Co nejčastěji objednáte přes službu Potraviny on-line?

tesco_xenie
14. dub 2015

Potraviny, drogistické zboží, nebo speciální náčiní (vše potřebné pro zahradu, grilování atd.)? 😉

michamicha
14. dub 2015

potraviny a drogerii

xb111
14. dub 2015

Nejčastěji těžké věci, které nemohu tahat ručně s kočárkem. Navíc bydlíme na vesnici a vlastní auto nemáme, tak mi "Tesco potraviny online" občas ulehčí život 🙂

acacia
14. dub 2015

Potraviny, potřeby pro zvířata, trochu kosmetiky.

konik28
14. dub 2015

Potraviny a drogerii.

terkaz
14. dub 2015

Tezke veci, potraviny, mouky, mleka, koj.vody, mrazenou zeleninu, ovoce, zkousela jsem i zeleninu, zatim bylo vse ok... Kdyz jsou v akci, tak detske prikrmy, pleny 😉

mircisek
14. dub 2015

Hlavně potraviny. Věci, které jsou v akci, kupuji ve větším množství, tak jsem ráda nemusím tahat (a většinou jako bonus obdržím úsměv od sympatických mladých kluků😀)

3987
14. dub 2015

@tesco_xenie hlavne potraviny. Akorat obcas nechapu ty nahrady. Moje nejoblibenejsi byla kdyz mi misto ryze arborio privezli ryzi na susi 🙂

ducik
14. dub 2015

Hlavně potraviny, občas drogerii. Objednávámé každý týden, uplne jsme odvykli dojizdeni do supermarketu, tak me občas nepříjemné překvapí, když něco není v sortimentu pro dovoz, i když v tesco to je. Ale sortiment se evidentně rozšiřuje, nebyly třeba kosicky na muffiny, ale už jsou 😉

pernicek1
14. dub 2015

@tesco_xenie plánujete zařadit do nabídky tesco online i nové nesolené strážnické brambůrky? 😉

ivca_ch
14. dub 2015

Objednávala jsem minulý týden poprvé a velká spokojenost. Byla to drogerie, potraviny.

tria002
15. dub 2015

Vsechno.. V podstate pak dokupuji jen pecivo a drobnosti.
Nakupuji pravidelne jednou, 2x do mesice. Uz rok. A velka spokojenost. Na to,ze ridic jde kolikrat i 4x do druheho patra, bez vytahu, zdy jsou fajn.

sleepers
15. dub 2015

@tria002 Objednáváme už cca rok a vždy převážně potraviny a drogérii. Pouze pečivo si vždy kupuju mimo.

nov777
15. dub 2015

My objednavame klasicky nakup jako bychom jeli do obchodu. Potraviny, drogerie, uz nekolikrat i veci, ktere clovek potrebuje a jsou v nabidce napr. kancelarske potreby. Urcite je to skvela vec, nakupujem takhle uz vic nez rok a je to bezva. Je teda fakt, ze ty nahrady jsou nekdy zvlastni. Plinky 3 mi 4 asi nenahradi 😉

tesco_xenie
autor
15. dub 2015

@3987 Dobrý den, v případě nedostupnosti se snažíme zboží co nejlépe nahradit, ale často je velice těžké odhadnout zákazníkovy preference a některé specifické produkty ani nahradit nejde. Momentálně intenzivně pracujeme na zvýšení dostupnosti zboží.

evcann
15. dub 2015

@tesco_xenie težší věci a když toho potřebujeme víc a rovnou s tím vezmeme klasický nakup, objednavame tak jednou za měsíc průměrně

tesco_xenie
autor
15. dub 2015

@ducik Děkuji za připomínku, naše oddělení bohužel není schopno ovlivnit a dopředu vědět dostupnost položek. Např. o akční zboží bývá velký zájem, proto se stává, že může být vyprodáno. Zároveň není jednoduché odhadnout prodeje, kolikrát také obchod neovlivní, jaké zásoby mu budou dovezeny z centrálního skladu.

tesco_xenie
autor
15. dub 2015

@pernicek1 Dobrý den, o brambůrkách nic nevím. Ale zeptám se kolegů na aktuální situaci 🙂

pernicek1
15. dub 2015

@tesco_xenie máte v nabídce jen solené a česnekové. Tedy na itescu, jak v kamenné prodejně, to nevím 😖

coxa
16. dub 2015

My nakupujeme potraviny a drogerii. Ale přivítala bych větší nabídku jogurtů, za čas se dost omrzí. A taky jogurtových nápojů - např. značky Muller. Jinak jsme moc spokojení a větší - těžší nákupy si necháváme vozit. 😎

berenika39
16. dub 2015

Těžké věci. To, co kupuji pravidelně, nemusím moc dlouho hledat na webu, mám v oblíbených, jen vložím kusy a je to.
Rýži, těstoviny, mouku, cukr, olej, ocet, brambory, pití a podobně nezáživné suroviny. PLus drogerii - vetší balení gelu, aviváže, pasty, sprcháče, papírové kapesníčky a TP.

p.s. Bavíme se s kamarádkou: musí řidič donést nákup do bytu v domě bez výtahu do 4.p? Mě jeden řidič (byla jsem ted 4 měsíce v nájmu v domě právě bez výtahu) řekl, že musí donést a chudák to vláčel nahoru ....a jí řekli, že stačí doručit do domu, dolůůů. Kde je pravda, prosím? Víte, zjistíte?

@tesco_xenie

romantika
16. dub 2015

Ja jsem zustala s prckem kvůli zdravotnim problemum zavrena několik mesicu doma a diky potravinam tesco to pro nas byla jedina moznost dostat s k jidlu a cemukoliv co je k zivotu potřeba, cili každý tyden klasicky nakup, vcetne kancelářských potřeba pro starsi, drogerie, také hracky, sezonni potreby a proste cokoliv. Musim rict, ze bez tesca bychom se o sebe nemeli sanci postarat. Kdyby ještě pribylo aspoň zakladni obleceni pro deti, tak to bychom také ocenili.

klaarka
17. dub 2015

Tuto zimu jsem objednávala také skoro každý týden. Ušetřilo mi to spoustu času, spoustu nervů a taky asi trochu peněz. Člověk nakoupí jen to, co musí. Vyhovuje nám to maximálně.

dapele
17. dub 2015

Už více jak půl roku nakupujeme vše co je třeba do domácnosti a co by člověk koupil při klasickém týdenním nákupu (potraviny, drogerie). Na tento způsob nakupování nedáme dopustit a do jiných obchodů chodíme jen výjimečně a s nechutí pokud se něco zapomene nebo je třeba něco akutně potřeba.

danulavo
17. dub 2015

@tesco_xenie nenakupuji přes Vaši službu nic ač bych ráda, ale máte rozvoz jen po Praze či blízkém okolí (tedy co vím). Neplánujete pokrýt větší část ČR?

tulena
17. dub 2015

Potraviny, hlavne ty tezke - mouky, olej... Drogerii, kuchynske uterky. Nekupujeme ovoce, zeleninu a pecivo, to se nam neosvedcilo, to bereme radeji nekde osobne.

lulushkaa
17. dub 2015

@tesco_xenie taky bych ráda objednávala online, jelikož mám doma malého prcka a nemám auto, abych jezdila do města na nákupy, ale jelikož jsem ze zlínského kraje, tak to nejde..Když jsem se dívala, tak služba online jde jen převážně v čechách.

htra
17. dub 2015

kupujeme všechno - klasický nákup

ayami
17. dub 2015

plánuji objednávat a asi bych nakupovala pak všechno, co bude potřeba. Mám jen dotaz - jako těhotná si to neodtáhnu do bytu - 9. patro (s výtahem), ale prostě nesmím nic tahat - je problém domluvit donášku až do bytu? Vím, že často je někdy různí prodejci uvádí, že je možné donést až do bytu a pak, když se přiveze zboží, je to problém, tak se jen chci ujistit 🙂

pernicek1
17. dub 2015

@ayami tak to už je na zákazníkovi. Pokud to prodejce píše, tak by to měl splnit a záleží na tom, jestli to zákazník vyžaduje nebo se spokojí s výnosem za hlavní dveře ;)

Tesco nosí vždy automaticky do bytu. Zazvoní, řeknu patro a pak už jen čekám u dveří. A mimo to, mají patro napsané v poznámce objednávky. A když jezdí častěji, tak jede rovnou a ani se neptá 😎

ayami
17. dub 2015

@pernicek1 super, díky moc 🙂 ...já jsem se jednou setkala s tak nepříjemným dopravcem, že prostě fakt nevynesl, ikdyž jsme si to připaltili, sice jsme pak dostali požadované peníze za tu službu zpátky i s omluvou, ale od té doby mám z toho trochu obavy, když tu není manžel...abych pak tady s břichem nekoukala co s tím, nebo se nepříjemně nedohadovala...Tak dííííkyyy moc 🙂