SOUTĚŽ: HiPP masážní olej na strie

lidka_hipp
5. únor 2016

Svoji soutěž si samozřejmě zaslouží i těhulky 🙂 Mám tu pět voňavých a pečujících HiPP masážních olejů na strie, které obsahují BIO mandlový olej, jojobový olej a výtažek z rakytníku. Díky svému složení jde ideální olej pro péči o pokožku namáhanou těhotenství, navíc masáže s ním jsou moc příjemné 🙂 Více o těhotenských masážích: http://www.hipp.cz/tehotenstvi/pruvodce/tehotna...

Pokud chcete vyhrát náš olej a právě čekáte miminko, napište mi, co je pro vás na těhotenství nejkrásnější 🙂 Pět vybraných odpovědí pak odměníme voňavým balíčkem.

elucik
5. únor 2016

Ahoj.. Nejkrásnější je když se ten malý drobecek začne projevovat kopáním, ráda to pozoruji,zvláštní a příjemný pocit.

jaaanaluk
5. únor 2016

Ahoj,nejkrásnější chvíle jsou pro mě večer,když se k nám manžel prituli a začne si povídat s briskem.

butch
5. únor 2016

Ahoj maminky. Pro mě je nejkrásnější vidět svého partnera s takovou neuvěřitelnou něhou v očích, když se díváme na ultrazvuk na naše miminko a vím, že ho bude milovat přinejmenším tak jako jeho máma 🙂

sebinka2013
5. únor 2016

Pro mě je nejkrásnější ten pocit, že pod srdcem nosím poklad.

mac9
5. únor 2016

ano, souhlasím, pohyby miminka jsou fakt nádherné, i když jsem slyšela, že pro někoho v pokročilém těhotenství ,jsou až bolestivé, ja takový problem v prvním těhotenství neměla. nyní jsem teprve pohyby začala pociťovat a zase se mi osvěžil ten uzasnej pocit, když o sobě dává to maličké vědit. a co taky milují v těhotenství, je když miminko vidím na ultrazvuku a slysim jeho srdíčko,myslím si, že naše maminky, ktere takovou možnost neměly, byly o dost ošizené. a co se mi na těhotenství ještě libi jsou ty chutě...sladké normálně vůbec nejím, ale v těhotenství si to doslova užíván a je to jediné období, kdy dám přednost zákusku před chlebíček 🙂 jen doufám, že mě nepotká těhotenská cukrovka 🙂

veronika_23
5. únor 2016

Ahoj, co je pro mě na těhotenství nejkrásnější? Úplně všechno! Čekáme první vytoužené miminko a každý pokrok naší malé princezny si užívám na 100%, každý kopanecek, pohyb, její skytani, to jak ji zpívám, pouštím hudbu a ona "tancuje". Je to zázrak užíváme si to s tatínkem plnými dousky a já každý den děkuju za to ze můžu něco tak úžasného prožívat, dokonce už i stříháme metr ♡

verkaunka
5. únor 2016

Pro mě bylo v těhotenství nejkrásnější to, když jsem sledovala manžela a jeho rozzářené oči při každé dobré zprávě o miminku....a samozřejmě to, že přivedu na svět nový život...teď těhotná nejsem, ale do budoucna si určitě olejíček opět pořídím, v těhotenství jsem ho zkusila a byla jsem velmi spokojená...

makynaeliska
5. únor 2016

Co je nejkrasnejsi?Normalne bych odpovedela ze samozrejme ze ve me roste zivot,ale musim odpovedet jinak...Nejkrasnejsi pro me je to,ze sve druhe tehotenstvi si uzivam vic nez prvni,diky dceri a pritelovi....Dcera tak laskyplne "posloucha"brisko,hladi ho a tak a me to dojima...No a pritel ten mi ted ukazuje jak je skvelej ve chvilkach kdy jsem total mimo,zvracim atd. A on mi rekne ze jsem stejne nejhezci🙂

hance09
5. únor 2016

Nejkrásnější pro mě je, když mi na kontrole doktor řekne,že je všechno v pořádku 🙂

bartoskovi
5. únor 2016

Pro mě těhotenství znamenalo hodně, je to zázrak přirody. Je neuvěřitelné, jak to v nás rosté docela rychle za pouhých 9 měsíců. Jeho vnímaní a kopání a jak se s miminkem spojuji a vnímame se navzájem. První štouchání které cítim a jak mě to dokáže i rozplakat. Jsem štastná, že jsem byla vyvolená toto zažít a těším se znovu na ten pocit nekonečného štěstí mit dar pod srdcem. 🙂

