IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malaradost
28. pro 2013

@megie4 díky, doufám, že bude 😀

akashka
28. pro 2013

@malaradost gratulujuuuuuu!!!

malaradost
28. pro 2013

@akashka děkujiiii 🙂

brsh
28. pro 2013

@malaradost - moc gratuluju!!! To je fakt ten nejhezčí dárek! Tak ať pěkně rostete 🙂
@pistalinda35 - ty už rodíš 😀 no to je šílený, jak to uteklo 🙂 Jak se cítíš? Nějaký náznak, že se pojede rodit? 🙂 držím moc palce!

pistalinda35
29. pro 2013

@brsh zatim ne ☹ jen vse boli a bricho je cim dal tezsi 😀 posledni mesic jsem nabrala nejvic , tak je to znat... podle ultrazvuku z 20tydne mame termin 1.1., tak snad to brzy bude... ty uz jsi 35 tyden - to je take pekne 🙂 leti to

brsh
29. pro 2013

@pistalinda35 - to už zmákneš 😀 Když se narodí na Silvestra, má vždycky zaručenou bujarou oslavu, hehe 😀 no hlavně, ať už je venku a máš klid. Moc Ti budu držet palečky, ať si porod v rámci možností užiješ 😉 Já jsem zatím nabrala 6.5 kg, tak jsem ráda - protože stačilo kynutí po hormonech 🙂 Ale tak ještě mám měsíc před sebou, nic si nemaluju. Začínají mi natejkat nohy, tj opruz...a zima před náma.

malaradost
31. pro 2013

Tak by mě zajímalo jestli už to má @pistalinda35 za sebou nebo to bude třeba dnes s prvními ohňostroji , tak jse sluší a patří přivítat miminko na svět 😀
Holky všem báječný Nový rok, ať se Vám dějí jen samé krásné věci a jste všichni zdraví 😵

pistalinda35
31. pro 2013

Ahoj devcata. Zatim jeste ne 😀 miminku se ven nejak nechce - vcera na kontrole.. v patek bude dalsi... no jsem zvedava. 🙂 Preji vam vsem hlavme hodne zdravi, lasky a splnenych snu.

dada074
autor
3. led 2014

@pistalinda35 tak co kočko ještě jste dva v jednom?Držím palce.A samo sebou všem ostatním také
@brsh také ti to pěkně utíká 😉

brsh
3. led 2014

@dada074 Pistalinda se nehlasi, tak se mozna konecne dere prcek na svet 🙂 Ted koukam, ze jsme skoro stejne 🙂 v po mam posledni poradnu. A co ty, jak se citis? A kam pichas fraxik? Ja furt do bricha, resp do boku. Nohy nejsem schopna, zkousela jsem tyden a dost to bolelo + jsem byla sama modrina 🙂

dada074
autor
3. led 2014

@brsh ahojky,no třeba už to mají za sebou,já jsem měla poslední toto po a 6.1. mažu poprvé na monitory.Jinak píchám kam se dá,na tom břiše už mám tolik zatvrdlých boulí,že to nejde ani propíchnout 😉 ,ale když už to člověk vydržel tak dlouho,tak teď už to bude brnkačka. 🙂 Jinak je nám fajn,jen čas od času pěkně podrážděná,ale to je normální a teď mi ještě trošku dělá hlavu to,že se malá neotočila,tak uvidíme co a jak.A co ty vše je v pořádku?

brsh
3. led 2014

@dada074 ja z toho clexanu zadny boule nastesti nemam. Ale uz se tesim na sestinedeli, az budou nejaky spicky a bude zase vic prostoru k dispozici 😉 mne se mala asi pretocila na zacatku 34tt, ale finalne mi to potvrdi prave v pondeli. A cvicila jsi? Jeste ma cas, muze se ti pretocit i den pred porodem. A mas tedy planovany cisar nebo jsi matka hrdinka a budes rodit KP? To bych ja nedala 😀

dada074
autor
3. led 2014

@brsh no moc tomu nevěřím,že by se umoudřila a otočila,vím že to tu někdo psal,že se prcek otočil i den před porodem,ale to bych řekla,že je velká náhoda.Holka já když u Lukáška píchala ten clexan tak jsem žádné boule také neměla ale ten fraxiparin je děs 😒 A jinak,opravdu rodit přirozeně u KP nechci,ještě bych o tom uvažovala kdyby jsme měli mimčo normálně,ale takhle do toho nejdu,v pondělí jdu sepsat papíry do porodnice tak uvidíme na čem se domluvíme ono zase už moc času nebude od pondělí za 3 týdny bychom měli rodit 😉

brsh
3. led 2014

@dada074 - no tak v nejhorším půjde císařem. Myslím, že nám po IVF je fakt úplně šumafuk, jak se dostanou ty děti na svět 😀 A proč máš teď Fraxik a ne Clexane? Napsala Ti ho kvůli penězům? Já si řekla o Clexane a dobře jsem udělala, od tý doby mi ho psali automaticky.... protože když to slyším, s tím Fraxiparinem, jak holky trpí, tak jsem za Clexane fakt ráda.

pistalinda35
3. led 2014

ahoj . n a dnesni kontrole se zjistilo, ze se miminku prestava u me darit. Jsem na rizikovem v nemocnici, aby ho snad uhlidali. O vikendu mi snad vyvolaji porod.

dada074
autor
4. led 2014

@brsh jo je mi to úplně jedno,možná pro mě lepší aspoň si to stihnu vše naplánovat doma a vše připravit,navařit jim poklidit atd. vím,že to tu budou muset nějak zvládnou(nic jiného jim ani nezbude),ale jak to tu bude probíhat nechci ani vidět 😉 Ten fraxík mi odůvodnil tím,že clexan nemůže předepisovat,nevím jestli kvůli pojišťovně nebo co,ale řeknu ti ten fraxiparin je fakt po tak dlouhé době hnus.
@pistalinda35 držím vše co mám a myslím na tebe,hlavně ať jste v pořádku ty i miminko a možná lepší,že si to ohlídají.Hodně štěstí vy dva.

pistalinda35
4. led 2014

@dada074 dekuji moc. uz mi po devate zavedli tabletu 🙂

brsh
4. led 2014

@dada074 - tak já jsem myslela, že se malá přetočila a včera večer jsem byla na pohotovosti v porodnici (moc pohybů, křeče do břicha, tvrdnutí břicha atp) a mám jí taky KP.......takže asi skončíme na císaři obě dvě. Protože já jí hlavou dolů ještě neměla...Tak si dáme vědět 🙂
@pistalinda35 - držím moc palce, ať už vykoukne na svět a moc dlouho tě netrápí 🙂

sasanka033
4. led 2014

@dada074 ahoj, prosim te, proc jsi celou dobu zustavala u apo? to jsi jim tak verila? ja premyslim, ze na dalsi pokus pujdu jinam, ale porad se nejak nemuzu rozhodnout...

@pistalinda35 no ty blaho!! drzim palce, at uz je miminko venku a jste v poradku, tesim se az napises a das sem fotku🙂

megie4
5. led 2014

@pistalinda35 Myslíme na vás,ať jste oba v pořádku.Je lepší,když si tě ohlídají.Už se těšíme na fotečky mrňouska! 😉 🙂

akashka
5. led 2014

@pistalinda35 držím pěsti 🙂 nějak se mu sem nechce, prďolkovi, co? 🙂
@brsh třeba se ještě otočí, na netu je hodně rad jak tomu pomoct, různé cviky a tak, sice to není nic zaručeného, ale proč to nezkusit 😉 co jsem slyšela od kamarádek tak hodně pomáha lehnout na záda a podložit je polštářem a ležet takhle prohnutě..

brsh
5. led 2014

@akashka nemysli, že necvičim 😀 ale mně je to fakt už asi jedno, já se z toho nějak nehroutim... cvičim, spím na boku, kde má hlavu a vůbec jí tak pořád prudim, ale jsem po operaci dvou děloh a asi tam má prostě míň místa. No v nejhorším mi jí prostě vyndaj 🙂 ale děkuju za podporu! 😀 😎

akashka
5. led 2014

@brsh je mi to jasný 😉 já mám zas dvourohou dělohu, prcek už se tam skoro nevejde, takže jsem taky řešila zda a jak se natočí 🙂 ale hlavně ať už jsou ti naši miláčci na světě a můžem si je poňuchňat 😀

brsh
5. led 2014

@akashka no přesně, to my problémový holky neřešíme, jak půjdou ven - hlavně, že jsou 😀 Držím palce, ať to dotáhnete zdárně do konce! A Ty máš prcka otočenýho? A kde je, vpravo nebo vlevo? Nikdo Ti nenabízel operaci dělohy?

akashka
5. led 2014

@brsh operaci mi nenabídli, v repromedě mi k tomu řekla doktorka, že mají i pacientky které s dvourohou dělohou miminko donosí (to znělo fakt pozvzbudivě 😀) prcek je hlavou dolů od úplného začátku, doteď byl v zadním postavení, tak jsem měla docela strach do bude, ale minule se přetočil a mám ho vpravo 🙂 i když teď se tam dva dny tak mele, že jsem zvědavá, jak tam bude v pátek, mám pocit, že se rozhodl, že si tam to místo prostě udělá, i kdyby mi měl bok vyvalit 😀

brsh
5. led 2014

@akashka jo, to oni někteří doktoři fakt umí - podržet 😀 No mně to nabídl můj gynekolog a dobře udělal, protože mi při operaci zjistil endometriozu a konečně jsme kápli na to, proč nemůžu otěhotnět 🙂 Tak držím palce, ať zůstane hlavičkou dolů a máš hlavně co nejpohodovější porod 🙂

akashka
5. led 2014

@brsh tak si je budem držet vzájemně 😉

pistalinda35
6. led 2014

S radosti vsem oznamujeme, ze se dne 5.1.2014 v Motolske nemocnici rozeznel Kajuv brek. Do sveta krici pusinkou malinkou, ze Karel je tatkou a Eva maminkou . Diky vsem, kdo jste nam drzeli pesti, protoze v 2:30 hod. se nam narodilo nase obrovske stesti (48cm, 3090g)

pistalinda35
6. led 2014
malaradost
6. led 2014

@pistalinda35 Ahoj Káááájooooo 😀 Maminko moc gratuluju a přeji hodně zdravíčka! Maličký je úžasný!!! 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru