Animační programy nejen pro děti

xyz123xyz
Moderátor
31. led 2018

Ahoj všem 🙂
Jak jste si jistě všimli, tento týden tu na MK běží týden s Trinity hotels a já, coby výherkyně pobytu z minulého roku, dostala tu možnost spolumoderovat tento krásný týden.

Můžu vám zcela upřímně říct, že Trinity mi hrozně přirostlo k srdci a moc ráda svoje zážitky a hlavně zážitky mých kluků, předávám dál 🙂

A tak mě napadlo téma animačních programů, které jsme si v Trinity hotels zamilovali.
Naše rodina a především moje děti se až teprve loni pořádně seznámily s pojmem "animační programy".

A mě by zajímaly vaše zkušenosti právě s dovolenými, kde jsou animační programy k dispozici 🙂
♥ Pro nejzajímavější odpovědi tu mám připravená srdíčka ♥

Zajímá mě:
Setkali jste se již/máte zkušenost s animačními programy?
Když hledáte dovolenou, musí být v hotelu animační programy?
Jsou pro vás animační programy spíše plus nebo vás na dovolené obtěžují?
Jaké aktivity vaše děti nebo vy preferujete?
Baví vás/zapojujete se do animač. programů pro dospělé?
Pokud jste se animačních programů na dovolené zúčastnili, v jaké zemi to bylo?

A protože mě napadlo, že třeba někomu Trinity koncept učaruje stejně jako mě a mojí rodině a bude se chtít dozvědět více z pohledu návštěvníka, sepsala jsem nejen povídání o Hotelu Sitno
https://www.modrykonik.cz/blog/xyz123xyz/article/trinity-hotels-aneb-nase-vyhrana-dovo-diociy/

ale i o Hotelu Senec, kde jsme právě animační programy využili na 1000% 🙂
https://www.modrykonik.cz/blog/xyz123xyz/article/trinity-hotels-hotel-senec-aneb-nase-su-4uzsv1/

a kdo ví, třeba vám to i maličko pomůže, pokud váháte, který hotel by byl pro vás ten pravý.

Budu se těšit na vaše reakce 🙂

Veronika

bassetlady
31. led 2018

Animační programy jsou příšerné zlo.

ejva
31. led 2018

Animační programy teprve začneme využívat, dcera je malá a dovolené, které jsme s ní absolvovali byly prozatím jen v lázních a tam nic pro ni nebylo. Ale mám dva synovce a od nich vím, že když jezdí na dovolenou tak animační programy jsou pro ně top a sestra vybírá záměrně dovolenou tak, aby tak pro děti využití bylo. Takže loňskou dovolenou trávili v podstatě bez dětí 😀. Klukům se v klubu libilo a trávili v něm celý den. Animačních programů pro dospělé jsem se zúčastnila v Bulharsku a bylo to super. Každý, večer byla nějaká zábava, nejvíc se mi tehdy libil večer s M. Jacksonem 😉.
Takže za mě ano, určitě jsou super. Pokud se člověku zrovna netrefí do vkusu, nemusí se zúčastnit. Ale je to super zpestření 😉.

ejva
31. led 2018

A málem bych zapomněla. Přes den jsem se pokaždé zúčastnila Aqua aerobic. A to byla bomba!!!

babunka1
31. led 2018

Nyní jsem na rodičovské dovolené, ale před nástupem na ní jsem pracovala v cestovní kanceláři. Za sebe musím říct, že z pohledu prodejce zájezdů byl o zájezdy s animacemi pro děti velký zájem. Většina rodin se každý rok do takových hotelů vracela nebo vybírala jiný či jinou destinaci, ale opět s českými animátory. Výjimečně se našel někdo, kdo takové hotely nechtěl, ale rodiny s dětmi je preferovaly. Já osobně jsem animace pro dospělé využila jednou a v rámci aquaaerobiku v bazénu na Kanárských ostrovech. Jinak naše dcera je zatím malá (2 roky), ale děti a společnost miluje, takže vím, že kdyby v hotelu animace byly, tak je to pro ní ráj 🙂

xyz123xyz
autorModerátor
31. led 2018

@ejva Vidím to úplně stejně. Myslím, že je super tu nabídku na dovolené mít a když není nálada nebo téma nesedne, tak nikdo nikoho nenutí se nezúčastnit 🙂

@babunka1 Přiznám se, že na zahraničních dovolených u moře jsme zatím na animace měli docela smůlu a kolikrát nás spíš obtěžovali. Ale byli to "animace" pro dospělé typu zumba, vodní pólo atd. kdy nás animátoři až nutili, abychom se zúčastnili 🙂 I proto jsem byla u Trinity mile překvapená, co vše se dá pro děti vymyslet a jak se při tom hezky můžou zapojit i dospělí 🙂
Ale aquaaerobic je klasika, která má většinou velkou účast (co jsem tak sledovala) 🙂 i my se ho několikrát zúčastnili právě i v Sitnu společně s dětmi, kdy mladší syn seděl v kruhu a mával a kopal vším čím šlo a starší syn pádloval v rukávkách 🙂 🙂 🙂

verinikki
31. led 2018

Za sebe super, mám ráda vodní cvičení i tanečky, na animace spoléhám jakmile budou obě holky větší a konečně si s přítelem takhle odfrknem aspoň na dvě hodinky denně🙂
Obecně myslím, že je to rozhodně plus hotelu, ovšem pokud je propagace animací na hotelu vhodně zvolena - tudíž nikdo nikoho nenutí a nepřemlouvá a necpe někdo pětkrát denně nějaké vstupenky. Taky se mi líbí, pokud jsou někde bokem, aby nerušili ty, co se neúčastní nebo v případě vodních programů aby neblokovaly půl dne bazén.

xyz123xyz
autorModerátor
31. led 2018

@verinikki Naprosto souhlasím. S tím nucením mám docela dost zkušeností od moře, kdy animátoři byli neoblomní, až nás to pak štvalo (ještě jako bezdětní). To mi pak přijde, že ten přínos animací se míjí s účelem :( Ale záleží i na podání od animátorů 🙂 V Sitnu jsem zažila, že i postarší plavci ve velkém bazénu se šli přidat na aquaaerobic 🙂

nikolettab
1. únor 2018

My animační programy nemáme zatím odzkoušené , dcera byla loni ještě malá a letos se chystáme na dovču trošku do soukromí protože budeme mít sebou dvě mimča ale myslím, že pro děti je každé rozptýlení super.

marcela8
1. únor 2018

Animační program je super věc.

kami1984
4. únor 2018

My je zažili poprvé loni v Chorvatsku a jak jsem k tomu neměla důvěru, docela mě to nadchlo a naše děti, zejména starší, byly nadšené. Večer byl pro ně připraveny program a my si na chvilku mohli sednout a pozorovat, jak si kluci dokáží poradit v kolektivu. 2x byl P. i sám s animátory, hráli petanque a pak hledali poklad.
Myslím si, že pokud se program vhodně zkombinuje, najde si každý to své. Určitě bych ale nechtěla být otrokem animačních programů. Beru je jako zpestření, ne jako hlavní program své dovolené.