Pomůže k hubnutí jóga nebo pilates?

monka1987
28. led 2013

Ahoj holky jsem celkem dost obezni, prispela jsem i do par diskuzich o Jillian Michaels cvicim ji teprve 4 dny,
jidelnicek jsem si samozdrejme upravila, priznam se ze JIllien moc nedavam pro me ktera nikdy necvicila,
hlavne jsem cetla ze to cviceni je spise na zpevneni svalu ne na hubnuti, ja snad zadne svaly nemam jen tuk 😠
chtela bych zkusit zacit jogu nebo pilates myslite ze to pomuze?

monka1987
autor
28. led 2013

Jinak Jillien budu cvicit samozdrejme dal 🙂
Musim to dat 😝

monad
28. led 2013

taky potřebuju ten tuk z břicha nějak odstranit, nejdřív a pak zpevňovat, taky nevím jestli zrovna Jill je to pravé

misa84
28. led 2013

@monka1987
@monad holky cvičím jillian tři týdny a určitě je i na hubnutí, střídají se tam totiž posilovací cviky s cardio cviky, které jsou na spalování, má to fakt dobře promyšlené 😉

monad
28. led 2013

@misa84 já si stáhla jedničku, level 1 tak uvidíme.. díky moc za postřeh 😉

camelinka
28. led 2013

@monka1987 ahoj, rekla bych, ze Jill moc dobre vi jak vyhnat tuk z tela, mrkni na YouTube treba na reality show The Biggest Loser 😉 . Preju hodne stesti, at ti nadseni vydrzi, (ja uz mam na tom cviceni mirnou zavislost) a dopracujes se k vysnene postave 😉

monad
28. led 2013

holky a dá se to někde stáhnout i v češtině?? ☹ a jak dlouho s cvičí třeba level 1?? myslím na týdny?? díky

monad
28. led 2013

už jsem to našla 10dníí.. ale v češtině bylo lepší 😉 😉

mandragora10
28. led 2013

@monka1987 Ahojky, na hubnuti je urcite nejlepsi kombinace aerobniho cviceni s lehcim posilovanim....pokud jsi nikdy necvicila, tak asi lepsi bude to aerobni cviceni zacit pozvolna....rychla chuze, casem treba indiansky beh, kdy se strida chuze a beh....treba skakani jako je u Jill bych pro zacatek nevidela uplne vhodny pro tebe, ale to posilovani klidne ano. Co se tyce Pilates nebo Jogy....tak neni to cviceni vylozene na hubnuti....to by musela byt treba specialni joga....bud rychla nebo naopak dlouhe vydrze v jednotlivych cvicich, pripadne hot joga...pokud jsi ale nikdy predtim moc necvicila, tak mi to naopak prijde jako dobre cviceni na zacatek nez ziskas nejakou kondici a zpevnis svaly. 🙂

monka1987
autor
28. led 2013

Holky moc dekuji za reakce, urcite zustanu u Jill a budu se snazit, to skakani davam jen na zacatku pak to nemuzu rozdejchat takze potom jen poskakuju, level 1 budu cvicit tak dlouho dokud ho nedam celej a v pohode i se skakanim protoze prejit na level 2 s tim ze jsem nerozdechala jednicku mi prijde zbytecne.

monka1987
autor
28. led 2013

@camelinka Dekuji 🙂
Taky bych chtela mit na cviceni zavislost, ale musim priznat ze kdyz rano vstanu tak se i na to tesim,

kuklajda
29. kvě 2014

Určitě to stojí za zkoušku. Já jen za sebe doporučím pro urychlení spalování tuků pít TRF čaj 🙂

hojda
29. kvě 2014

@kuklajda Už asi čtvrtý příspěvek v různých diskuzích úplně stejný....nový nick a pouze 6 komentářů....

llluckaaa
29. kvě 2014

@hojda No jo no, už tu dlouho nebyla nenápadná reklama na nějaký super úžasný hubnoucí přípravek, tak to musela @kuklajda napravit 😀

hojda
29. kvě 2014

@llluckaaa https://www.misscosmetic.cz/stan-se-partnerem No jo stala se partnerem, tak loví duše.....

