Po čem jste zhubli?

30. črc 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
denousek
36
Registrovala se 28. prosince 2006 na modrykonik.cz. Přidala 13113 příspěvků. Má 60 přátel. Region Prostějov.
 jen takový průzkum po čem se vám opravdu podařilo zhubnout aniž by jste se museli mordovat s cvičením?to já se vážně nedokopu.. vypomohli vám i s pohybem a pitným režimem nějaké tabletky?
prosím neradte mi věci typu nejíst,upravist jídelníček,jíst 5 x denně v malich porcích ,cvičit, emoticon ptám se jestli si myslíte že vám pomohli třeba nějaké tablety či nějaké babské rady?děkuji emoticon
22. čer 2012 v 08:41  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
tkanicka
14
Registrovala se 11. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 2899 příspěvků. Má 10 přátel. Louny.
 mrkněte jednou na Jste to, co jíte a pochopíte, že zdravě to bez pohybu a vyvážené stravy nepůjde, všechno ostatní je jen podvýživa. Kolegyně v práci vyzkoušela všechny možný tabletky a nápoje, vždy na chvilku zhubla, pak o to víc přibrala a když se dala na cvičení a pořádné jídlo, tak hubla rychle a byla i spokojená, dřív byla vždycky protivná, když hubla. Zhubla max. 10 kg a 15 měla nahoře, teď za poslední dva roky už má 40 kg dole a vypadá jako normální ženská
22. čer 2012 v 08:50  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci
37
Registrovala se 27. září 2008 na modrykonik.cz. Přidala 783 příspěvků a 116 inzerátů. Má 24 přátel. Praha 9.
 co učíme své děti, když se cpeme tabletami "na hubnutí", jsme líní se pohybovat a jíst normálně, tak aby naše tělo netrpělo, byli jsme zdraví, cítili jsme se dobře, stěžujeme si, jak je všechno drahé, ale pak utrácíme tisíce za zázračné pilulky...opravdu se musím smát
22. čer 2012 v 09:00  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aja123
3
Registrovala se 4. ledna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 219 příspěvků a 3 alba. Hlučín, Region Opava.
 Kdyby takové tablety byly, tak už by jsme byli všichni dááávno hubení emoticon emoticon emoticon Až s takovýma tabletama někdo příjde, tak bych to viděla na Nobelovku emoticon emoticon
22. čer 2012 v 09:05  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
camelinka
51
Registrovala se 6. listopadu 2009 na modrykonik.cz. Přidala 28563 příspěvků a 12 inzerátů. Má 45 přátel. Kutná Hora.
 Zhubneš jen když ti výdej převýší energetický příjem,to je úplně jednoduchý. Kdyby fungovaly ty drahý patoky tak sme všechny hubený, bez vrásek a prsa pevný a velký až do důchodu. Selskej rozum zlatko emoticon
22. čer 2012 v 09:30  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luthien.k
Poradna pro atopický ekzém a alergie u dětí
PRO

Porodnice, lékaři a poradenství - Region Semily
166

“Perfektní článek o horečce: http://www.hlavackova.sk/?cid=105 Autorkou je lékařka a vychází z nejnovějších poznatků o horečce. S článkem se naprostot ztotožňuji :-) http://www.hlavackova.sk/?cid=105”
(Před 2 týdny)

Je opravdu hodně naivní si myslet, že se dá trvale zhubnout pomocí tabletek nebo nějakých babských rad. Bez zdravého vyváženého jídelníčku to prostě nejde a pohyb je také důležitý. Však co je za problém čapnout kočár s miminem a hodinu denně se s ním svižně projít, nasadit pořádné tempo? A zdravý a vyvážený jídelníček by měl být základem rodinné stravy tak jako tak, když vidím, co dnes rodiče dávají jíst svým dětem (dle nákupních vozíků v obchodech), tak je mi z toho hodně smutno. V tom našem je vždy tak 3/4 obsahu ovoce a zelenina, pak nějaké libové maso, ryba, trocha bio mléčných výrobků (děti nemohou, mají alergii), celozrnné mouky na domácí pečení, panenské nerafinované oleje, luštěniny, celozrnné těstoviny, semínka, výjimečně nějaké celozrnné celerálie, müsli sušenka, kvalitní vysokoprocentní čokoláda nebo libová šunka. Nikdy slazené nápoje, sladkosti, bílé pečivo...
22. čer 2012 v 09:24  •  poradna-atopicky-ekzem.webnode.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mpavlinka
39
Registrovala se 4. listopadu 2009 na modrykonik.cz. Přidala 22736 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Praha 1.
 To jsem zvědavá, jestli někdo objevil nějaké takové tablety emoticon Já hodně zhubla přesně tom, co nechceš slyšet emoticon
22. čer 2012 v 08:46  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stavba
Registrovala se 11. února 2008 na modrykonik.cz. Přidala 586 příspěvků. Jablonec nad nisou.
 to snad ani není možný, že existuje člověk, který si myslí, že spolkne "zázračnou" tabletku a bude hubený, možná na chvilku to někomu může zafungovat, ale dlouhodobý efekt nula. Bohužel bez změny jídelníčku a pravidelného stravovacího režimu to nepůjde. Vím, že tuhle odpověď slyšet nechceš, ale je dobře míněná a fungující. Ber nebo nech bejt.
22. čer 2012 v 08:58  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
neu.sona
1
Registrovala se 21. dubna 2009 na modrykonik.cz. Přidala 1747 příspěvků. Má 16 přátel.
 Co na to říct emoticon. Bez práce nejsou koláče, asi tak emoticon
22. čer 2012 v 09:52  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ashlee
18
Registrovala se 31. srpna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 6467 příspěvků.
 zdrava strava,jist pravidelne,dost tekutin.Na hubnuti je dobra rychla chuze s kočarkem.
22. čer 2012 ve 14:08  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medvik
2
Registrovala se 11. února 2009 na modrykonik.cz. Přidala 2036 příspěvků a 2 inzeráty. Má 18 přátel.
 Jen doplňuju, že Meridia a Lindaxa se stáhla z trhu pro zvýšené riziko kardiovaskulárních nemocí, Adipex Retard nikomu nedoporučuju pro možnost vzniku plicní hypertenze. Jediný lék na hubnutí je Xenical (snižuje vstřebávání tuků ve střevě, když to ale s tuky ve stravě přeženete, dostaví se hodně nepříjemný průjem emoticon ), je na recept, existuje ve trochu menší dávce jako volně prodejný přípravek Alli.
Takže léky asi ne.
U mě bylo hubnutí buď když jsem hodně málo jedla (to už teď nevydržím) nebo když jsem poprvé začala držet dělenou stravu, pak taky po porodu, když jsem měla uplakané miminko a neměla jsem čas jíst.
Nejlepší ale je, když teď cvičím podle Jillian Michaelsové, 25 minut denně se dá dobře, cítím se skvěle, kila jsou dolů pomaleji, ale centimetry rapidně emoticon
9. srp 2012 ve 21:20  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
levandule_vanilkova
47
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrykonik.cz. Přidala 199 příspěvků, 2 alba a 26 inzerátů. Má 28 přátel. Poděbrady, Region Nymburk.
 Změna jídelníčku! A to jakákoliv! Nemusíš se hned cpát jen zeleninou, krekrama a já nevím čím ještě. Prostě to jen zkus jednou jinak. Když jsem se nastěhovala k příteli začala jsem se stravovat jako on. Byl zvyklý snídat cokoliv s mlékem - já u rodičů chleba s šunkou, sýrem. Obědvat častěji čočku, rýži - já většinou brambory atd. No abych to zkrátila prostě jsem po půl roce s ním zhubla pět kilo a hlady jsem netrpěla. No a teď po porodu praktikuju to, co ty slyšet nechceš emoticon - nežeru a chodím do fitka emoticon Jenže já mám takovou divnou výhodu že když tím nežraním něco shodím, tak mi to pak po nějakém tom hříchu nenaskočí na váze emoticon
22. čer 2012 v 09:20  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petanevesta
50
Registrovala se 12. září 2010 na modrykonik.cz. Přidala 1343 příspěvků a 1 inzerát. Má 66 přátel. Praha 4.
 Taky si myslím, že bez vyvážené stravy a pohybu to nejde....sama vím, že jsem dřív hubla třeba nevečeřením po páté hodině, ale jakmile jsem přestala, tak naskočil jojo efekt a všema těma hladovkama jsem si akorát zkazila spalování - teď chodím k výživové poradkyni (něco jako je Havlíček) a napíše mi jídelák namíru, takže mě čeká vážení a samozřejmě sport minimálně 3x týdně. Ono pak taky poznáš, že když hubneš špatně, tak je to spíš voda a svaly a ne tuky, které jsou potřeba. Tabletky Alli zkoušela moje známá a prý to funguje spíš jako "samoser", jamile sníš něco víc tučnýho, tak běžíš, takže tě to nutí jíst zdravěji emoticon
22. čer 2012 v 09:52  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stellamax
5
Registrovala se 28. ledna 2012 na modrykonik.cz. Přidala 80 příspěvků. Má 4 přátele. Praha 5, Region Praha.
 Zhubla jsem 6kg za 2 týdny proteinovou dietou od výživového poradce, ale cvičila jsem, protože to hubnutí ještě urychlovalo. Potom jsem ale stejně musela najet na upravený jídelníček a jíst minimálně 5x denně. Na to jsem si tak zvykla, že už jinak jíst ani neumím a nechci. Jinak ta proteinová dieta je absolutně bez jojo efektu, ale kdo se pak nezačne stravovat jak by měl, nabere během pár měsíců kila zpět. Ale opravdu nic navíc. V tom případě je to stejně škoda peněz....
22. čer 2012 v 10:08  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
llluckaaa
95
Registrovala se 24. října 2011 na modrykonik.cz. Přidala 10171 příspěvků, 1 článek a 54 inzerátů. Má 16 přátel.
 Používám svůj rozum a nespoléhám se ani na babské rady ani na tabletky. Mojí prioritou je být zdravá a cítit se dobře, ne vypadat hubeně za každou cenu. Navíc my co máme po těhotenské cukrovce si nějaké metabolické experimenty jako tukožroutská polévka, vajíčkový týden, žádné přílohy a podobné kraviny nemůžeme dovolit, pokud tedy nechceme brzy onemocnět cukrovkou 2. typu. Takže sorry, ale píšu přesně to, co nechceš číst: zabírá pravidelný pohyb, vyvážená strava rozdělená do 5 až 6 denních dávek, kvalitní spánek a minimum stresu emoticon
22. čer 2012 v 17:55  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
berulinka1
2
Registrovala se 23. září 2007 na modrykonik.cz. Přidala 31 příspěvků, 1 album a 11 inzerátů. Chomutov.
 za rok mám dole 20 kg emoticon ..stačilo vynechat sladkosti(každý den) a uzeninu emoticon emoticon
12. črc 2012 ve 20:01  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanaflint
Registrovala se 11. srpna 2012 na modrykonik.cz. Přidala 27 příspěvků.
 Pekny vecer, holky,
ja jim od ledna pravidelne. Mela jsem docela velke problemy se zazivanim. Rozhodla jsem se tedy jist trosku zdraveji. Od ledna jsem zacala praktikovat toto:
- velka snidane, pote svacinka, nekdy i druha svacinka, obed, svacinka, druha svacinka, vecere a nekdy i druha vecere.
Rano hodne ovoce, odpoledne a vecer spise zelenina. Jinak porce normalni + k tomu mensi svacinky (jablko a bebe, jogurt, banan...). Omezila jsem sladke (nesnim tabulku cokolady najednou, ale dam si dva-tri ctverecky). Jim zitny chleba a omezila jsem bile pecivo. Do toho piji hodne ciste vody a neslazene caje, kazdy den alespon jeden hrnicek zeleneho. Jen takto jsem od ledna zhubla 8 kilo. Vubec jsem nemela zamer zhubnout, jen upravit si trosku jidelnicek a pomoci memu zazivani. Musim rict, ze se citim mnohem lepe, vice zdraveji. Zazivani se mi hodne zlepsilo. Teprve pred mesicem jsem se rozhodla, ze zacnu i trosku sportovat. Obcas vyjedeme s manzelem na kolo, nebo radi chodime na delsi sviznejsi prochazky. Muzu vsem doporucit. Je to trosku obtiznejsi - opravdu se peclive ze startu hlidat, at ma clovek co 2-2,5 hodinky jidlo, ale asi po 14ti dnech si moje telo zacalo o jidlo v tu kterou dobu rikat samo. Zvyklo si. Kazdy se me pta, co delam, ze jsem tak zhubla a ja odpovidam: Nacpavam se cely den:D. Tak hodne zdaru emoticon
12. srp 2012 v 00:46  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dnada
Nezávislý poradce fa.OKG
Naďa Dohányosová PRO

Výživa a potravinové doplňky - Region Rokycany
1
 Mě se nedařilo zhubnout víc jak rok a půl i přes to,že jsem upravila jídelníček,cvičila jsem,dlouhé procházky s dětmi a dodnes kojím. Až před 4mi měsíci jsem našla výrobek,který není sice určen přímo na hubnutí(je to spíše vedlejší účinek při užívání). Začla jsem produkt brát hlavně na neustálé pálení žáhy,která se mě držela už od prvního těhotenství a také hrozné nadýmání. Vše se upravila a i sem k tomu za ty 4měsíce zhubla asi 8kilo.
29. srp 2012 ve 22:55  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kettm
16
Registrovala se 13. května 2008 na modrykonik.cz. Přidala 1938 příspěvků a 6 alb. Má 22 přátel. Ústí nad Orlicí.
 Já bych potřebovala radu jak se nestresovat a mít pevnou vůli emoticon Už jsem hubla 3x, poprvé 18kg, pak před svatbou 23kg a po porodu 14,5 kg, návrat do práce = 30 kg navrch od svatby a 20 od prvního těhuemoticon Vždy jsem hubla rychle, většinou tak za 3-4 měsíce jsem to měla dole, nejedla jsem pečivo, přílohy a sladké, hodně pila a jedla pravidelně, pohyb minimální, ale vždy tak do roka vše zpětemoticon
11. zář 2012 v 18:16  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicolca22
95
Registrovala se 22. června 2012 na modrykonik.cz. Přidala 16 příspěvků a -1 inzerátů. Má 44 přátel. Praha 6, Region Praha.
 Já po porodu vážila 85, začínala na 59, když šla rodit měla jsem 97 ... Katastrofa největší, bylo to šílený, na to jak jsem hubenější, normálně jím jak jsem zvyklá, ale už po šesté večer NE-E, pouze hodně piju, a když už tak si dám jablko nebo mrkev, JO A PŘED KAŽDÝM JÍDLEM VYPIJU SKLENICI VODY S JABLEČNÝM OCTEM, sním toho mnohem méně !! FUNGUJEemoticon)) dceři je 6,5 měsícu a já mám 61 kg emoticon
21. zář 2012 v 11:25  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ange_de_la_morte
107
Registrovala se 5. října 2010 na modrykonik.cz. Přidala 2050 příspěvků. Má 78 přátel. Hranice na Moravě, Region Přerov.
 Přijeď k nám na brigádu a uwidíš jak půjdou kila samy dolů emoticon emoticon Ne wážně - u mně pomohl pohyb, pohyb a zase pohyb, protož těd žeru jak prase ( s prominutím) a už mám celých 29kg co jsem nabrala w těhotenstwí dole a jsou to 4 měsíce od porodu. Pořád jsem prostě w pohybu - kolem baráku, zahrádky, zwířat, jezdím zase na koních, procházky s kočárem ... ( omlouwám se za ,w,)
21. kvě 2013 ve 21:55  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
formelina
7
Registrovala se 10. července 2009 na modrykonik.cz. Přidala 306 příspěvků a 98 inzerátů. Má 15 přátel. Ostrava.
 Domácí krabičková dieta, vynechat bílé pečivo, zmenšit porce a omezit sladkosti, ale dopřávám si i to emoticon pít čaje a vodu s citrónem.
2. čer ve 12:16  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blahova_andrea
104
Registrovala se 26. února 2012 na modrykonik.cz. Přidala 10202 příspěvků, 7 alb a 76 inzerátů. Má 38 přátel. Tišnov, Region Brno.
 mám stejný problém jako ty, ale do tabletek bych teda asi nešla. i když mamce prý pomohlo trošku to Alli, ale u toho si taky musíš hlídat jídelníček a snažit se hubnout i jinak, protože vše funguje jen na základě tvé další vlastní snahy, takže nic tak zázračnýho, že to slupneš a budeš hubená prostě neexistuje. tabletky jen pomáhají s metabolismem, spalováním tuků...já už se teda za sebe vyloženě stydím, ale cvičit doma mě to stále nedonutilo emoticon
22. čer 2012 v 08:48  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajinka27
17
Registrovala se 24. ledna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 18472 příspěvků. Má 47 přátel. Praha 1.
 souhlasím s @tkanicka, ono to bohužel jinak nejde než kombinací pohybu a zdravého stravování, nebo teda jde, ale pak taly krásně zafunguje jojo efekt a máš to všechno zpět nahoře a možná i něco navíc emoticon
ale dokud to nepřecvakne v hlavě tak jsou všechny rady marné emoticon
takže pokud si chceš ničit tělo práškama, hurá do nich, existují jich mraky
22. čer 2012 v 08:57  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martaska78
2
Registrovala se 7. ledna 2009 na modrykonik.cz. Přidala 328 příspěvků, 1 album a 29 inzerátů. Má 3 přátele. Hradec králové.
