vitaminy už neberu. Ale mášmožnost jíst Femibion pro 2.trim.,ale je ještě dražší než ten pro 1 trim.
17. dub 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabaza (34 r.)
Registrovala se 15. července 2013 na modrykonik.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
 @miriamkad No, myslím že je daleko lepší jíst čersvé potraviny, než do sebe dopovat chemicky spracované vytamíny.......já se snažím jíst pestře, piji Vincentku a magnezii a beru kyselinu listovou..to je jediný vytamín.....a že by po vytamínech byl cvalík? Tak tomu taky nevěřím.....to máš pravdu
15. črc 2013 ve 12:07  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “prodej nepatří do diskuse”
12. lis 2013 ve 21:21 • petulecka
fotoportrét
fotoportrét
kety01
5
Registrovala se 1. února 2014 na modrykonik.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 5 přátel. Letnany Praha 9, Region Praha.
 @lucinecka12 presne to same i Ja :D...
3. únor v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alice80
Registrovala se 18. září 2013 na modrykonik.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Ostrava.
 Já užívala od firmy ElatiQ Vitamíny a minerály a fakt byly dobré, protože mi po nich nebývalo špatně. Sem tam jsem si vzala i kyselinu listou od stejné značky a mimísko mělo váhu 3,230kg 
26. únor v 16:49  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
me79
5
Registrovala se 10. prosince 2013 na modrykonik.cz. Přidala 85 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ja se radila s gynekolozkou a dietologem. Jsem nekolik let vegetarianka ( nejim maso a ryby). Obe mi doporucily nezávazné na sobě jenom kys. Listovou a omega 3 v tabletach plus vyváženou stredomorskou stravu emoticon. pravda je, ze zatim jsem přibrala jen malinko (jsem drobná) za to mimi roste jak ďas emoticon
@petrac1984
26. únor v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
t_novotna
Registrovala se 17. března 2011 na modrykonik.cz. Přidala 60 příspěvků a 96 inzerátů. Má 3 přátele.
 Já brala do 12. týdne Femibion 800, pak Femibion 400, uživala jsem to poctivě každý den a syn měl porodní váhu 2750 g a 48 cm, takže si nemyslím, že by měly vitamíny takový vliv na velikost miminka. Samozřejme lékařka nejsem, je to jen můj laický názor a moje zkušenost. Jasně že nejlepší by bylo získat veškeré potřebné vitamíny jen z potravy, ale kdo z nás jí důsledně přesně tak, jak by měl, že jo? emoticon emoticon
26. únor v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monkapa (26 r.)
1
Registrovala se 30. října 2011 na modrykonik.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 4 přátele. Region Blansko.
  • 23. srpna 2014 čekáme miminko, pohlaví neznáme a necháme se překvapit (36. týden těhotenství)
 Také jsem jedla Femibion 800 a ted Femibion 400 a to na radu gynekologa...take bych raději přijmala vitaminy z čerstvé zeleniny a ovoce,ale to by muselo byt vypěstované doma na zahradě bez chemických uprav emoticon
26. únor v 18:32  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí

Podobné diskuse

Populární alba