jamia
3. čer 2014

Jasně, že pomůže, viděla jsi někdy tlustého jogína? 🙂 Já jsem zhubla 20 kg tím, že jsem vyřadila silové sporty (fitbox třeba) a začala cvičit každé ráno půl hodiny jógu. Každému vyhovuje něco jiného, jen jóga vyžaduje trochu jiný než ten "zápaďácký" přistup, navozuje velmi příjemnou harmonii v těle a uklidňuje mysl, takže si člověk nemá potřebu stres kompenzovat jídlem.

kkubova22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tina760
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tina760
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barabv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
manka78
19. led 2015

To jestli pribirame nebo chudneme, je ciste o energii prijate/vydane nic vic. Treba zacit vypoctem BMR - basal metabolic rate coz je mnozstvi kalorii na ktere nepribirame a nehubneme. Vypocet se da udelat treba tady http://iifym.com/bmr-calculator/ od vysledku treba odecist napriklad 200-300 kcal denne 😉

miskammm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
terka_85
2. únor 2015

Chodila jsem na bikram yogu a díky ní a úpravě jídelníčku jsem hodně zhubla a hlavně se mi hodně zpevnila a vyrýsovala postava. Vždycky jsem měla silnější stehna, zkoušela jsem všechna možná cvičení, ale ty stehna nikdy dolů nešli. Až bikram yoga mi hodně pomohla. Navíc mě to cvičení hodně chytlo a to mě nikdy yoga, pilates a podobná cvičení nebavila. Navíc se mi úplně změnily chutě. Měla jsem najednou místo tučného jídla, chuť na rajčata a samé zdravé věci. Pak jsem otěhotněla. Po porodu, hned jak to bude možné, chci určitě zase chodit...

espada
3. únor 2015

@monka1987 Jako bývalá školená cvičitelka to zkusím poradit.

Anaerobní cvičení je to jak skáčeš, potíš se jako blázen a nemůžeš dýchat nebo velmi rychle a nemůžeš u toho mluvit, je spíše na posílení srdce a oběhu. Něco u toho zhubneš, ale ne příliš. Máš vysokou až maximální tepovou frekvenci. Je to běh, aerobik, spining apod.

Pak je posilování. To můžeš provádět na strojích nebo bez. Na stroje doporučuji pár hodin s trenérem, aby tě naučil co a jak. Posilovat můžeš na zpevnění - větší zátěže méně opakování nebo na hubnutí - malé zátěže a hodně opakování a musíš být stále zpocená, ale můžeš mluvit v krátkých větách (taková pomůcka).

Pak je cvičení u kterého můžeš mluvit v dlouhých větách, to je na zpevnění.

Konkrétně joga a pilates jsou spíše na zpevnění, ale power joga s dobrým lektorem je mnohem náročnější a už se potis. Navíc obsahuje rovnou protahování, předchází svalovým dysbalancím, zpevňuje tělo a hlavně také vnitřní svaly. To ženy nejvíc potřebují.

Takže nejvíce zhubneš při cvičení, kde jsi na cca 75% maximální tepové frekvence, pro usnadnění, pri kterém můžeš říkat krátké věty, tj. Power joga, jogging (ne běh jako o závod) apod.

Já nejlépe hubnu při joggingu, power józe a posilování s velkým počtem opakování. Ale musíš cvičit tak, že jsi neustále zpocená, jakoby orosená a cítíš teplo.

Úprava jídelníčku je ale nutná. Nemá to být dieta, ale změna.

Jinak J. Michaels klidně cvič, ale já mám zkušenost, že lidé rychle zhubnou a pak zase naberou. Musela bys to cvičit celý život. Navíc vznikají dysbalance a neposiluješ moc vnitřní svaly.

Tak hodně štěstí.

monka1987
autor
3. únor 2015

Dekuji za uzitecny clanek 🙂

veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tkvv
26. únor 2015

Ahoj holky,

jukněte na tohle. Zdravej pohyb s mimčem. http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivit...

tkvv
26. únor 2015

Ahoj holky,
jukněte na tohle. Docela mě to zaujalo. http://www.kudyznudy.cz/Aktivity-a-akce/Aktivit...

miskammm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz