Sacharidové vlny, držíte tuhle dietu?

sarkad2856
30. črc 2014

Držel někdo tuhle dietu a jak jste byly spokojené?mám jídelníček a paní prý za 3 týdny dala dolu 6 kg

lv
30. črc 2014

Normální a zdravé a hlavně udržitelné hubnutí je 2, no max 3kg za mesic, jinak je 100% zarucenej JoJo efekt.

laky88
30. črc 2014

Vlny jsem používala,ale nemají efekt pokud nemáte velký výdej energie-cvičení,není to dieta pro každého,je to poslední dieta na vyrýsování svalů pro sportovce,např.kulturisty,být vámi,radši se zamyslím např.nad paleo stylem stravy,určitě je to pro tělo lepší,než sacharidové šoky....

sarkad2856
autor
30. črc 2014

@lv Takže mužu zkusit i třeba ty 2 - 3 týdny hned po sobě?

lv
30. črc 2014

@sarkad2856 já psala o zdravém úbytku váhy tak, aby se vám kila nevrátila a ze 6kg za 3tydny je moc..toto neznam.

sarkad2856
autor
30. črc 2014

@laky88 To ano jen mám jít na operaci cvičím a i jídelníček jsem změnila,ale nejde to tak rychle tak proto se ptám

sarkad2856
autor
30. črc 2014

@lv Aha já právě myslela že s tím máte zkušenosti

berenika39
30. črc 2014

Manžel si na podobných dietách odrovnal zdraví a to se věnoval kulturistice jenom! dva roky a utekl od toho.
Nevím , jaký máš jídelníček, vložíš ho sem? Tohle funguje jen a jen když se omezíš na čisté bílkoviny, čisté sacharidy a tuky nula nula nic. Používají to k vyrýsování svalů, končí to diuretiky před souteží a pak pohov🙂)).
Není to vyloženě nezdravé, protože jíš všechno a v dobré formě, ale musí to být čisté - a to je celkem problém - ten jídelníček je strašně omezený. V případě, že nejsi sportovec a chceš jen tak zhubnout, tak ti mohu slíbit , že jo jo efekt zaručen, jakmile sníš první polévku potom.
Uber na porcích, vyměň nezdravé za zdravé , projdi se, běhej, plav, kolo a jde to samo.

lenooorek
18. pro 2014

Jsem insturktorka fitness a sacharidové vlny jsou určeny pro předsoutěžní velice tvrdou dietu, která po soutěži končí, je to pro lidi, kteří velice tvrdě dřou na soutěž a potřebují finální rýsovačku. Sacharidové vlny nemají vůbec zkoušet "normální" lidé, často totálně odrovnají organismus i profesionálním sportovcům...může dojít k ztrátě menstruace, rozhození metabolismu, problémy s dalším otěhotněním, selhání orgánů...

graphic_goo
27. led 2015

@lv Holka, ty vubec nevis... Pokud vis jakna jidlo i po diete - při návratu do normální stravy, jojo NENASTANE. Nastává u diletantů, kteří s myslí že v neděli končí dieta a od pondělí žerou jako předtím. Přečti si něco o principu ketogeni diety - konkrétně cyklická ketogenní dieta, prokazatelný úbytek 1kg TUKU / týden. Pokud po skončené zařadíš mírnější sach, vlny na 14 dni, jojo s nedostavi a schodis 5kg cisteho tuku.. Chce to jen umet.

graphic_goo
27. led 2015

@lenooorek Neřekl bych že to odrovná tělo při dobře nastavených hodnotách - sportovci mají tvrdší to, že vlny mají posazené níže jako např 0,0,50,100,0,100 a ne že jednou do 500. le mého je lepší CKD, kterou nyní testuji a vypadá po 3 týdnech super;)

alan010
Odpověď byla odstraněná
Zobraz