Co je pro vás důležité při výběru kosmetiky pro Vaše miminko?

zdenka_kloranebebe
1. zář 2014

Dobré ráno všem již probuzeným 🙂
Dnes začínají dny se značkou Klorane Bébé a mě by hned na úvod zajímalo, podle čeho jste vybíraly kosmetiku pro Vaše mimi? U mě to totiž bylo jednoduché, protože jsem pracovala se značkou Klorane Bébé dávno před otěhotněním. Ale vy?
Děkuji za příspěvky, krásný den!
Zdeňka

zdenka_kloranebebe
autor
1. zář 2014

Pro dnešek se s Vámi loučím, běžím pro svého Daniela do školičky 😉
Děkuji všem za zajímavé příspěvky v diskuzi. Zítra se budu těšit na nová témata, a pokud se Vám bude chtít v dnešní diskusi pokračovat, samozřejmě máte dveře otevřené 🙂
Hezké odpoledne. Zdeňka

gepe
1. zář 2014

@zdenka_kloranebebe diky za odpoved, zkusim par vzorku z lekarny a uvidime. 😉

xvitk101
1. zář 2014

Pro obě děti jsem používala jemný gel na vlásky a tělo. Byli jsme spokojení. Ze začátku jsem myla jen ve vodě a mazala slunečnicovým olejem. Teď jsem přešla na přírodní kosmetiku.

gepe
2. zář 2014

@zdenka_kloranebebe hezky den 🙂 sice jsme na tyden mimo domov, avsak jsem si nasla zdejsi lekarnu, ktera je uvedena na Vasim webu, kde je mozne zakoupit Klorane ci pozadat o vzorky.
Bohuzel mise byla zcela neuspesna, jak do koupe zbozi, ci obdrzeni vzorku. Lekarnice pouze sdelila, ze nic nemaji a pokud neco chci, tak si to mam objednat pres internet s dorucenim k nim do lekarny 😕 vzorky pry nejsou.
Takze se asi zkusim zeptat u nas, az se vratime domu do Phy, anebo to vzdam a zustaneme dale u Weledy i bez vyzkouseni Klorane.

vladiella
5. zář 2014

Bezpecnost v zlozkach inci a hlavne ich prirodny povod 🙂