Ve 28tt cítím ráno mokro mezi nohama, je to normální?

sluneccnicee
29. zář 2014

Ahojte maminky .. jsem ve 28 tt a poslední týden když se ráno probudím i sem tam přes den a na večer cítím mokro mezi nohama.Že bych si cvrkla si nejsem vědoma...Dneska jsem měla i takový žlutozelený hlen. Je to normální ??Na kontrolu jdu ve středu...... maminky tady píšou o nějaké hlenové zátce,ale ta bývá až okolo porodu,ne??

jakoubka
29. zář 2014

podle mě v těhu se produkuje více poševního sekretu ....je to normální . Já si taky pořád připadala mokrá 🙂)))))

klouzek
29. zář 2014

Taky jsem to mívala v těhu a byl to hlen-zvýšená produkce....jinak k dr.určo zajdi,poví ti víc

beatax
19. říj 2014

ja jsem 26 tt a mam to kazde rano uz nekolik týdnů.. vtsanu bezim na bus do prace a najednou mokro... vzdycky me to vyvede z miry 🙂 nad je to jen nahromadeni sekretu z noci ... 🙂 dr. by snad neco rekl, kdyby se mu neco nezdalo... on mi na vsechny "tehu trable" stejne vzdycky odpovi, ze kazda tehulka je jina, a ze je vse ok 🙂

alneka
Autor odpověď smazal
Zobraz
mamkazvysociny
5. lis 2014

Taky jsem měla výtok,někdy silnější někdy slabší,a doktor říkal že pokud to nesvědí nebo nesmrdí a nebo to má divnou barvu tak je to vcelku normální 🙂

milerka30
16. lis 2014

Jsem ve 21. tydnu a trapi me totez uz 3 tydny. Nejhorsi to je po cele dopoledne. Bez slipovky to fakt nejde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru