Bolest břicha po IUI, stalo se to některé z vás?

adydejka2609
18. únor 2015

Hezky den,chtěla bych se zeptat.6 den po iui me začalo pobolivat na levé straně břicha,další dny občasné křeče,bolest také při dosednutí.Stalo se to některé z vás?

nowe
19. únor 2015

@adydejka2609 ahojik, jj ja to mela taky. Je to neprijemne ale pri dosednuti jsi nevybavuju ze by me to bolelo. Vzdy byla ta krec, pichnuti nahle.

evik19
19. únor 2015

Na iui jsem nebyla, ale na začátku těhotenství, ještě před pozitivním testem, me taky pichalo na jedné straně podbřišku, taky při dosednutí anebo při fyzické aktivitě. Takže teoreticky bys mohla byt těhotná, ale nechci ti dělat plane naděje. Budu držet palce🙂

adydejka2609
autor
19. únor 2015

Minule pondělí jsem dostala pregnyl,dneska jsem si udělala test a byl negativní,takze pregnyl už se neukázal,zítra bych mela jit na kontrolu k MUDr. Pevně doufám,ze šance na to ze jsem těhotná je, zítra mam termín menstruace tak uvidím....dekuji za podporu 🙂,od včerejška křeče pominuly,spíše mě bolí podprisek při dosednutí a břicho mám jak balon...

evik19
19. únor 2015

@adydejka2609 Tak šance určitě je🙂 Jestli bude doktorka dělat test z krve, tak by už mohlo být jasné, jestli těhotná jsi nebo ne, na ultrazvuku tak jako tak ještě nic vidět nebude. A kolikátý den teď máš po tom iui?

adydejka2609
autor
19. únor 2015

První inseminace proběhla minule pondělí,dostala jsem i pregnyl,druhá ve středu minulý týden....

adydejka2609
autor
20. únor 2015

Tak se mi udělaly dve 5cm cysty,to je pech :/ zatím nevyloučil těhotenství,ale velké naděje si nedělám :'(

nowe
20. únor 2015

@adydejka2609 tak jeste neni nic ztraceno, nezoufej. Pockej az ti to bud potvrdi nebo vylouci. Ale to cekani, vid.

adydejka2609
autor
20. únor 2015

To čekání je hrozné,asi jako pro všechny snazilky, měsíc budu mít od stimulace pauzu,což me taky mrzi,pořád jen čekání a doufání....první iui a hned dvě cysty:/

brouzdalka
20. únor 2015

@adydejka2609 Upřímně řečeno, břicho mě všelijak na různých místech bolelo v období 14 dnů před MS po IUI, ale i bez IUI. Ale cysty neřeš, mně se 3. cyklus s clostilem udělaly taky dvě cysty, zároveň narostly dva folikuly a jeden se chytil, to nemusí vůbec nic znamenat, jen tě z toho může bolet to břicho v oblasti vaječníků...

jitkacross
20. únor 2015

Ahoj @adydejka2609 a braly ti krev na Hcg? Z toho by bylo už jasno. Neboj třeba to ještě vyjde ;). A když ne tak každe další IUI zvyšuje pravděpodobnost, že otěhotníš 🙂

jitkacross
20. únor 2015

A bolest břicha při dosedani to znám to mě dělalo před odběrem vajíček u IVF a u clostilbegytu v době ovulace. Asi tam tlačily ty folikuly.

adydejka2609
autor
20. únor 2015

Nee krev mi nebraly,mam cekat na menstruaci a nebo možné těhotenství,dle jiných diskuzi jsem si udělala ovu test,kde byl pouze ducha a teh.test negativní...zkusím zítra

nowe
21. únor 2015

@adydejka2609 taky jsem po jednom iui, ale me ta pauza pomohla, hlavne psychicky. Ted cekam na menstruaci, abych sla na krev, protože mám vysoký prolaktin. Ale drzim palecky aby ti vse dobre dopadlo.

adydejka2609
autor
22. únor 2015

@nowe moc moc dekuji,jsem uz na zhrouceni, o miminko se snazime uz dlouho,takni ten mesic je pro.me strasne dlouhyyy....vsechny testy mi vysli dobre,krome PCO to mame dedicne....manzel mel zpocatku spermiogram katastrofalni,ale po zmene jidelnicku,vitaminech se to.o moc moc zlepsilo,tak se tesim ze to vyjde to druhe iui,moc drzim palce aby to vyslo ;) ;)

nowe
23. únor 2015

@adydejka2609 my dlouhodobe snazilky, budeme mit mimo opravdu vytouzene, vydrene a vytrpene 🙂 pak sem pisni jak jsi dopadla 🙂 tak nastesti spermiogram jste nemeli tak strasny, ze by se s tim nedalo nic delat. Ale vam snazilkam, co jste si uz neco prozili, fakt preju hooodne stesticka, aby se zadarilo. 🙂