kh
5. únor 2016

Pro mne bylo nejuzasnejsi slyset srdíčko miminka na ultrazvuku.
Byl to ten první - neplaceny VZP, na genetice. Manzel se mnou nebyl v ordinaci (dodnes mne mrzi, ze to neslysel) a ja vysla ubrečena. Jemu zatrnulo, nastesti jsem hned vse vysvětlila ještě ve dverich, ale ja pak brecela ještě peknou chvilku. Byl to ten neuzasnejsi zážitek, uplne mne rozhodil, ze jsem ten den v praci nestala za nic a samozrejme jsem tam cele tajemstvi vyklopila, i když jsem ještě nechtela. Olejíček nepotrebuji, soutezim spis pro tu vzpominku, kterou mi otázka vyvolala. Ale kdybych vyhrala, daruji olej sve sestřence.

plea
5. únor 2016

Zatiaľ najkrajšie chvíle v tehotenstve prišli po najväčšom šoku - keď sme sa až na prvotrimestriálnom screeningu dozvedeli, že nečakáme jedno, ale dve bábätká. Bola som plná obáv z toho, ako to zvládneme a potom to prišlo - budúci tatínek mi je oporou, moja mamka je pripravená kedykoľvek sadnúť na autobus a prísť pomocť, tchán už zháňa postieľky, tchýně je vysmiata od ucha k uchu a partnerove dcérky z prvého manželstva, ktoré máme v striedavke sa strašne tešia a chcú aby už bolo leto, keď budeme mať dvoch nových členov domácnosti pri sebe 🙂. A aj vďaka nim sa skutočne teším a už VIEM, že to zvládneme.

hanica83
5. únor 2016

Zajímavá otázka 🙂 Asi nejsem úplně ta typická nastávající maminka, která touží nejvíc ve svém životě po miminku a o to víc mě překvapuje, jak se teď cítím šťastná. V srpnu jsem si vzala toho nejúžasnějšího muže pod sluncem, vysadila antikoncepci a za dva měsíce jsme na těhotenském testu nevěřícně pozorovali dvě čárky 🙂 Popadla mě celkem panika, jestli jsem vážně připravená (směšné v mém věku, já vím) a těhotenství plynulo... A teď už vím, že neexistuje krásnější pocit, než s člověkem, kterého milujete víc než cokoli na světě stvořit nový život a společně prožívat všechny ty výjimečné okamžiky 🙂 Je mi ctí nosit pod srdcem dítě svého manžela a děkuju za to, že můžu to štěstí sdílet s tím nejúžasnějším mužem 🙂

alsha
5. únor 2016

Mě se na těhotenství líbí nejvíce ta změna... Občas jsem mívála pocit, že můj a manželův život od určité doby jede ve stereotypu (do práce, z práce, uvařit, poklidit, mrknout na film, spát a druhý den stejně). Teď se neustále něco mění - moje nálady, chuťe, vzhled, v průběhu času pozoruji změny i na budoucím tatínkovi (to na co se těší, jak plánuje) 🙂 A nejkrásnější na tom je, že to nepřestane ani po narození toho prcka a člověk se bude i dál moc těšit na změny a pokroky, které bude dělat 🙂

Přesto bych byla ráda, aby se některé věci nezměnily... Třeba zrovna to, že mám bříško bez strií. A k tomu by mi mohl pomoci Váš olejíček 😉

apacheee
AMBASADORKA
5. únor 2016

Na těhotenství pro mě bylo nejkrásnější to, že jsem cítila, že ve mně roste plod naší lásky, půlka mě a půlka manžela. Cítila jsem se naprosto nádherně a dodneška cítím, že těhotenství byl ten největší zázrak, který mě potkal. Strašně moc doufám, že si to budu moct ještě jednou zopakovat a že bude těhotenství opět tak krásné jako poprvé🙂

sunnurse
5. únor 2016

Pro mě je na těhotenství nejkrásnější vědomí, že ve mě roste nový život. Život, který je tvořen mnou a mým manželem. A vědomí, že dám svému muži dítě. Jeho smutek v době našeho snažení byl pro mě to nejhorší. Proto jsem teď šťastná dvojnásobně 🙂

