Antikoncepce Azalia. Máte zkušenost?

judith.von
13. led 2010

Ahoj,máte někdo zkušenost s touto antikoncepcí? Chápu to dobře, že ji začnu brát aniž bych musela čekat na MS,ale prvních 7 dní nejsem chráněná a musí se používat ještě jiná ochrana, nedělají se pauzy po dobrání plata a hned se začne nové?A když teda bez pauzy najedu na nové plato,jsem pořád chráněná a už nemusím prvních 7 dní používat ještě jinou ochranu?

miarosa
6. říj 2010

Ja ji beru také od ukončení šestinedělí, a všechno úplně v pohodě na začátku trošku špinění, měsíčky sem měla jen jednou a vážně hodně slabé a je pravda že se musí brát každý den ve stejnou dobu jinak začne špinění nebo krvácení. Ale jinak si myslím že je o.k. Doktorka říkala že po skončení kojení můžu po měsíci začít špinit. Tak měsíc už to je tak se docela bojim, protože mi vyhovuje a hormony brát nechci, víte někdo o něaké dobré antikoncepci, možná náplasti atd.???

shaula
7. říj 2010

@miarosa - trochu nerozumím - hormony brát nechceš, ale Azalia ti vyhovuje? To je ale přece taky HA... 😕
V tom případě asi tělísko nebo bariérová antikoncepce. Injekce jsou prý pěkné svinstvo 😖 a s náplastí zkušenost nemám.

Jo a Azalii jsem brala, jak jsem si vzpomněla - většinou ráno, někdy večer, někdy vůbec, a špinění žádné.

divabara1
7. říj 2010

jak si to tu čtu, tak jsem asi jedna z mála 😲 , já s Azalii problémy neměla. Začala jsem ji brát hned po šestinedělí na doporučení gynekologa a brala po celou dobu kojení, což bylo 6 měsíců, bez jakéhokoliv krvácení či špinění. Žádné vedlejší účinky, Filda baštil spokojeně po celou dobu. Pak jsem přešla na normalní kombinovanou antikoncepci a MS se dostavili jak měli. Takže u mě vše bez problémů 🙂

miarosa
7. říj 2010

@shaula já to s těmi hormony myslela tak, že azalia obsahuje jen jeden druh hormou a ten nedela takove neplechy a proto ho můžou i kojící ženy, ale klasická antikoncepce, obsahuje oba hormony, a pro tu bych prave moc nebyla. Proto se právě ptám jestli někdo používá něco jiného zaručeného, samozdřejmě pokud nebude zbití, dám se na kombinovanou 😀

shaula
8. říj 2010

@miarosa Anebo pokračuj dále v Azalii, nikde přece není řečeno, že s ní po ukončení kojení musíš skončit 😉

miarosa
8. říj 2010

No to bych zatim docela ráda, ale moje gyn. říkala že po ukončení kojení se stává že se po této antikon. začne špinit, a už tělu nedělá dobře. Tak uvidím co bude dál, snad to bude o.k. 🙂

petra88
14. dub 2011

Prodám 1 platíčko antikoncepce AZALIA. Datum ex. 04 2012. Cena vč. pošt. buď 164Kč-jako obyčejné psaní nebo 184Kč-doporučeně. Závisí na Vás. V případě zájmu se ozvěte. Petra N.

handm
14. dub 2011

Ahoj, taky prodám Azalia antikoncepci. Celé balení! Cena přiměřená 🙂Kdyžtak se ozvěte do IP!🙂 Díky

et123
18. dub 2011

@handm Dobrý den, chtěla bych se optat za kolik prodáváte Azalii? e.trnkova@centrum.cz

petra08
20. dub 2011

Zdravím, taky prodám antikoncepci Azalia, už ji nevyužiji 4 celá platíčka za 500. Použitelné do 9/2012. tuningp@seznam.cz

lenka.n
20. kvě 2011

Ahoj, prodám nenačaté balení antiko Azalia za 400 i s poštovným.
Datum expirace 4/2012 pište prosím na email
lenka.nyklova@seznam.cz

andawet
5. črc 2011

Prodám nenačaté balení antikoncepce zn. Azalia. Dateum expirace 4/2012 Zájemkyňě pište na mail aslaninova@seznam.cz Děkuji

tomluc
18. črc 2011

@handm ahoj,chci se zeptat, zda-li se podařilo antikoncepci prodat?

handm
18. črc 2011

@tomluc Ahoj, nee, nakonec ji mám stále v šuplíku 😝

zuzana.hyncicova
20. črc 2011

dobrý den, koupím antikoncepci azalia, v lékárně stojí 450Kč, tak aby se to vyplatilo,děkuji

cell
25. črc 2011

ahoj, prodám balení Azalia 3x28, exp. 12/2011, za 350,-

evinka001
26. črc 2011

@cell zdravím, jestli je ještě volná - koupím. 🙂

cell
26. črc 2011

@evinka001 : bohužel, dneska prodáno ...

tttimulenka
3. srp 2011

Ahoj. prodám balení azalie 3x28 neporušené balení (nakonec jsem je nebrala) za 450,-(poštovné platím já). Pokud by měl někdo zájem, tak písněte.

alice30
9. srp 2011

Prodám celé nepoužité balení (3*28) antikoncepce Azalia, použitelnost do 04/2012. Cena 400 Kč včetně poštovného. V případě zájmu pište prosím na email: azatrapova@centrum.cz

micha.bello
15. srp 2011

Koupím Azalii, napište do os. zpráv... děkuji

jajinkax
15. srp 2011

Má ještě někdo azalii neprodanou? Koupím!!! Prosím o zprávičku na janicka.v@volny.cz díky

karolina969
17. srp 2011

Prodám antikoncepci Azalie, zbylo mi 1 platíčko, ex. 04/2012. Cena 130 kč, včetně poštovného. V případě zájmu písněte do IP.

kamilka007
10. zář 2011

Chtěla bych skončit s braním Azalie, protože ač nemám žádné nepříjemné vedlejší příznaky, pořád mě hryže svědomí kvůli kojení a naší maličké. Nevíte, jestli můžu přestat třeba uprostřed platíčka, nebo je třeba plato jako u jiných HA dobrat do konce? Díky za radu a zkušenosti!

katsol
11. zář 2011

Prodám platíčko Azalie... přestala jsem kojit a vrátila se k původní hormonální antikoncepci. Cena 150 kč včetně poštovného. V případě zájmu piště na email: K.Soldanova1@seznam.cz

xmagdiiik
14. zář 2011

prodám 2 platíčka Lindynette exp.3/14 za cenu 230kč.Kdo má zájem ať napíše na mail x.magdiiik@email.cz 🙂

monapink
16. zář 2011

@kamilka007 Ahoj,prestat uzivat Azalii muzes kdykoliv,nemusis nic dobirat..a treba pri Tvem plnem kojeni ani mesicky ocekavat nemusis 😉

lucmart
16. zář 2011

@kamilka007 já brala azalie jen 2,5 platíčka, taky mi to neladilo ke kojení, problémy nebyly, spíš tak pocitově. Užívala jsem ji tedy jen 2,5 měs. po šestinedělí, a pak jsem dál kojila asi 10 měsíců, měsíčky jsem dostala po osmi měsících.

luckamb
20. zář 2011

Ahoj holky, jak dlouho po dobrání této antikoncepce jste dostaly MS? Dr. mi říkala, že to po ní chvíli trvá. Díky za odpovědi.
@lucmart
@monapink
@xmagdiiik
@katsol
@kamilka007
@karolina969
@jajinkax
@micha.bello
@alice30
@tttimulenka
@cell
@evinka001
@zuzana.hyncicova
@petra88
@miarosa
@shaula
@divabara1

lucmart
20. zář 2011

@luckamb ahoj, já jsem to dostala 8 měsíců po porodu a tu azalii jsem brala jen asi 2,5 měs. po šestinedělí. A v poho, hned pravidelné cykly, ty byli jen 4 a vlítli jsme do toho. Jo a všimla jsem si, naše Lucinka je jen o 4 dny starší nez tvoje Karolinka. Tak hodně štěstí k dalšímu mimi