Hubneme 30kg a více

locikaaa
25. zář 2011

Ahoj našel by se někdo kdo by se mnou hubnul?Zkouším všechno možné ale vždycky se na to vykašlu tak možná když do toho půjde někdo se mnou tak to půjde líp.Hodně sem přibrala v těhotenství a hlavně po porodu.Že se kojením hubne na mě bohužel neplatilo ☹ A tak sem se vyjedla až na otřesných 125kg na výšku 175cm 😒 Před dvěma měsíci jsem během tří týdnů nervama, stresem a tím že jsem téměř nejedla shodila 15kg.Cítím se po fyzické stránce o mnoho líp a tak chci pokračovat a dostat se aspoň na váhu 75kg.Teď mám váhu mezi 109 a 110kg.Začala jsem jíst zdravou stravu hodně zeleniny minimum příloh a vařím v páře.Budu ráda když se ke mě někdo přidá s kým bysme mohli porovnávat výsledky... 🙂

chechta
9. led 2012

Ahoj pořád hubneš? Já nepotřebuji shodit 30kg, ale "jen" 15kg - tak si můžeme předávat rady 🙂))
Zaprve by se mi hodilo nějaké recepty s kalorickou hodnotou - protože to je nejhorší odhadnout, když něco uvařím kolik toho vlastně můžu sníst . Od nového roku už jsem shodila 3 kg co jsem nabrala po vánocích a ted těch 15 ještě - mám cíl do konce března dubna - což je při -0.5-1kg za týden reálné

markimac
9. led 2012

Ahojky, muzu se k vam pridat? Ja sice nepotrebuju hubnout 30 kg, ale "jen" 25. Taky jsem pribrala hodne po tehotenstvi, ale i predtim to nebyla zadna slava. Uz jsem zacala, mam dole asi 2kg. Ale kalorie teda nepocitam, to neni nic pro me, zkousela jsem to a vydrzela asi tyden ☹ Jinak se ale rada o recepty podelim a i rada vyzkousim nove 🙂 Tak hubnuti zdar 😀

belatka
9. led 2012

Ahojky všem,pokud chcete hubnout,nezapomeňte myslet na své poprsí! Rapidní i postupné hubnutí způsobuje strie,povislá prsa a nevzhlednou vytahanou kůži,případně i vrásky. Je třeba proto dodávat prsům látky,které obnovují strukturu kůže,elastičnost a zpevňují je. Tak juknětě. http://pevna-prsa.cz/

chechta
21. led 2012

@markimac tak já KJ počítám a vážím jídlo i když ted jsem si dala pauzu páč už jsem přes týden nemocná - takže se mi nechce vážit a přepočítávat, od vánoc jsem shodila už 6 kg - ale ty 3 kg byli z cukroví ty šli dolů hned 😀 😀 😀

@locikaaa tak co jak ti jde hubnutí

narazila sem na jeden blog se spoustou receptů - sice holčina má opačný problém, ale receptíky tu má dobré 🙂

abra
21. led 2012

Ahojte, pro shozeni kil je hodne dulezite znat hodnotu bazalniho metabolismu a spravne zvolit pomer sacharidy-bilkoviny-tuky, pak to jde pekne, rychle, bez hladu a unavy 🙂 drzim palce 🙂

chechta
31. led 2012

koukám, že to tu žije - to nikdo nehubne?

locikaaa
autor
3. dub 2012

@markimac
@chechta Stále hubnu teda snažím se🙂Dlouho mi tu nikdo nepsal tak sem se pak sem přestala dívat.Na hubnutí sem se pak taky celkem vykašlala sice jsem ještě shodila na 103kg, ale po novém roku jsem začala chodit 2x týdně do posilovny ale jídlo jsem neomezila a to byla asi chyba, nabrala jsem svaly a přibrala na 109,6.Tak jsem v březnu najela na dietu jíst menší porce,odpoledne už jen lehká zeleninová jídla a schodila jsem během dvou týdnů 4 kila a pak sem začala zase normálně jíst, ale naštěstí jsem nepřibrala, asi to nově nabyté svaly stačili spalovat 😀 .Včera jsem začala držet Dukanovu dietu tak jsem zvědavá jak dlouho tentokrát vydržím 😀K dnešnímu dni mám váhu 103,6kg 😖 Prozatím mám cíl dostat se pod 100, těším se až stoupnu na váhu a uvidím pouze dvouciferné číslo 😀 Ale časem se chci dostat na těch 75kg to bych byla spokojená.S dukanovou dietou bych se tomu mohla hodne přibližit ještě do léta tak jsem zvědavá.

chechta
3. dub 2012

@locikaaa ahoj , tak mě se nakonec podařilo shodit 10kg a pak jsem nějak polevila, no takže váha zůstává stejna. No ale ještě 5kg chci shodit a dostanu se na váhu před těhotenstvím, ale už mě to tolik nenutí už se cítím o poznání líp 😀 😀 😀 😀 - držím pěsti při hubnutí. Já diety nedržím - pouze jsem dodržovala max 5000KJ denně, + jsem si hlídala tuky, bílkoviny a sacharid, aby to bylo vyvážené - prostě racionální strava a žádné sladké 😀 😀 😀

markimac
5. dub 2012

@locikaaa Ahoj, tak ja se porad zmitam mezi zdravou stravou a prejidanim se cokoladama, takze o zhubnuti nemuze byt ani rec, ale dneska jsem si (zase) rekla dost a opravdu se do toho poustim, protoze uz se na sebe nemuzu ani podivat. A to nemluvim o tom, ze nic neoblecu. V dome se mi nesmi objevit zadna cokolada nebo jine sladkosti, zacla jsem jist vlakninu a pit koprivovy caj a doufam, ze ty chute brzo pominou a konecne neco zhubnu. Gratuluji k shozenym kilum i nabranym svalum a jen tak dal. Dukanovu dietu neznam, ja jsem spis na zdravou stravu, ale pokud ti to pomuze a nenaberes po ni zase zpet, tak proc to nezkusit 🙂

@chechta teda, 10 kg, to gratuluji a zavidim. Tech pet uz das, uz mas 2/3 za sebou. Drzim palce

locikaaa
autor
5. dub 2012

@markimac - Však já to poslední dobou měla taky tak nějak 😀 Tak sem si taky už řekla dost, a začala s tou dukankou.Držím ji od pondělí a zatím vypadá že mi i vyhovuje, nemám při ní hlad a hlavně je k ní spousta receptů dokonce i na sladké sice s umělími nebo přírodními sladidli ale moc si to tam pochvalují.Ještě jsem neskoušela ale chystam se, příští týden mi přijdou pšeničné otruby, abych si mohla upéct zdravou alternativu nějakého pečiva a stévie na slazení.tak se pak vrhnu na ty recepty.Teď musím do neděle držet čistě bílkovinné dny a pak už si můžu přidat obden zeleninu 🙂 Zatím je to super 😉 První dva dny byli hrozné, byla sem slabá, bolela mě hlava, byl to asi šok pro tělo,ale od včera už se cítím skvěle tak snad vydržím.V úterý se chystám na vážení tak sem písnu jak to de 🙂

locikaaa
autor
5. dub 2012

@chechta - tak to gratuluju, nějakých 5 kilo sem nebo tam to si myslím už není žádná hrůza, hlavně že ty se už cítíš dobře 🙂Snad se mi podaří toho taky dosáhnout 😀

hejdita
5. dub 2012

zkouknete i toto 🙂 www.dukanovadieta.com ja az dokojim a budu moci i cvicit tak bych chtela pres tuto dietu zhubnout 🙂 kdyby se to uz nechtelo hnout 🙂 ale treba i vy budete mit dobre zkusenosti 🙂

jinak ja vzdy kdyz jsem zhubla tak jsem otehotnela 😀 😀 😀 😀 😅 😀 😀 😀 😀 😵

locikaaa
autor
10. dub 2012

@markimac Tak hlásím, že jsem po osmi dnech na dukanove diete dnes ráno stoupla na váhu a ta mi ukazála 99,7kg.Což si myslím je úplně super, pod 100 jsem nebyla už pěkně dlouho
@hejdita Tu stránku znám využívám z ní recepty 🙂 a zatím jsem s touto dietou moc spokojená 😀 Nemám hlad tudíš mě tolik nepřepadají chutě a když už tak se dají zvládnout 🙂

Zase se ozvu jak to de.Chtěla bych se zvážit až na konci měsíce, ale myslím že to nevydržím.Ještě pak dodám kolik jsem ztratila na centimetry 🙂 No nic teď jdu do obchodu na nízkotučné sušené mléko, abych si mohla udělat nutelu podle dukanovy diety, takovou mám po těch velikonocích chuť na něco podobného čokoládě 😀

markimac
10. dub 2012

@locikaaa Tak to gratuluji, to potesi a hlavne motivuje k pokracovani, jen tak dal. Ja vcera ty Velikonoce nezvladla, naprala jsem se cokoladou, co dostal maly a dnes mam jeste o kilo vic 😠 Tak jsem se na sebe nasrala a ted uz se fakt budu drzet.
Ja si taky rikam, ze se budu vazit jednou tydne a prd, nikdy to nevydrzim 😒
Tak at se dari 🙂

markyt653
25. dub 2012

ahojky maminky tak jak jste na tom??? já mám na prácičku shodit tak 15kilo abych byla zase jako lusk a ne a ne se k tomu dokopat :( nějak chybí energie nebo převládá lenost večer či po ránu :(

valentovasasa
25. dub 2012

Dotaz - není tu někdo, kdo bude teprv začínat???

