Je možné, aby byly pohyby v 36. týdnu slabší?

petulka25
23. srp 2011

ahoj maminky jemožné aby pohyby miminka na konci těhu byly slabší? stalo se vám,že jste mimi třeba půl dne necítily?děkuji

anitram18
23. srp 2011

Peti, je to možné, mimi už se tam tak nevejde a nemůže dělat takové veletoče jako dřív 😉

mifinka
23. srp 2011

Ano.. malej byl lenoch, třeba až večer se mi na břichu udělala boule s rukou nebo nohou.. mimča už mají málo místa tak ty pohyby nejsou tak časté. Hlavní je, že ho vůbec cítíš.. 🙂

luckyhoney
23. srp 2011

Já to tak měla 🙂 ke konci těhotenství jsem cítila jen takové poťukávání nebo škytavku, žádné mega kopance se nekonaly.

slavicky
23. srp 2011

Ahoj, miminko tam má málo místa, takže pohyby můžeš cítit slaběji. Pamatuju si, že jsem musela do malé semtam pro klid "žďuchnout". Pokud by se Ti něco zdálo v nepořádku, určitě hned jeď do porodnice, ať mimčo pro jistotu zkontrolují 🙂

kutcher
23. srp 2011

taky jsem toho v tom období moc necítila😉

usounek25
23. srp 2011

ahoj, taky jsem to tak měla, buď byla škytavka anebo převalování a vyboulování. A někdy i půl dne klid, takže jsem taky pro jistotu šťouchala do pupku, aby se vzbudil. Ale jak píší holky, jestli máš pochyby, tak hned do nemocnice na pásy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru