Hubneme od září

rubika
27. srp 2014

Někde jsem četla že nejlepší start pro hubnutí je září. Tak to chci zkusit s celkovou změnou životního stylu. Je tu někdo,kdo má podobné plány jako já? Ráda bych s někým sdílela podrobnosti, úspěchy, neúspěchy... Prostě vzájemná podpora je potřeba!!!

rubika
autor
27. srp 2014

Jinak v září nás doma čekají velké změny a konečně po prázdninách trochu režimu. Snad se vše podaří nastartovat jak má...

verushe20
27. srp 2014

jo já za chvíli porodím a ráda bych se hned vrhla do hubnutí protože chci mít postavu jako předtím... tak snad na to bude čas s mimišem 😅

sarkad2856
27. srp 2014

@rubika Ahoj,tak určitě potřebuju zhubnout a hlavně se dostat do toho zdravějšího jídelníčku,který mi pořád dělá takový problém

rubika
autor
27. srp 2014

@sarkad2856 zkousela jsi treba stahnout nejakou aplikaci co ti hlida stravovani? S jidlem mam tez problem. Hlavne se sladkym...

sarkad2856
27. srp 2014

@rubika Vím že je aplikace o pití ale o jídle jsem neslyšela...Stačí když si zadám aplikace do mobilu?Nebo máš sama nějákou konkrétní, kterou využíváš?

mahev
28. srp 2014

@sarkad2856 Zkus stobklub.cz.Tam je vše.

white_tie
28. srp 2014

@rubika: já začala v půlce července a zatím se držím. : )
Chtěla bych dát dolů celkem kolem dvaceti kilo, tak snad se mi to podaří.

vashaa
28. srp 2014

@rubika Já jdu taky do toho od 1.září a to už konečně naplno, protože jsem přestala kojit, tak se nemusím nijak hlídat nebo omezovat. Plánuji změnit jídelníček a hlavně přidat pohyb a doufám, že do Vánoc minimálně 10 kg shodím. Budu ráda, pokud se budu mít s kým podělit o své pocity a hlavně někoho, kdo mne bude motivovat 🙂

myska25
29. srp 2014

Já jdu od září taky znova do hubnutí 😉 už předloni se mi podařilo zhubnout 30 kg, ale pak jsem otěhotněla, rozezrala se a jsem zpět na své váze ☹ a to se mi nelíbí. Už vim jak na to, tak doufám, ze i tentokrát to půjde krásně dolu a do příštího léta ze me bude opět kočka a ne metracek ☹

vashaa
29. srp 2014

@myska25 tak to klobouk dolů za ten výkon!!! Teda zhubnout 30 kilo to musí být obdivuhodná pevná vůle, za což tě obdivuji, protože já ji teda nemám ☹. Za jak dlouho jsi to zhubla a jak se ti to povedlo?

hanka.
29. srp 2014

Taky se chystám od zaří na změnu stravování. Syn bude ve školce, nebudu muset vyvyřovat a snad to půjde. Taky se chystám na nějaké cvičení a u toho také potřebuji klid. 😀

oililygirl
29. srp 2014

Muzu se pridat? Ja v tehu pribrala 30kg a ted uz dat dolu "jen" cca 7-8 a budu spokojena 🙂 Ty posledni kila jsou snad nejhorsi.

bonavoxa
29. srp 2014

Mno..tak já se přidávám. Potřebuju sundat tak 30 kilo nejméně.

myska25
30. srp 2014

@vashaa zaregistrovala jsem se zdarma na stránkách stobklub do programu sebekoucink a tam si denně zapisovala svůj jídelníček, plánovala den do předu, jedla správný poměr bílkovin, tuku, sacharidu a kg týdne šlo krásné dolů. K tomu jsem asi třikrát týdne se sporttestrem cvičila na elipticalu. A od pondělí jde syn zase do školky, budu mít doma jenom dceru tak se do toho zase pustim.

