Taška nebo batůžek? Bez čeho se na výletech neobejdete?

jana_rajec
Moderátor
17. led 2018

Možná se to stává jenom mně, ale když se s klukama někam vypravuji, zákonitě jeden z nich nechce vstávat, druhý má hrozný hlad nebo si nutně musí vyměnit tričko s dinosaurem ve chvíli, kdy už se skoro obouváme. A k tomu vždycky to balení na cestu...

Bez čeho se vaše děti nikdy nevypraví nebo co třeba nejčastěji zapomínáte doma? 😉 A co vám ve vašich přebalovacích taškách nesmí nikdy chybět, aby výlet proběhl podle představ?

janyna88
17. led 2018

Mám vždy velkou tašku a batoh a i přes různé druhy svačinek, většinou doma zapomeneme pití pro starší dceru, hlavně že ta mladší má tři láhve s různými druhy pití. A za druhé většinou před odchodem musí na toaletu, takže když jsme oblečení u dveří tak se musíme vysléci a počkat😉 a pak hurá na výlet.

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@janyna88 Uff, tak to mě uklidňuje, že je to ve všech rodinách stejné... 🙂

janyna88
17. led 2018

@jana_rajec tož myslím si že jsme rodičům dělali to samé, že to máme dané od mamky přírody, sice jsem někdy fakt naštvaná na zdlouhavé vypravování ale na druhou stranu si to užívám, bo než se nadějem děti vyrostou😢 a budem jen vzpomínat

kiki83
17. led 2018

u nas musi mit syn sbaleny i svuj batuzek, jinak je kraval a nejde... to ze ho pak ma max 20 minut a zbytek vyletu ho nosim ja je detail. Proste mama ma batoh,tak ja taky. A vzdy musim mit sbaleno nekolik svacin (venku je vzdy hrozny hlad) a piti a neco na hrani,aby byl chvilku klid,kdyz mame na vylete pauzu.

loc
17. led 2018

Ja mam velkou prebalovaci tasku na kocar a v ni nesmi chybet 2 lahve s pitim, pak nejake krupky na zabaveni a pro jistotu plenka pro mladsiho. Jinak vyprava u nas take hruza, ostatne jako asi vsude. 😀 Nastesti starsi uz se skoro cely sam oblekne, ja jen doupravuju. A jinak mladsi uz nechce do kocaru, takze vylety jsou spis kratsi, aby to usel.

jana_rajec
autorModerátor
17. led 2018

@kiki83 Počkej, až budeš mít dvě ptáčata... Já si leckdy připadám jak vánoční stromeček - přebalovací taška, batoh s notebookem, batůžek číslo jedna a batůžek číslo dvě.😂

uglyduckling
17. led 2018

Když jdeme třeba na odrážedlo, tak většinou beru batůžek ... nebo spíš batoh 😀 Důležité je pití, sváča, náhradní oblečení, teplejší oblečení, v případě nejistého počasí pláštěnka, náplasti, sprej proti klíšťatům, nějaká mňamka a dalších asi milion propriet, bez kterých by to prostě nešlo 😀

luca16
17. led 2018

Vždy musíme mít brumíčky, vodu, svačinky a batůžek. Nejčastěji zapínáme kinedril, což končí zvracením obou dětí. V přebalovací tašce musím mít náhradní oblečení, plínky, pudr a hlavně vlhčené ubrousky.