Cvičení s Jillian Michaels od října, přidáte se?

vrtule_2008
30. zář 2014

Ahojky,
od října začínám cvičit 30 DAY SHRED S JILLIAN MICHAELS,přidá se někdo aby jsme se mohly navzájem podporovat a porovnávat výsledky ? 🙂

vrtule_2008
autor
8. říj 2014

Tak koukám,že moc lidiček sem nepíše ☹
Já jsem dneska cvičila až večer,pořád jsem hledala výmluvu,proč necvičit. Nějak se mi nechtělo,ale nakonec jsem to dala.Ale ne na 100%,pořád mi dělá problém to skákání jakoby přes švihadlo,bolí mě u toho kolena. Ještě dva dny a pak se dám na dvojku 🙂

vrtule_2008
autor
11. říj 2014

tak již cvičím 11-tý den,dnes jsem poprvé cvičila level 2,no a musím uznat,že je to docela těžké. Některé cviky ještě musím okoukat,dělám je špatně a nějak nestíhám 🙂 A co vy ostatní ,jak vám to jde ?

jasanka7
16. říj 2014

Tak tedy...cvičení je mazec, uz mám za sebou 4 cvičení ... odškrtávám si to v kalendaři a jak na to koukam... díky dětem mám vzdy dva dny pauzu mezi cvičeními... Takhle z těch 30 dní bude 60 a vysledek nikde 🙂

jasanka7
16. říj 2014

k Dvojce jsem se jeste nedostala...ale rikala jsem si ze si jednicku dam tak 15x a zkusím Dvojku...Už na sobě nekdo neco pozorujete????

michaelazim
16. říj 2014

Tak já ještě dva dny a končím Level 1, tak jsem zvědavá na dvojku. Na hubnutí jsem se dala razantně, držím dietu zatím 3 týdny a dole mám 4kg, tak uvidíme, jak to půjde dál....

jasanka7
16. říj 2014

u me jsou krutý večery... snedla bych vše co vidím.. 4 kg závidím... to je přesne co bych potřebovala... ale zas tak razantní na sebe nejsem... kdyz děti nejsou doma tak cvičím ale jak jsou doma tak je to maso... a sama nedám nic

michaelazim
16. říj 2014

@jasanka7 Já potřebuji ještě tak 10kg 🙂

jasanka7
16. říj 2014

no já si právě dala 2 pivka a tak jsem dnes bez večeře 😠

karos
16. říj 2014

Ahoj holky,
zrovna jdu cvičit jill. začla jsem na jaře, přes léto jsem nestihala a od října se snažím cvičit aspoň co druhý, max. co třetí den. děti se jdou zrovna koupat a já jdu na level 1!!!

jasanka7
16. říj 2014

a je znat rozdíl... ??

lvicek2000
16. říj 2014

Ahoj holky, hlasim se ke cvicenkam...Cvicim uz podruhe, poprve jsem zacinala rok po prvnim porodu, chtela jsem zpevnit, ne hubnout, i tak jsem krasne zpevnila a 4 kg byly fuc aniz bych chtela, cvicila jsem trictvrte roku, ted jsem zacala po druhem porodu, potrebovala bych tak 3 kilicka dolu a hooodne zpevnit...Takze funguje to, jen je dobre k tomu upravit stravu, ale to jsem nijak striktne neresila, kdyz jsem nepotrebovala moc hubnout 😉

vrtule_2008
autor
16. říj 2014

Ahojky,jsem ráda,že tu někdo píše 🙂 Já se přiznávám,že jsem minulý týden i tenhle občas vynechala,takže opět cvičím jedničku. Zítra zkusím zase dvojku,snad už to dám lépe než minule. Jinak změny pozoruje má polovička,prý mi tak nevisí břicho 😀 a mám i mešní zadek. Takže je to pro mě motivace. Jídelníček se mi zatím nepodařilo změnit,tak snad časem 🙂

lvicek2000
16. říj 2014

@vrtule_2008 cvicis 30days shred? Tam me dvojka seredne nebavila, trojka pak uz jo

vrtule_2008
autor
16. říj 2014

@lvicek2000 ano cvičím 30days shred,dvojku jsem odcvičila jednou a pak jsem dva dny vynechala,tak jsem se zase vrátila k jedničce.

karos
16. říj 2014

holky, mě dvojka taky nebavila, byla náročná na ruce. nejlepší byla jednička, ale teď nemám moc motivací, tak mě to moc nebaví a spíše to dělám s odporem. což je samozřejmě to nejhorší.

michaelazim
16. říj 2014

Já teda výsledky na cm zatím asi nemám, břicho pořád stejný ☹ No, uvidíme, jak to půjde dál...

jasanka7
17. říj 2014

no já se zmerit jeste nestihla... jen váhove a tam to tedy nevidím
no buu se muset na to od pondelka vrhnout po hlave i s merenim... na víkend jedem k nasim a tam saska delat nebudu... 🙂
udeláme si tu nejaký prehlet po týdnech at to máme motivační??

mborlova
20. říj 2014

Ahoj holky, začetla jsem se do vaší diskuze a přemýšlím, že to zkusím taky. Po mém druhém těhotenství a následném kojení se mi vše totálně rozhodilo, takže nejdřív jsem zhubla při kojení a jak jsem přestala, tak mi kila letěly nahoru. Ale jak jsem doma, tak se mi nedaří hubnout. Sice chodím cvičit, ale s jídlem je to horší. Navíc strašně ulítávám na sladkým, to začalo s kojením. Celý těhotenství jsem si nedala vůbec nic sladkýho. A teď furt něco. A pořád něco uzobávám, což je nejhorší. Nevím, jak se mám udržet. A taky se chci zeptat, co jíte odpoledne a večer, to dělám největší chyby v jídle. Díky za odpovědi 🙂

jasanka7
20. říj 2014

@mborlova ahoj, já si na večer dávám už jídlo bez příloh, salaty (zeleninový, nebo mrkev s tunakem, řípu s nečím, proste mix) a celkem to funguje... ty vecery se musím ale taky držet... snažím se po dětech už nedojídat a jist pravidelne... ale snaha je od reality trochu jina... muj převis po 2 cisarech se celkem dává do kupy ale furt to není ono...
no a cvicení naposledy ve čtvrtek... o víkendu nic, pac jsme byli na jihu u rodicu a dnes lítaní po měste, ted se psem, dala jsem deti spat a cvičení prenechavám zítřku... 😠

vrtule_2008
autor
20. říj 2014

Ahojky,tak já jsem dnes odcvičila třetí den druhého kola,s dvojkou jsem začala už v pátek,ale včera mě bolela záda,tak jsem cvičení odložila. 🙂 Jinak se budu přeměřovat až odcvičím celé druhé kolo. Souhlasím s tím,že dvojka je náročná na ruce,docela často odkládám činky a cvičím bez nich.Zase mi ale vyhovují cviky na kardio ,i když skloubit pohyby rukou a nohou dohromady občas nezvládám 😀. No a s jídlem mám také pořád problém,dneska jsem měla k snídani oříškové müsli,no a pak jsem si ve čtyři vzpomněla,že bych si mohla dát oběd 😕.....

karos
20. říj 2014

holky, já od čtvrtka nic, jsem nachlazená a úplně vyřízená. každý den lítám s kočárkem, dnes jsem měla problém dojít do obchodu. takže pokud se to zlepší, tak snad budu cvičit ve čtvrtek. s jídlem taky bojuji, zítra si chystám na oběd těstoviny, tuňák a olivy. tak se docela těším. akorát zas musím přemýšlet, co dát dítěti????

elisabeta03
29. říj 2014

Ahojky holky jestli dovolíte tak já by jsem se tež přidala dneska jsem cvičila první den a mužů říct že jsem vyřízena, když jsem si to zapnula tak to vypadala brnkačka ale hrůza, klepe se mi cely tělo 🙂 tak snad vydržím alespoň do te doby než mi manžel svaří magneticky rotoped 🙂

karos
2. lis 2014

holky, tak jak pokračujete s cvičením? já jsem si dnes dala po 5. měsících 2 level z 30 denní výzvy a bojím se, že zítra budou trpět mé ruce. trošku jsem to ošulila, některé jsem nebyla schopna cvičit až do konce, hlavně poslední cviky, ale nic se nemá přehánět! tak cvičení zdar. snad v úterý bude pokračování!

jasanka7
3. lis 2014

no tak me to nejak nevyslo...predsevzetí bylo a po 5 cvičeních s dvoudenními přestávkami to prostě uplně padlo... takže ted musím znovu... brek 🙂

vrtule_2008
autor
3. lis 2014

@jasanka7 tak to nejsi sama. Já jsem si dala pauzu,den,dva....No prostě moje pevná vůle nevydržela a necvičila jsem asi týden. Během svých necvičících dnů jsem měla na návštěvě babičku,která mi řekla,že mám nějaké velké břicho jestli prý nebudu chovat 😲 Tak to mě nakoplo k tomu abych se do cvičení dala znova 🙂 Takže dnes mám za sebou první den jedničky a doufám,že vydržím cvičit každý den a nepřemůže mě zase má lenost 😉

gabrosevik
17. lis 2014

ahoj holky, jsem tu noa a chtěla bych zkusit cvičit s Jill ale nevím jak na to pry se cvičí nějak na přezkáčku na netu jsem nic moudreho nevyčetla, vše v angličtine,mohl by me někdo do toho zasvetit?