petulisek16
31. srp 2014

holky, jdu do toho s vámi... musím, potřebuji, chci - dát dolů 10kg..... stačí se jen zakousnout do cvičení a půjde to...jen teda mám problémy se sladkým - to prostě miluju..... tak snad se zadaří 😉

Co cvičíte- máte v plánu cvičit?

mikytimi
31. srp 2014

Ahoj holky tak ja se pridavam..... Cvicit chci na orbitreku kazdy den aspon 30 minut plus zmenit jidelnicek, ale moc si nevim rady... Jaky zpusobem na to jdete vy?

petulisek16
31. srp 2014

já nehodlám třeba držet žádný diety - pak začnu jíst normálně a bude všechno hnedka zpátky... takže si chci odepřít jen sladký, jinak zmenšit porce a vícekrát denně jíst.... a samozřejmě cvičení + alespoň 3x týdně běh....

vashaa
31. srp 2014

@petulisek16 Já bych chtěla každý den cvičit Jill - už se na to chystám pěkně dlouho a ještě jsem se k tomu nedokopala. Pak chodím 2x týdně na strollering, ale to beru spíše jako doplňkovou aktivitu než cvičení k hubnutí. Pak mi ve sklepě leží rotoped, tak asi řeknu manželovi, ať mi ho vezme zpátky do bytu a semtam na něm pojezdím, když bude malý spinkat.
@mikytimi Ten orbitrek ti závidím, na hubnutí prý je nejlepší! 🙂

Zítra začínám 4denní detox, abych organismus nějak nakopla. Ono prý pak to hubnutí jde lépe. Mám to už vyzkoušené. Člověk je pak plný energie. Nejhorší je pro mne vždy první den - jíst jen ovoce!!!

mikytimi
31. srp 2014

@vashaa Ten detox me zajima... Mas nejaky odkaz? Ja jsem na to koukala a nasla jsem toho tolik ze jsem se v tom ztratila a nechala to byt. Ale jestli mas nejaky konkretni vyzkosenej, tak si rada necham poradit ...

vashaa
31. srp 2014

@mikytimi Odkaz nemám, dala mi ho jedna paní, u které jsem kdysi hubla. Pošlu ti ho do IP.

mikytimi
31. srp 2014

Dekuji @vashaa

petulisek16
31. srp 2014

vashaa - můžu taky poprosit ten detox? taky bych jej brala - a shodila jsi přímo u něj něco?
já cvičím tifany - jill mě nějak prostě nebere - nevím proč.

vashaa
31. srp 2014

@petulisek16 U detoxu jsem shodila asi kilo, ale spíš než na shození je to na pročištění organismu. Pošlu do IP.
A ta Tifany je co za cvičení? Ještě jsem o tom neslyšela 😒

ametob
31. srp 2014

@vashaa Mohla bych taky moc poprosit o detox do IP, ráda bych se podívala a případně vyzkoušela 🙂 Potřebuji nastartovat 😉

jamia
31. srp 2014

Mně by se líbilo tak 10 kg dole... před dvěma lety jsem sundala 17 kg, pak jsem otěhotněla a přibrala 7, teď jsem tři týdny po porodu a jsem na své předtěhotenské váze 67/166. Chci navázat na svou hubnoucí tour, kterou těhotenství trochu "překazilo" 😉

vashaa
31. srp 2014

@ametob Jasně, pošlu 🙂

petulisek16
31. srp 2014

na youtube.com si zadejte tiffany rothe - má tam několik cvičících videí....

petulisek16
1. zář 2014

holky, tak šup - je září....směle do toho 😉

cabalkova
1. zář 2014

ahoj holky, muzu k vam? Musm se sebou neco udelat a ode dneska najizdim na Havlicka. Uz jednou jsem s nim krasne zhubnula, ale pak prislo druhe tehotenstvi a temer vsechna kila jsou zpatky, tak zacinam zase od nuly. 🙂

petulisek16
1. zář 2014

Každá dušička dobrá 😉 😉