 Já nejlépe zhubla kojením emoticon, ale jak jsem přestala, tak to šlo zase nahoru emoticon . Zkoušela jsem ty tabletky s acai, a ještě jsem 2 kg přibrala emoticon . Mě teď pomáhá, jelikož jsem absolutně nesportovní typ a jíme celkem zdravě, pít hodně vody a vše neslazené. Občas si dám zmrzlinu, ale světe div se, já která miluju čokoládu, jsem si na ní poslední měsíc ani nevzpomněla. Nevím ,čím to je ale přisuzuji si to tomu, že jsem předtím sladila kafíčko, pila šťávu atd. a teď na to vůbec nemám chuť, když jsem tohle odbourala. emoticon . Ale v období grilovaček, jde váha hodně pomalu dolů emoticon
22. čer 2012 v 09:01  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hojda (35 r.)
79
Registrovala se 11. června 2010 na modrykonik.cz. Přidala 7487 příspěvků, 36 alb, 1 článek a 235 inzerátů. Má 34 přátel. Praha 1.
  • Dcera Naše štěstíčko
  • Syn Náš miláček
 Hele ty si koleduješ, že ti sem napíše nějaká paní, která prodává nějaký zázračný prostředek a vnutí ti ho. Samo to prostě nejde, možná by mohlo pomoci ALLi, ale u toho se musí držet, taky celkem přísná dieta, Pokud jde jde o zhubnutí, tak to jde celkem rychle s jehličkami v uchu od číňaňu TCM, ale bohužel efekt není trvalý a pokud se vrátíš ke stejným stavovacím návykům, tak je to za chvilku zpět a je tu hezký jojo efekt, hlavně se při tom jí jen pár oříšků, nějaké ovoce, rýže....fakt pidi porce, ale je pravda, že s tou jehličkou prostě nemáš hlad.
22. čer 2012 v 09:02  •  2 děti  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bangie
Registrovala se 13. května 2011 na modrykonik.cz. Přidala 34 příspěvků.
 herbalife a 8kg dole. Ale jídelníček se dodržovat musí
22. čer 2012 v 09:41  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snufi
Registrovala se 10. září 2006 na modrykonik.cz. Přidala 120 příspěvků. Má 28 přátel. Zlín.
 U mě to šlo samo: kojení, trošku nervy.... a bylo to hned.
22. čer 2012 v 09:42  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hasky24
10
Registrovala se 30. listopadu 2009 na modrykonik.cz. Přidala 380 příspěvků a 76 inzerátů. Má 14 přátel. Praha 4.
 Já zhubla když jsem opět začala pracovat a teď zase potřebuji nabrat alespoň 10 kg emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
22. čer 2012 v 09:45  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonka.77
15
Registrovala se 3. září 2008 na modrykonik.cz. Přidala 2226 příspěvků. Má 8 přátel.
 Můžu doporučit ananas, pomáhá spalovat, takže když ho zařadíš do jídelníčku, pomůže to, ale jak píšou holky, bez úpravy stravy a pohybu to FAKT nejde.
22. čer 2012 v 09:57  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pejtho
9
Registrovala se 23. září 2008 na modrykonik.cz. Přidala 849 příspěvků. Má 15 přátel.
 Po porodu jsem během 10měsíců zhubla 20kg - všechno jen díky kojení, každodenním procházkám s kočárkem-v jakémkoliv počasí a vždy jsme si dali 5km okruh parkem + nějaké chození po městě, nepřerušená práce a samozřejmě péče malou. Díky kojení a prochajdám jsem hubla i přes šílené stravování-nestíhala jsem si moc vařit a jíst, takže jsem to pak dohnala nějakým párkem v rohlíku a měla jsem šílenou spotřebu sladkého emoticon
Takže bez prášků i diet to šlo fakt samo emoticon
12. črc 2012 ve 20:15  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucifereeek
31
Registrovala se 1. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Přidala 3851 příspěvků, 1 album a 1 inzerát. Má 53 přátel. Olomouc.
 mě stačilo vyřadit sladké pití a sladkosti emoticon
12. črc 2012 ve 20:42  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
antarres
13
Registrovala se 8. srpna 2006 na modrykonik.cz. Přidala 360 příspěvků a 24 inzerátů. Má 13 přátel. Region Plzeň.
 Lindaxa - už mi je nikde nepředepsali, zhubla jsem 16 kilo....
16. črc 2012 ve 14:26  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biibaa
12
Registrovala se 3. prosince 2010 na modrykonik.cz. Přidala 1740 příspěvků. Má 14 přátel. Český Krumlov.
 Já jsem brala Adipex, Meridii a pokaždé jsem zhubla třeba i 10kg za měsíc, ale další měsíc jsem to znovu nabrala, někdy i víc... Tabletky třeba zaberou, ale nemá to trvalý efekt. Nic jiného než vyvážená strava a pohyb nezabírá. Chce to taky hubnout pomalu, max. 2kg za měsíc, pokud teda nemá člověk velkou nadváhu...
16. črc 2012 ve 14:43  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannulka
13
Registrovala se 11. října 2011 na modrykonik.cz. Přidala 1441 příspěvků. Má 36 přátel. Vinohrady, Region Praha.
 Musím říct, že u mě nejvíc zabírá vypustit pečivo.. Sladké moc nemusím, tak to je jednoduché... A případné chutě zahánět poloívkou do hrnečku.. Dala jsem 22 kilo za 11 měsíců, přičemž 7 šlo úplně samo emoticon
9. srp 2012 ve 20:59  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ebsian
91
Registrovala se 16. dubna 2012 na modrykonik.cz. Přidala 5747 příspěvků. Má 46 přátel. Jezernice, Region Přerov.
 Já zhubla po jídelníčku od doktorky a pak hlavně pohyb jak ve fitku, tak nachozené km se psem, tak domácí cvičení..Celkem 40 kilčo. Ještě budu po porodu pokračovat..Jídelníček byl vyvážený..ale pro hodně obézní, pak jsem si našla výživového poradce, taky mi to trochu poupravil..Pořad jste to co jíte mi v radách taky hodně pomohl. Ale hlavně pevná vůle.
20. srp 2012 v 19:45  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladenka
6
Registrovala se 22. prosince 2005 na modrykonik.cz. Přidala 1844 příspěvků. Má 10 přátel. Jičín.
 Já zhubla až po jídelníčku od dietní sestry.
4. zář 2012 v 10:36  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marta1982
Registrovala se 31. srpna 2012 na modrykonik.cz. Přidala 132 příspěvků.
 Herbalife a za 3 měsíce 10 kg dole....
5. zář 2012 ve 21:44  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konidana
Registrovala se 15. ledna 2013 na modrykonik.cz. Přidala 336 příspěvků a 5 inzerátů. Nymburk.
 Po dětech. Kojení, stres, nemožnost v klidu se najíst. Přestala jsem nezdravě hubnout až s nástupem do práce, ale že bych přibírala, to rozhodně ne.
21. kvě 2013 ve 21:52  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancovka86
17
Registrovala se 25. května 2013 na modrykonik.cz. Přidala 51 příspěvků. Má 13 přátel.
 Já jsem zhubla první měsíc kojením 7 kg, ale pak jsem se měla problémy, tak jsem se začala chodit "mordovat" na heat cca 3x týdně. Není to vůbec náročné, svižnější chůze, hlídala jsem si tepovou frekvenci a za měsíc jsem dala dolů 10 cm. Na kila jsem šla jen o 3, ale to je vedlejší. Jídelníček jsem vůbec neupravovala, protože jsem gurmán. Jen večer jsem dávala řetěz na lednici. Žádný chemický mastikapsy bych si v životě nekoupila. A docela se divím, že tomu někdo věří.
25. kvě 2013 ve 21:18  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
magieret
3
Registrovala se 10. prosince 2013 na modrykonik.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Chrudim.
 Vyzkoušela jsem spoustu tabletek a jiných přípravků z lékáren, žádný z nich neměl sebemenší efekt. Po prvním porodu jsem se na mateřské vyžrala na 74 kg. Přijde mi, že prostě zabírá opravdu nežrat, resp. velmi málo jíst - porcemi 5krát denně mi to nešlo, síš naopak, až po nástupu do práce a najetím na jídelníček skoro bez sacharidů a odsunutím jídla tak trochu "na druhou kolej"jsem zhubla o 20 kg. Šlo to dolů pomalu, cca 1-2kg za měsíc takže dřina, ale vem si, kolik toho je za rok! Po druhém porodu mi zůstalo cca 5kg, dávám to dolů, kojením bohužel VŮBEC nehubnu. Až přestanu kojit, vrátím se bohužel emoticon ke své asketické dietě - mě třeba pomáhalo i vynechat snídaně, prostě nic doporučovanýho, ale míň jídla, zelenina a bílkoviny a cvičení emoticon Ale nejvíc je to prostě o tom blbým "žrádle"...
a taky třeba: http://www.youtube.com/watch?v=_JGtSuIQ0UI
2. čer v 11:54  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkad2856
5
Registrovala se 20. března 2011 na modrykonik.cz. Přidala 1130 příspěvků a 465 inzerátů. Má 7 přátel. Valašské Meziříčí, Region Vsetín.
 Vynechat snídaně je ta největší blbost co člověk muže udělat ... je to star dne a z toho tělo fungujedo dalšího jídla a jak nedostane najíst pak si z dalšího jídla ukládá, protože má strach z hladu!Pozor na to.
2. čer v 18:08  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “MLM vlastní link”
9. črc ve 22:17 • zibrunak
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vlastní link”
2. srp v 11:36 • rada26
fotoportrét
fotoportrét
sacvi (29 r.)
30
Registrovala se 20. prosince 2007 na modrykonik.cz. Přidala 3687 příspěvků a 5 alb. Má 15 přátel. Brno-střed.
  • Mireček6 měsíců a 1 týden
  • Tomášek6 měsíců a 1 týden
  • Jaňulka5 let
 Já změnila jídelníček a váha šla dolů i bez pohybu. Téměř 10kg. Mám kamarádky, které zkoušely různé tablety, ale výsledek nulový emoticon
22. čer 2012 v 08:54  •  3 děti  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
popellka
9
Registrovala se 18. října 2006 na modrykonik.cz. Přidala 5876 příspěvků a 68 inzerátů. Má 31 přátel.
 Tak úprava jídelníčku a cvičení je asi základ, ale co je ještě dobrej spalovák, tak Lipoxal Extreme emoticon kamoška na něj nedá dopustit a je fakt hubená jak lunt emoticon
22. čer 2012 v 08:54  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
2hanah
11
Registrovala se 26. prosince 2011 na modrykonik.cz. Přidala 411 příspěvků. Má 11 přátel.
 Jsem taky pro vyvážený pravidelný jídelníček a pohyb. Po tabletách se zhubne zázračně rychle, ale jen pro to, že způsobí úbytek vody v těle, prostě vás jen odvodní a váha ručičky ukáže menší číslo, ale nikdy nezhubnete tuk, teda pokud u těch tablet nemáte napsáno, že musíte dodržovat právě pravidelné a dietní stravování.
22. čer 2012 v 09:35  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladybugie
31
Registrovala se 28. ledna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 688 příspěvků a 52 inzerátů. Má 14 přátel.
 po třech dětech emoticon emoticon dvouletá vztekající se slečna a dvojčata udělají své emoticon
22. čer 2012 v 09:51  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mkr
1
Registrovala se 28. června 2007 na modrykonik.cz. Přidala 2080 příspěvků a 5 alb. Má 2 přátele. Region Pardubice.
 liposukce, jiná rady asi není
22. čer 2012 v 10:04  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rychetkami
41
Registrovala se 26. srpna 2010 na modrykonik.cz. Přidala 2870 příspěvků a 11 inzerátů. Má 32 přátel. Praha 1.
 ještě jsem sice neporodila, ale jinak než zdravou formou - přiměřené množství zdravého jídla 5x denně, při kojení hubnout pomaleji, dlouhé procházky s kočárkem - to nejde.jak říkám, já ještě neporodila, ale mým kamarádkám pomohlo jedině toto. Navíc zobat prášky...nevím...
22. čer 2012 ve 14:12  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
frndzalica
Registroval se 6. června 2012 na modrykonik.cz. Zatím nepřidal žádný příspěvek ani album.
 daj si urobiť stimulaciu energetických dráh v tele.
22. čer 2012 ve 23:26  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
dana3262
3
Registrovala se 7. ledna 2010 na modrykonik.cz. Přidala 3234 příspěvků. Má 7 přátel. Praha 1.
 Tak zdravá pravidelna alespoň trochu racionální strava by měla byt u deti samozřejmost.. ale i ten pohyb..přece se dvěma dětmi musíš mit pohybu dost, ne? Myslet na tabletky..to je bída..
23. čer 2012 v 07:27  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anakolut
Registrovala se 30. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 45 příspěvků. Praha 1.
 Hubnu 7 týdnů, mám 7 kilo dole, održuji tedy vpodstatě zdravý jídelníček, ale vůbec necvičím. Trpím hlady jako blázen a doufám, že mi pojišťovna schválí bandáž žaludku, i když na to nemám BMI.
12. črc 2012 v 19:32  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
forji
2
Registrovala se 9. října 2010 na modrykonik.cz. Přidala 2514 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Vyškov.
 Za posledních 30 měsíců mám 30 kg nahoře, je v tom těhotenství, kojení, cukrovka, pořád to šlo jen nahoru. Upravila jsem jídelníček, ještě to nemám vychytaný, ale váha se zdá aspon zatím zastavila a začíná mírně klesat. I cukr je lepší. Musím, musí to jít. Do žádných tablet bych nešla, to může napáchat jen zlo. Nežrat a půjde to emoticon
12. črc 2012 v 19:53  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emispheare
10
Registrovala se 9. ledna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 3349 příspěvků a 16 alb. Má 21 přátel. Region Kutná Hora.
 herbalife, ale je to hodně o jídelníčku. Herbalife tě nastartuje a pak je to jen a jen na tobě. Přece nechceš doživotně jíst jen drinky nebo tablety...
12. črc 2012 ve 20:12  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zazulka
112
Registrovala se 5. září 2008 na modrykonik.cz. Přidala 1867 příspěvků a 4 inzeráty. Má 50 přátel. Teplice.
 Nejlíp a nejvíc po 3x týdně power joze emoticon
12. črc 2012 ve 20:13  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jedulka
1
Registrovala se 14. května 2012 na modrykonik.cz. Přidala 171 příspěvků. Má 3 přátele. Zlín, Region Zlín.
 Ahoj, tak já jsem si nechala předepsat od doktora tabletky Lindaxa 15, učinek to má neuvěřitelný, zhubla jsem za necelé tři měsíce 17 kg. Už je to ale nějaký rok zpět a mám ten pocit, že je přestali vyrábět emoticon Vůbec jsem neměla potřebu jíst, a když už jsem jedla, nikdy jsem nedokázala sníst celou porci. Ale každé prášky mají vedlejší účinky. (trpěla jsem nespavostí )
16. črc 2012 ve 14:24  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pelenka
4
Registrovala se 4. května 2010 na modrykonik.cz. Přidala 372 příspěvků. Má 2 přátele. Kutná Hora.
 2 měsíce striktní rozlišovací dieta (podle jídelníčků z knihy), pak ještě 7 měsíců, ale hodně modifikovaná do normálního života, rozhodně jsem nehladověla, hodně jsem si přidávala bílkoviny, protože jsem 3x v týdnu chodila na powerplate jednou na zumbu. Největší zásluhu dávám tomu POWERPLATU, i když jsem měla jen o cca 3 kila méně než nyní (oblečení obléknu stejné), postavu jsem měla nádherně pevnou a lepší než kdykoliv předtím.
16. črc 2012 ve 14:35  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
88
Registrovala se 30. srpna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 8372 příspěvků a 3 inzeráty. Má 42 přátel. Irsko.
 po zmene jidelnicku
9. srp 2012 ve 21:25  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
x1martina
Registrovala se 11. srpna 2012 na modrykonik.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Brno.
 zhubla jsem diky potravinovemu doplnku emulips slim, jsou to tablety a prasek, a po 4 tydnech jsme mela 4 kg dole, jsou to pripravky na prirodni bazi, ceskeho vyrobce, rada vam do emailu posli vice informaci. ozvete se.
11. srp 2012 ve 13:00  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xsenova
22
Registrovala se 11. června 2012 na modrykonik.cz. Přidala 2058 příspěvků. Má 38 přátel. Region Praha.
 Tabletky na chudnutie su nebezpecna farmaceuticka lobby. Predpise ti ich lekarka. Tie najucinnejsie su na baze amfetaminu. Urcite vies, ze amfetamin je droga na ktoru si telo vytvara velmi rychlo zavislost. Rozumiem ze chces schudnut, ale tato cesta je asi ta najhlupejsia aku si mozes vybrat.
12. srp 2012 v 01:44  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro prezentaci firem na našich stránkách slouží profil Profesionála.”
20. srp 2012 v 19:35 • radkakros
fotoportrét
fotoportrét
johnatanka
12
Registrovala se 27. listopadu 2009 na modrykonik.cz. Přidala 7298 příspěvků a 2 alba. Má 14 přátel. Region Hradec Králové.
 změnou jídelníčku dle Havlíčka a pohybem - pilates, běhání, nordic walking
20. srp 2012 v 19:39  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
baaruska
Vše pro zdraví a vitalitu dětí i maminek
PRO

Výživa a potravinové doplňky - Region Opava
1
 Já jsem zkoušela asi 4 roky zpět propíraný LIPOXAL.. nevím jak vy, ale já nezhubla ani deko, byla jsem tehdy po císařském řezu dvojčat, ale vůbec nic se nedělo, nezhubla jsem ani na víčku emoticon ale nevzdávala jsem to, před těhotenstvím jsem aktivně cvičila aerobic, plavala jsem, in-liny, ale s dětmi to nějak nešlo. Přesto jsem našla cestu, navíc přírodní, se kterou jsem zhubla. Možná jste už slyšely o produktech OKG, já užívala Emulips a Emulips SLIM a behěm 3 měsíců bylo dole 6kg. Navíc nám tyto produkty zlepšili další zdravotní problémy v rodině. Začala jsem se o to zajímat blíže a dnes vím, že pokud je tělo oslabené, je zanesené různými látkami, které v něm nemají co dělat, tak prostě člověk nezhubne. Tak, jako já s Lipoxalem.. taky jsem se naučila jíst vícekrát denně v menších porcích, pitný režim, ten jsem se také učila, protože nebyl jaký má být, ale výsledek se dostavil. Doporučuju! Koukněte se na http://www.okg-fit.cz/index.php?log=zdravyzivot. Hezké dny, emoticon
4. zář 2012 v 10:28  •  2 děti  •  www.okg-fit.cz/zdravyzivot  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcelona94901
Registrovala se 11. června 2012 na modrykonik.cz. Přidala 1667 příspěvků a 3 alba. Má 72 přátel. Nitra, Region Nitra.
 Herbalife tu často spomínate baby,to aký ?
moj svokor mal nejaký nápoj,neviem či nie dva a on teda neschudol moc ,sťažoval sa iba na cenu.. emoticon
6. zář 2012 ve 14:44  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
werunqa
46
Registrovala se 17. února 2012 na modrykonik.cz. Přidala 504 příspěvků a 94 inzerátů. Má 1 přítele.
 LKVB6-kdyz jsem pribrala u hypothyreozy emoticon
11. zář 2012 v 17:58  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
haniplanetka
57
Registrovala se 20. července 2012 na modrykonik.cz. Přidala 128 příspěvků, 2 alba a 2 články. Má 54 přátel. Olomouc.
 já zhubla těhotenstvím. Jsem v pátém měsíci a mám o dvě kila míň než při otěhotnění. Blití se mi holt nevyhnulo.
11. zář 2012 v 18:16  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nerreidda
38
Registrovala se 5. února 2009 na modrykonik.cz. Přidala 309 příspěvků. Má 11 přátel. Uherské Hradiště.
 Ani jeden přípravek zde zmíněný na mě nefungoval. Vyjma Adipexu, po kterém jsem ale měla vysokou tepovou frekvenci. Navíc Alli je již prý zakázaný. Nic podobného nefunguje, buď to co tady už tolikrát zaznělo...strava a pohyb a nebo nic.
21. kvě 2013 ve 21:46  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laja64
10
Registrovala se 3. ledna 2013 na modrykonik.cz. Přidala 3 příspěvky a 13 inzerátů. Má 3 přátele. Ostrava.
 Fitko...a vacushape--ten se super ! emoticon Za půl roku 24kg dole, chce to jen vydržet emoticon Jinak jsem jednou jedla LIPOXAL...ale před 3 lety, a v životě bych si už nic takového nekoupila :( Jedla jsem ho měsíc, zhubla 5kg ale jak jsem ho přestala jíst, myslela jsem že umřu. Návaly horka, teplota, zvracení, malátnost, bolesti břicha :( Už nikdy víc !
4. čer 2013 v 17:10  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monyliny (36 r.)
33
Registrovala se 20. října 2012 na modrykonik.cz. Přidala 831 příspěvků a 2 inzeráty. Má 17 přátel. Most.
  • Prokůpek-sluníčko naše,ve 41.t.+4 dny-54cm a 4170g2 roky a 8 měsíců
  • Mariánka-princezna naše,ve 42.týdnu-53cm a 3850kg10 let
 Já hubnu celý život-jednou jsem tak,pak zas onakemoticonZřejmě to už jiné nebude,ale určitě jsem nikdy nezhubla díky nějaké tabletě nebo nápoji.Vždy to bylo pohybem,zdravou stravou a pravidelným jídelníčkem po 3 hod.Jedla jsem naposledy kolem 17hod. a šlo to emoticon Nejdůležitější je vůle,ale ta mi teď bohužel chybí emoticon
4. čer 2013 v 17:32  •  2 děti  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
24. črc 2013 ve 22:24 • martinaa2
fotoportrét
fotoportrét
sheima
42
Registrovala se 19. července 2013 na modrykonik.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 16 přátel. Region Ostrava.
 Jedině pohyb...procházky v rychlejším tempu za kočárkem a honička kolem dětí a leťelo to dolů....a kojení emoticon
30. črc 2013 ve 12:47  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuklajda
Registrovala se 29. května 2014 na modrykonik.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Děčín.
 Bohužel nějaké minimum pohybu u hubnutí být musí ;) Ale pokud ti mohu doporučit, tak zkus TRF čaj od miss cosmetic. Je vážně zázračný, i když funguje na jednoduchém principu. Nabudí organismus, zahřeje ho a tuky se spalují rychleji. Navíc odvodňuje tělo od přebytečné vody emoticon
29. kvě v 19:52  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gaborka185
Registrovala se 20. března 2014 na modrykonik.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 2 přátele. Konárovice, Region Kolín.
 já jsem kdysi vyzkoušela jak Adipex, tak Meridii, kila dole byla, ale večer jsem v posteli cítila jak mi buší srdce, jak se mi nechce ještě o půlnoci spát a byla jsem strašně nervozní, když se nedělo všechno hned a jak jsem chtěla.... mám za sebou i bandáž žaludku, zhubla jsem 20kg, ale pomaličku se mi to za 10 let vrátilo zpět a po každém dítěti mi zůstalo asi 5kg, a to jsem vždy zhubla po porodu na výchozí pozici... Jsem ale podvyživená, málo jím a tak si to tělo všechno ukládá. Zatím nemám dost peněz, takže fitka a podobně nehrozí, ale chci zajít k výživovému poradci a ať mě proklepnou po zdravotní stránce a udělají jídelníček na míru... cvičila jsem i Lilian Michaels, dokud mi neodešlo koleno, tak to bylo fajn a centimetry za 10 dní už ubývaly... nejlíp jsem zhubla po prvním porodu za měsíc 6kg, když jsem kojila a jedla asi fakt 6x denně a chodila s kočárkem +- 10km denně, víc pohybu jsem nedávala... ale u mne byl problém pořád myslet na to jídlo, co si vzít s sebou, co si uvařit, to mě drásalo nerv, ale šlo to dolů...
2. čer ve 12:14  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
9. črc ve 14:46 • armida
fotoportrét
fotoportrét
betuse
18
Registrovala se 14. září 2010 na modrykonik.cz. Přidala 1838 příspěvků a 11 inzerátů. Má 74 přátel.
 jako pomocníka zkus jablečný ocet,dosti pít,dobrý je zelený čaj, ale samo to chce upravit jídelníček a cvičit emoticon
9. črc v 15:03  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
4
Registrovala se 23. července 2006 na modrykonik.cz. Přidala 3038 příspěvků. Má 16 přátel.
 chces zhubnout rychle a bez cviceni, tak v tom ti pomuze asi jedine poradna strevni chripka..to pak kila jenom litaj emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
pardon ale fakt nechapu ,ze jeste nekdo fakt doufa, ze prijde nejaky zazrak a on bez prace zhubne a bude dlouhodobe stihly
9. črc v 15:09  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ba0terka
48
Registrovala se 11. prosince 2010 na modrykonik.cz. Přidala 1895 příspěvků a 1 inzerát. Má 24 přátel. Nový Jičín.
 Nežrat sladké,hlídat pití a jídlo a cvičit... za mě Power Plate,chodím 2x týdně... přesně to,co se někomu nelíbí paradoxně funguje emoticon a za to,co by jsi vrazila do žůžo pilulek z lékárny,radši kup dětem pořádnou porci Lega emoticon
9. črc v 15:12  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacihruba
Registrovala se 9. října 2013 na modrykonik.cz. Přidala 27 příspěvků a 13 inzerátů. Plzeň 2-Slovany.
  • Jakub Tichý6 měsíců a 1 týden
 Jsem skoro 5 měsíců po porodu a 14 kilo dole emoticon upravila jsem si jídelníček. Ale bez pohybu to vážně nejde!! Můj normální den: Ráno, když malej ještě procitá si zacvičím alespon 15 min na Orbitracu, denně chodím na 2-3 hodinové procházky mezi tím běhání kolem malého a uklízení... večer, když malej usne a nebo si hraje s přítelem tak před sprchou si dám dalších 15 min na Orbitracu a k tomu sedy..lehy emoticon a pak sex (také pohyb) emoticon tohle vše mi pomáhá zhubnout ;) V těhotenství jsem do 4 měsíce hubla emoticon ale pak jsem do porodu nabrala 29 kilo :( a to malej vážil 2,900 :D
9. črc ve 22:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zibrunak
2
Registrovala se 18. června 2014 na modrykonik.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Kolín.
 Mě pomohl čistě přírodní Emulips forte, upravilo se mi tím zažívání a celkově organismus, takže kilíčka mi šly pak krásně dolů a jelikož to užívám preventivně pravidelně, tak jsem nic nenabrala zpátky, i když jim, co chci emoticon
10. črc v 08:41  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
86radka86
2
Registrovala se 1. prosince 2011 na modrykonik.cz. Přidala 30 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Tomášek1 rok a 2 měsíce
  • 9. března 2015 čekáme miminko - ten nebo ta Míša :-) (14. týden těhotenství)
 nahradila jsem snídani a večeři F1 od herbalifu + pitný režim = 25kg za půl roku dole emoticon
10. črc v 09:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015 (14. tt)  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janii
38
Registrovala se 30. července 2008 na modrykonik.cz. Přidala 289 příspěvků. Má 33 přátel. Rožnov pod Radhoštěm, Region Vsetín.
 Běhání! emoticon
10. črc v 09:13  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraukulele
Registrovala se 21. prosince 2013 na modrykonik.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Brno.
 Mě se podařilo zhubnout a dostat se do pro mě ideální kondice díky změně jídelníčku, kterou už držím pořád, naučila jsem se prostě jíst jinak a to mi velmi pomohlo a pak si chodím každý den na chvilku zaběhat emoticon
23. črc ve 12:32  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tina760
Registrovala se 17. června 2014 na modrykonik.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Tábor.
 Zhubla jsem změnou stravy, pravidelným cvičením a používáním pomůcek na cvičení http://www.modom.cz/produkty/zdravotni-pomucky/masazni-pomucky/
28. črc ve 20:06  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veverice1987
Registrovala se 30. července 2014 na modrykonik.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Frýdek-Místek.
 Tabletky na hubnutí moc nepomůžou ale co pomáhá je jablečný ocet emoticon mám s ním dobré zkušenosti emoticon
30. črc v 09:25  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
10. srp ve 12:41 • rada26

Podobné diskuse

Populární alba

Související články