vejik85
5. únor 2016

Nejkrásnější v těhotenství je pro mě pocit, že můj život začíná dávat konečně smysl...že s manželem se nám narodí plod naší lásky, že budeme moci pozorovat naši kopii jak roste, dávat dítěti lásku a vychovávat ho v tom nejlepším směru 🙂 vždy když se teď na sebe podívám, jsem na sebe pyšná ! Dívám se, jak mi roste bříško a říkám se, že to má smysl! Žádné takové, proboha, já jsem tlustá, ale konečně to má vše smysl! Naše láska se ve mě vyvíjí a my jsme za to neskutečně vděčni! Miluji ten pocit, že ve mě roste náš Drobeček, který bude na nás závislý a my ho budeme milovat.

bartkat
5. únor 2016

Nejkrásnější je,když se prcek začne vrtět a tatínek dá ruce na bříško aby ho také cítil a povídá si s ním.... Když to udělal poprvé i slza mi ukapla :-*

pavlavidenska
5. únor 2016

Nejkrásnější je pro mě to "období" neskutečně si to s manželem užíváme. A pak taky bříško - to je přímo magnet 🙂 jak pro babičky, kamarádky tak i zvídavé kolemjdoucí. Prožívám nejhezčí chvíle svého života a myslím, že to nejkrásnější teprve příjde..

marticcelli
5. únor 2016

Pro mě je v těhotenství nejkrásnější těšení se rovnou na 2 miminka 🙂 a také to, že pro manžela je to moje bříško, jak mi každý den říká, to nejkrásnější bříško na celém světě: 🙂

sondy
5. únor 2016

Hezký den všem maminkám i těhulkám,
pro mě je zatím nejkrásnější pocit, když pozoruji nadšenou dětskou jiskřičku v očích svého manžela, když si prohlíží mé zatím jen malé bříško a já vidím, že si pokaždé opakovaně nevěřícně uvědomuje, že už teď tam skutečně bydlí malý človíček - kus nás obou. No a pak samozřejmě každá lékařská prohlídka, která mě ujistí, že je vše jak má být 🙂

charmed
5. únor 2016

Co je nejkrásnější na těhotenství?.....Pro mne to bylo úplně všechno 🙂 Kdybych ale měla vybrat ten první přenádherný pocit, že jsem celá natěšená na prcka, byl by to první screening, kdy jsem poprvé slyšela bít srdce a viděla, jak sebou mrská a pohybuje se 🙂 V ten moment jsem si teprve naplno uvědomila, že budu máma. Ale to nejkrásnější není těhotenství, to je až teprve moment, kdy jsem své dítě držela v náručí. Takže pro mne nekrásnější na těhotenství, je porod 😉

ejicul
5. únor 2016

Úplně nejkrásnější jsou dvě čárky na těhu testu, ta radost, že se to podařilo, protože bez toho by pak nebyly ty krásné zážitky při ultrazvuku, první pohyby miminka atd. 🙂

joannah13
5. únor 2016

i když to nebylo kolikrát lehké, strašně mi to období chybí.. je to pro mě naprosto něco neuvěřitelného, že ve mně rostl nový život, ten pocit ani nedokážu popsat. strašně se na další těhotenství těším,až budu moct opět hladit to bříško, promlouvat k tomu malému uvnitř a až mě bude šťouchat a kopat.. furt rozmýšlím, kdy se k tomu odhodláme, ale na bříškose těším strašně moc 🙂

zirafa1
5. únor 2016

Nejkrásnější pro mě na těhotenství je:
1) to zjištění samotné
2) rostoucí pupík, na který jsem byla a zase budu pyšná
3) a pak i to, že tohle všechno krásné jednou skončí a nahradí ho období ještě krásnější 🙂

zuzaaanka
5. únor 2016

Prave planujeme druheho prcka a moc se na to tesim. Kdyz jsem byla tehotna, citila jsem se jako ta nejkrasnejsi na svete, porad jsem se smala, hodila nedulezite veci, o kterych jsem si myslela, ze dulezite jsou, za hlavu a uzivala si kazdy den. Uzivala jsem si zvetsujici se brisko, prvni pohyby, pak poradne kopance, tehu prochazky, uzivala jsem si to, jak jsme s manzelem vse chystali a vybirali, tesili se na to, co prijde, i kdyz jsme netusili, co vsechno nas ceka, vymysleli jsme, jak asi nas plod lasky bude vypadat, co bude mit po kom, jakou povahu. Moc jsme si to uzili a uz se tesime na dalsi tehotensvi!

mosquito
5. únor 2016

Dvojčátka budou naše první a po dvou zamlklých těhotenstvích je teď nejkrásnější úplně všechno. Nejkrásnější bylo:
když mi přítel řekl, že se těší až nás bude plný dům
když jsme byli spolu poprvé na ultrazvuku
když jsme se smáli u vybírání jmen
když jsme se rozhodli posunout letošní svatbu, abychom si ji příští rok užili ve čtyřek
když jsme viděli to nadšení našich rodičů, sourozenců, babiček, tetiček a strýců.
A úplně nejlepší na tomhle těhotenství je, že si ho užívám s tím nejlepším chlapem na světě 🙂

panihk
5. únor 2016

První těhotenství bylo super, žádné problémy, nevolnosti jen mírné a jen necelé dva týdny... To současné už je o něco horší, na druhou stranu je mimčo mnohem živější a pohyby si užívám mnohem, mnohem víc. A to je pro mě taky to nejkrásnější. Cítit život tam uvnitř. 🙂 Nepopsatelné.

partyzanka91
5. únor 2016

Mě na těhotenství připadá nekrásnější ten samotný pocit, že nosím nový život - skutečné miminko, které vnímá hlasy, dělá různé grimasy, cucá si paleček.. je to plnohodnotný človíček. Když si představím že poskytuji svůj děložní domeček pro tak dokonalé stvoření. Ráda si přiložím ruku na bříško abych cítila jak se uvnitř vlní, prudké kopance jsou sice nepříjemné ale krásné. Navíc o sebe teď mohu více pečovat a více si dopřávat bez jakýchkoli výčitek - dělám to přeci i pro miminko. Jsem na dočasnou chvíli VIP co má právo si v MHD sednout a požádat o pomoc s nošením těžkých věcí. Navíc se cítím velmi hrdě když lidé koukají na moje bříško a to se mi obvykle nestává (jsem spíše citlivá a málo si věřící), prostě těhotenství celkově mi dodává hodnotu mě samotné (stejně tak i mateřství). Snažím se vychutnat každý den tohoto jedinečného stavu. Ano přináší to i pár fyzických nepříjemností, ale za ten úžasný pocit očekávání je to jen malá daň. A jednou až budu stará babka jistě si vzpomenu právě na to jak jsem byla na své bříško hrdá a jak povzneseně jsem se cítila (na pálení žáhy či nateklé kotníky vám tolik vzpomínek nezůstane). Ale protože přeci jen nejkrásnější vzpomínky zůstanou v naší mysli a na fotkách, už je nemusíme mít na bříšku v podobě strií že. Mě se naštěstí žádné neudělali ani s Míšou, ani teď - prozatím - ale jizva po císaři mi to bohatě vynahrazuje 😀

luca16
6. únor 2016

Co je pro mne na těhotenství nejkrásnější? 🙂 Vzhledem k tomu, že s manželem jsme ani jedno miminko neměli jak se říká zadarmo a hned, moc se tohoto stavu vážíme. Je to prakticky zázrak v dnešní době. Už jenom ten úžasný pocit, když jsem našla pozitivní těhotenský test, je nepopsatelný. Jako správná ženská jsem hned začla přemýšlet nad tím, jaké to bude, zda bude všechno v pořádku, jestli to bude holka nebo kluk, jak se bude jmenovat, jak uspořádáme dětský pokojíček a na druhé straně jestli mi bude zase první trimestr zle, jestli budu mít těhotenskou cukrovku nebo ne, zda vyjdou všechny screeningy v pořádku apod. Pak se ale zastavím a zamyslím. Všechny tyto radosti i starosti jsou překrásné v tom, že vedou k jednomu jedinému cíli a to, že na konci těhotenství se nám narodí to nejkrásnější a nejúžasnější miminko, které budeme milovat a které bude pro nás vším. Nejkrásnější na těhotenství je pro mne celé těhotenství, protože každý den když ráno vstanu, uvidím ty šťastné oči mého manžela a nemůžu si přát v životě víc...než mu dát další kus mé lásky, která ve mne roste.