locikaaa
autor
27. dub 2012

@valentovasasa - Já v podstatě zase začínám 😀 Držím dukanovu dietu skoro 4 týdny ale minulí týden sme měli oslavu a protože jsem věděla že v sobotu budu jíst i to co nesmím tak jsem už od začátku týdne zobala všechno možné 😠 Od tohoto týdne jsem začla znovu, naštěstí se to na váze nepodepsalo dokonce mám míň 98,2 takže další kilo a pul pryč.Ťeď už snad vydržím bez větších prohřešků dýl 😀

locikaaa
autor
27. dub 2012

@valentovasasa Jinak klidně se přidej, já budu jen ráda když tu bude někdo s kým můžem porovnávat výsledky a motivavovat se. 😉

valentovasasa
28. dub 2012

no, já mám 101,1 a potřebuju taky shodit :D

markyt653
30. dub 2012

také začínám 🙂 se slzami v očích jsem zanevřela na sladké a přidala s holkama více pohybu 🙂 nebo spíš jsem začala běhat za nima a ne je jen venku hlídat :D teď se chci vátit zpět k zumbě 🙂 vážila jsem se a mám 72 kilo což je pro mě na mrtvici :(

locikaaa
autor
13. kvě 2012

Holky jen tak pro motivaci jestli sem ještě někdo občas nahlédnete. Dnes jsem se poměřila a jsem nadmíru spokojená, ani jsem to nečekala protože fakt tak jednou týdně zhřeším, až si říkám jak se já můžu považovat za člověka který drží dietu 😀
Moje míry na začátku dubna kdy jsem začala s Dukanovou dietou a míry dnes
Prsa 113 107 -6cm (z prsů jsem neztratila nic spíš asi ze zad)
Pod prsama 98 95 -3cm
Břicho 119 113 -6cm
Zadek 119 112 -7cm
Stehno 67 64 -3cm
Váha na začátku 104,7 a dnes mám 96,8 - 7,9kg zhruba za měsíc 🙂

gazelka02
13. kvě 2012

holky já vážim 63kg a jsem s toho hotová.Citim se tak tlustá

locikaaa
autor
15. kvě 2012

@gazelka02 Promiň ale to si z náš děláš srandu? 😒

petka28
18. kvě 2012

ahoj holky já začala s dukanovou dietou dnes mám 88 kg fůj při mé výšce 162 cm

abc_roni_xyz
23. kvě 2012

ahoj děvčata, rozhodla jsem se taky radikálně změnit svou váhu. patřím mezi stálé začátečnice, nikdy to nedodržím...slabá vůle, moje neřest. dala jsem si za cíl shodit napěkná kilíčka, abych je mohla v budoucnu zase tak trochu nabrat🙂 chtěla bych to shodit nejen kvůli vzhledu, možnosti kupovat si hezké hadříky (jsem hadrářka 🙂, ale taky kvůli těhotenství. to je moje velká motivace. nedokážu si představit s mojí váhou ještě přibrat ☹ to bych už se jen kulila 😀

locikaaa
autor
12. čer 2012

@petka28 Ahoj, ja už sem do tohoto fóra moc nepíšu, nežije to tu 😒, ale přidej se do tohoto, pokud držíš dukanku.Je to tam super motivační 😉
http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/drzi-z-vas-...

cinky
13. srp 2012

Ahoj děvčata!
Sice to tady moc nežije, ale chtěla bych se k vám přidat. Třeba se tady znova "krev" rozproudí.
Před těhotenstvím jsem měla 110 a 2 dny před porodem jsem měla 123 kg. Během dvou následujících měsíců jsem celou váhu shodila, ale po skončení kojení váha zase pěkně narůstala. 27.2.2012 jsem se na sebe naštvala a po shlédnutí pořadu Jste to, co jíte motivovala, abych se na to hubnutí už taky konečně dala. V té době jsem vážila 119 kg! Cm přes břicho nevím, začla jsem až později. Nic jsem v obchodě na sebe nesehnala a zrcadlo jsem obcházela velkým obloukem. Bylo mi ze mě špatně.
Tak jsem poctivě koukala na Havlíčka s Cajthamlovou, jak pomáhají lidem shubnout a do toho nějaké časopisy a samozřejmě internet. Něco málo jsem věděla už z dřívějška. (asi 3 roky zpátky jsem pár měsíců chodila na posilovny a na spinning, do toho jsem se snažila trochu upravit svůj jídelníček.)
Hubnutí mi šlo krásně i přesto, že má štítná žláza nefunguje jak má. Ještě, že chodím na pravidelné kontroly a nebo na sobě poznám, kdy je třeba zvýšit dávku léků.
Zatím se stále držím i když častěji hřeším. Ono, jsem jenom člověk, že? 😀
Dnes jsem měla 99 kg při své výšce 163 cm. Za těch 5 měsíců jsem tedy shodila 20 kg + 4 kg, která jsem nabrala na rodinných oslavách, dovolené atd... Měřít jsem se začla asi až po dvou měsících. Začla jsem s 131 cm přes břicho, dnes 111 cm.
Pořád zkouším, co mi více vyhovuje. (myslím teda poměr sacharidů - bílkovin - tuků)
Snažím se jíst zdravě,pravidelně a hodně se hýbat. Nedržím nějakou cílenou dietu. Ale na tu vaši duncanovu se kouknu až budu mít více času.
Mě zase hodně pomohlo cvičení s jillian michaels 30 day shreded nebo tak nějak. Je to cvičení na každý den, ale zabere necelou půl hodinku, což je pro maminky super. Lekce je rozdělená na 3 levely a 10 dní se cviči jeden level. Je to luxusní cvičení, po kterém se cítím hrozně dobře. Doposud mě nic tak nezaujalo, jako tohle. Cvičím to 3 měsíce, ale teď už ne každý den, tak jako na začátku. Do toho jsme se s manželem zamilovali do cyklistiky. Moc doporučuji. Teď se mi sice stala osudnou, ale přesto jsem ji nepřestala zbožňovat. Nemůžu se dočkat, až se mi zlomená žebra vyléčí, abych mohla znova vyjet. (zlomila jsem si je druhý den dovolené 2.8. 😀)
Stále mě to vše baví a jsem rozhodnutá na zdravé stravě a hodně pohybu zůstat do konce života. Cítím se hrozně dobře, přitažlivěji a nejsem taková protivná 😀
Můj cíl byl dostat se na váhu 80kg, ale s manželem jsme se rozhodli chtít už teď druhé miminko, tak nevím, zda to vyjde. Myslím si, že teď by to snažení nemuselo být tak "dlouhé". Otěhotněla jsem až po 14 měsících po vysazení antikoncepce. Ale to jsem ještě nevěděla o své nemoci. Tak uvidíme.
Byla bych ráda, kdybych si mohla s nějakou z vás o hubnutí popovídat a třeba i vyměnit recepty a zkušenosti.

radusf
16. srp 2012

Ahojky, tak se k Vám přidám. Před těhu jsem měla kolem 110kg, v půlce těhu jsem začala hodně nabírat šlo to přes 134kg, ale to bylo v důsledku zadržování vody v těle. Po porodě jsem zase hezky splaskla, ale stejně určo mám přes tu 100. Musím se u mamky zvážit, doma váhu raději nemám 🙂. Už jednou jsem zhubla ze 111 ne 87kg asi za 3/4 roku díky hlídání kalorií a omezení se v jídle. Jenomže jsem pak potkala manžela a ten mě neustále nosil dobroty a bylo to. Tak snad se mi to zase povede a tentokrát žádný dobroty už nosit nebude 🙂. Tak zítra se zvážím a snad to se mnou nesekne.

berule
17. srp 2012

Ahojky, tak se taky hlásím, do klubu. Chci zhubnout aspoň 30kg, ale moc mi to nejde, jsem hrozná. Nejím sladké, cvičím, jím malé porce a často a pak se po týdnu zvážím a nemám dole ani ň a jsem hotová a nacpu se, pak začnu znovu a je to furt dokola. Teď přemýšlím o té dukanové dietě. Zkusím ji prostudovat, furt přemýšlím, co by mi nejvíc vyhovovalo. Naposledy jsem měla 113kg, zítra se zvážím a začnu...kdo se ke mě přidá?

petrusew
17. srp 2012

Ahoj děvčata, můžu taky? Spíš potřebuju takovou tu podporu spolutrpitelek.