SOUTĚŽ o kaše HiPP

lidka_hipp
25. dub 2015

Psaly jste si o soutěž o HiPP kaše a já vám velmi ráda vaše přání splním 🙂 Napište své zaručené tipy jak uspat miminko nebo klidně i větší dítě 🙂 Co se vám osvědčilo? Máte nějaký zaručený způsob? Pomohlo vám třeba nabízet sytou večeři? U nás to bylo docela snadné, protože bydlíme přímo nad non-stop barem a malá se narodila se narodila v létě, takže byla zvyklá na neustálý hluk. Kamarádka ale tvrdila, že miminko potřebuje ke klidnému spánku naprostý klid, takže se u ní každý večer jen šeptalo.

My v HiPP moc dobře víme, že i ty nejmenší děti mají opravdu mlsný jazýček, a tak nabízíme mnoho různých kaší a to jak obilných, tak mléčných. BIO mléčné kaše HiPP jsou vyráběny z přísně kontrolovaných BIO ingrediencí. Kromě toho obsahují také pokračovací mléčnou kojeneckou výživu vhodnou pro daný věk, důležité omega-3 mastné kyseliny a hodnotné vitaminy a minerály, vše s velmi přirozenou chutí. BIO obilné kaše HiPP obsahují hodnotné a chutné BIO obilné vločky bez přidaného cukru. Jsou mimořádně vhodné, pokud chcete svému miminku připravovat kaši sama. Více o našich kaších najdete: http://goo.gl/mPZdXn

janula49
30. dub 2015

Uspávání po pravdě moc neznám. Moje děti milují spánek. Od malička mají určitý denní režim. Nejmladší po umytí, oblečení a večerním mlíčku odnáším do postýlky. U toho jí zpívám kousek ukolíbavky. Dám ji do postýlky, zakryju, pohladím, dám pusinku, podám spacího zajíčka popřeju dobrou noc a odcházím. Během chvíle spokojeně oddechuje a spinká. U staršího je to hodně podobné. Teď má zrovna období, kdy si "čte" knížečky na dobrou noc. Vybere si obrázkovou knížečku, donese si ji do postýlky a čte ji Krtečkovi. Po chvíli ji odloží vedle na stůl a usíná. Je to legrace ho tajně poslouchat, co Krtečkovi vypráví.

dixiet
30. dub 2015

Tepla koupel, kasicka nebo mlicko, pomazleni a ulozeni do postylky - pusinka a poprani krasnych snu a do peti minuz syn spinka. Od porodnice jsme zavedli kazdodenni ritual a nikdy nebyl problen s uspanim. Sice jsou synovi teprve 4 mesice, ale myslim, ze i nadale bude usinat takto krasne, kdyz uz je zvykly 🙂

janicka53
30. dub 2015

Ja vam prave pisem z Rima. Nas maly je velmi narocne dieta a uz som citila,ze je cas na dovolenku. Odlietali sme v utorok a vraciame sa v sobotu. Matusa nam strazi mama. S uspavanim bol vzdy problem. Trvala to aj hodinu a musime ho kolisat na rukach. No mojej mame sa to podarilo bez dlhych problemov. Dala mu mliecko,ulozila do postielky,odisla zo spalne a dieta ani raz nezaplakalo. Nerozumiem tomu,ale tajne dufam,ze mu to ostane aj po nasom navrate.

vequi
30. dub 2015

U nás zaručený recept na uspání naší 8 měsíční dcery je hodinu před uložením pořádně unavit 😅 Potom okoupat a dát na noc kaši (Hipp rýžovou a nebo kaši na dobrou noc - krupicová s příchutí vanilky), která jí velmi chutná. Uložím do postýlky a k obličeji přiložím plínu - do 10 minut spinká. Až do rána 😵

lenulavymlatilova
1. kvě 2015

Problem s uspavaním byl u nás velikánský. Od teď večeří kaše na spaní od Hipp nebo bio skleničku s vanilkou na klidný spánek, zapije čajíkem hipp na spaní a je po probl3mu. Prozraďte co do toho přidáváte za kouula? :D

omanka
1. kvě 2015

Manžel pokládal dlažbu a zařezával rozbrusem dlažební kostky a junior spal v kočáře 3,5h jako dřevo (obvykle má pouze hodinový spánek), takže za mě jedině rozbrus 😀

veverice27
1. kvě 2015

My máme rituál.. při koupání pořádně zacákat a unavit, poté pěkně vyprdět (to je základ, máme doma chlapečka trpícího na prdy)..olejíčkem máznout tělo, krémem zas všech prstů pět :D odsát všechno z nosu ven, pak přitulit se k mámě jen.. mámi mlíčko a teplíčko, to bude zas krásný sen.. ještě radši písničku, ať mám úsměv na líčku 🙂*
a když nám svůj špatný den, plivu dudlík stále ven.. máma je však kousíček, zpívá píseň a podá dudlíček ;)

ewulka88
2. kvě 2015

Kluci (10m) jsou od narození zvyklí usínat sami. Prostě jsme je nakrmili, dali do postýlky a spali. Teď už vypijí mlíčko z flašky v postýlce sami a ještě tak hodinku v postýlkách lozí, žvatlají na sebe a hrají si s plyšáky. Já je jdu třeba 3x položit, popravit a kluci zase usnou sami. Což má pro nás s manželem obrovskou výhodu, protože máme kolem 7 hod dobojováno a můžem si sednout k tv🙂

mississka11
2. kvě 2015

Své miminko uspávám láskou. Nikdy není stejný způsob, jak svou holčičku uspím. Někdy hladím po tvářičce, někdy jí dám na cumlání svou bradavku (je kojená). Své miminko znám nejlépe na světě a nemám zaručený způsob, jak ho uspat. Když nechc spinka, přivinu ji k sobě a zkouším, co zrovna potřebuje, šeptám jí do ouška. Protože vím, že se u mě cítí v bezpečí a proto v klidu zavře svá očka a usne...