S jakou výškou děložní sliznice jste otěhotněly?

drndapetka
27. kvě 2012

Ahojky, nyní podstupuji své 3.IVF a mám před transferem. Při punkci vajíček jsem měla děložní sliznici pouze 6mm a do toho jsem ještě 2dny silně krvácela. Dostala jsem od doktorky Estrimax 1-1-1 a Utrogestan na zavádění 4-0-4. Dneska už jen špiním, ale mám strach, že sliznice se snížila a bude nízká ☹ tak proto zjišťuji, jestli je možné těhotenství při takové výšce sliznice....Otěhotněla některá z Vás při takové výšce? Děkuji moc všem za postřehy a názory 🙂

terkam1
6. srp 2013

já myslim že minimálně 8 mm jsem měla když jsem otěhotněla

jawuna
24. říj 2013

Tam, kam chodím tvrdí doktor, že stačí 5mm, ale hlavně aby ta sliznice měla 3 vrstvy

blondynka400
24. říj 2013

Obojí těhu byly tedy přirozeně, u prvního jsem nikdy víc než 5mm neměla, prostě mi sliznice po vysazení HA nerostla (místo MS jenom slabé špinění), u druhého jsem měla dokonce v den otěhotnění prokazatelně (dle UTZ, náhodou jsem byla ten den na prevenci) výšku endometria 1mm (bylo to neplánované přes prášky). Takže já jsem ukázka toho, že otěhotnět se dá opravdu se vším. Důležitější než výška je kvalita sliznice .-)

smillleee
4. lis 2013

Ahoj, ja mam taky problem se sliznici, v den transferu jsem mela jen 7.5mm tak ted uz jenom cekam, jestli to pro ty embrijka bude stacit. Doktorka rikala, ze minimum je tech 6mm, tak uvidime. Ale nikdy mi doktorka nic nerikala o vrstvach sliznice, to ted slysim poprve

mosvo
4. lis 2013

u prvního nevím, při druhým jsem byla sledovaná a měla jsem 4,5mm a tvrdili mi, že je to málo a přesto to vyšlo (měla jsem jen prášky podpořenou ovulaci + injekce pregnylu). já se vždycky uklidňovala tím, že když se může vajíčko při mimoděložním uhnízdit i ve vejcovodu, tak proč ne při nízké děložní sliznici

zuzi.111
4. lis 2013

Ahoj, já měla cca týden po oplodnění 6mm (samozřejmě jsem to, že jsem těhotná, ještě nevěděla, ale podezření jsem měla). Dr mi ale tvrdil, že 6 mm je málo, že z toho asi nic nebude. No a bylo 🙂

lucmora
30. led 2014

Ahoj holčiny prosím o radu, jsem asi Po 6 té stimulaci a stále bez provedení transferu- vždy nízká sliznice. Teprve teď mi přidali Estrofem, ale stejně sliznice 14 den pouze 6 mm... postupně klesá. Je ještě důležitá výška sliznice v den transferu????? jdu ještě na kontrolu v tento den a kolik by ta sliznice asi měla mít ☹ už jsem zoufalá. 😖 😖 😖

hanyas
5. lis 2015

Ahoj holky 🙂
S manželem se snažíme o miminko. Beru Clostilbegyt (3.-7.den MC) a Orgametril (18.-25. den MC). Dnes, tj. 11.den MC jsem šla na ultrazvuk, jak to vypadá. Folikul má 20 mm, ale výšla sliznice je s bídou 4 mm. Prý je to málo. A plodné dny mi začínají dnes. Nemáte s tím některá zkušenost? Jsou 4mm v 11. dnu MC málo?

Děkuju za odpovědi!

maudn
5. lis 2015

V den očekávané ms jsem měla 13mm,ale nevím kolik bylo před uhnizdenim

sebastian09
5. dub 2017

@mosvo
Ahoj prosím tě jaké léky jsi od doktora/y dostala na podporu ovulace? Děkuji za odpověď? jana