Čím a jak zrychlit metabolismus?

molia
4. led 2015

Ahojky, ráda bych se zabavila nějakého kilča a myslím, že by bylo super zrychlit metabolismus. Nebo si myslíte, že pokud najedu na změnu jídelníčku, tak to přijde samo 🙂

elsa1
4. led 2015

@molia Ahoj,pohyb a změna jídelníčku dělá hodně i třeba jen rychlé procházky do kopce jsou super,schody si párkrát za sebou projít...Nemusíš bejt v posilce a koukat se na ostatní 😉 Příroda je mocná čarodějka 🙂

caboonek
4. led 2015

Já jsem nikdy neuměla dodržovat jídelníček, dietu ani zdravou výživu. Z mojí zkušenosti pohyb pohyb pohyb. Stačí začít procházkama, vyjít schody místo výtahu, jít pár zastávek mhd pěšky a hned se budeš cítit lépe. Na rychlejší spalování doporučuji Carnitin. Držím pěsti!!!

elsa1
4. led 2015

@caboonek To já jak jsem začala shazovat,tak zajímání se o stravu mě začalo zajímat 😉 a možná že je to i tím,že přítel pracuje s doplňkama ke stravě a sám se stravuje zdravím jídlem,určitě jsem spoustů věcí pochytila od něho a nejednou jsem se zděsila toho co jsem dřív jedla,teť když si dám něco co jsem dřív jedla normálně,tak cítím že mě to spíš zaplácne a nic mi to nedá... (ale bez sladkýho se neobejdu 😀 ) snažím se aspoň víc píct doma ze zdravích surovin,než abych si něco kupovala.