Čím odstraním skvrny od banánu?

cabo
30. dub 2015

Prosim o radu-cim odstrsnit skvrny od bananu? Vsem dekuji

anjelita
30. dub 2015

Z ceho presne?

cabo
autor
30. dub 2015

@anjelita tak ted nevim,jak to myslite....

anjelita
30. dub 2015

@cabo mysleno odstranit z ceho - na cem jsou? Na obleceni? Bilem, barevnem, jaky material atd.

cabo
autor
30. dub 2015

@anjelita Jejda,ja si az ted vsimla,ze jsem to neuvedla. Psala jsem to ve spechu 🙂
Je to na barevnem obleceni, bavlna? To nevim. Jo a taky na bilych puncochacich......

evulina77
30. dub 2015

na všechny skvrny doporučuju žlučový mýdlo z DM. stojí kolem 20 Kč a je to fakt bomba. Sice to ničí ruce, ale jinak fakt funguje...

lu777
30. dub 2015

jo žlučové mýdlo je super... akorát bacha, někdy to taky sebere barvu, já jsem nevěřila jak je to silné 😉

zlutapampeliska
7. črc 2015

Tak to by mne tez zajimalo... Zlucove mydlo mi nepomohlo, ale pravda, ze uz to byla jednou zaprana skvrna.

bubbligum
7. črc 2015

mám takovou zkušenost, že banán nelze vyprat ničím :-/

aajina
7. črc 2015

X let používám na všechny fleky předpírací sprej od Amway. Doporučuju.

lu777
8. črc 2015

@zlutapampeliska jak se to zapere, tak nepustí kolikrát ani to co by jinak pustilo v pohodě...
já fakt už prohlížím oblečení než dám do pračky, dřív jsem to tak moc nedělala a pak už to nešlo doprat...

a když jsem s dětmi tak velké skvrny, kterých si všimu (třešně, čokoláda apod.) tak na to dám Vanish nebo Ariel Professional nebo žlučové mýdlo hned... muže jsem konečně naučila aspoň to dát stranou do vany a na to studenou vodu 🙂

hojda
8. črc 2015

Tak u banánu se mi osvědčilo jediné - nůžky! Banán je držák 😠 .