Zavinovačka do autosedačky Emitex

mirka755
29. dub 2009

ahojky maminky
máte některá tuto zavinovačku - v letní verzi? Ondrášek se má narodit začátkem července, přeci jenom pořád teplo nebude. Vím, že se dá použít i deka, ale tak nějak furt dumám nad touto zavinovačkou 😉. Může se použít i do kočárku

alenka83
29. dub 2009

ahoj, my ji měli a posloužila tedy parádně, zvlášt pak v září a když už bylo trošku chmurno. Je i skvělá do kočárku🙂 a halvně vydrží mimču opravdu dlouho, v podstatě podle počasí🙂

beruska2x
29. dub 2009

ja mam teda zimni, davala jsem ji hlavne do kocarku, ono pak v zari s malym mimi teplo taky uz nebylo a ve sportaku kdyz je rano chladno je v ni jeste ted.. ja ji vyuzila na 100% doporucuju..

sonik05
29. dub 2009

Já jí teda nemám, protože mám červnové mimi a ani jsem ji nepotřebovala. Buď jsem dala teplejší overálek a nebo, když už bylo chladněji, tak rovnou fusak - tedy do kočárku. Do autosedačky jsem dala teplejší oblečení. Myslím, že když nemáš zimní mimčo, tak není nezbytná. Ostatně myslím, že i fusak od Emitexu se dá použít v autosedačce - pokud bude velká zima.

beruska2x
29. dub 2009

tak fusak je ale hoodne teplej to je zase treba v zari kdyz je navecer nebo rano zima opravdu zbytecny a z deky bych se ala ze mu tam potahne.. tohle je takovy sikovny.. ja dala fusak az nekdy v rijnu, celou dobu byl v te zavinovacce...

mirka755
autor
29. dub 2009

ahojík
moc Vám děkuji :o), spíš jsem už nakloněná ke koupi 🙂 ale chtěla jsem vědět zda-li posloužila i ostatním

gingerlady
29. dub 2009

MY máme tu zimní a super, do vajca jsme ji dávali porad, dokud na ni nezacalo byt teplo. Za sebe doporucuju 😉

atreides
29. dub 2009

ahojky, mám ji právě v té letní verzi, ale využila jsem ji snad 3x ... mě se moc neosvědčila 😒 , ale mít zimní mimi, tak ji beru určo v zimní verzi 😉

sonice
30. dub 2009

Ja ju mam - zimnu verziu, je skvela. Kupla som ju ak kmotre, aj ta je s nou spokojna! 😉

tereziep
30. dub 2009

Ahoj, já mám tu zimní - mám červencové mimčo - a je supr. Když bylo chladněji, používala jsem ji i do kočárku. Nemusela jsem malou navlíkat. Používám ji až do teď. Zrovna dneska jsem ji opět vytáhla. U nás bylo trochu chladněji no a než malou nabalovat a dávat teplou deku, tak jí dám jen tenčí overálek, na to mikinku a šup do zavinovačky. Na zádička má v kočárku teplo a na nožičky taky. Jakpak se jí tam hezky spinkalo. Vřele doporučuji. Využívám ji cca 10 měsíců a supr.

vojtisek2007
30. dub 2009

ahoj Mirko755 - máme jak zimní tak letní verzi - obě dost hojně používané, jak do sedačky, tak do kočárku...za nás rozhodně ANO

katy1979
30. dub 2009

ahoi my sme letny a mali sme aj letnu verziu aj zimnu. nam posluzili oboje. tu letnu sme pouzivali aj doma namiesto deky, takto bol kryty zo vsetkych stran a zaroven mal aj volne rucicky. zimnu sme vyuzili v kociku
takze ja odporucam urcite

andreahrbacova
30. dub 2009

tak jsme narazila na vaši diskuzi,taky právě uvažuji o této zavinovačce v letní verzi
http://www.mimistyl.cz/letni-zavinovacka-s-kapu...
jsem pořád na vážkách jestli koupit nebo ne.Ale určitě bude lepší než dečka,ne?

jituskak
30. dub 2009

já jsem ji koupila. je velká a vydrží prej až do roku. ani v létě není pořád teplo a je lepší míň oblíct a dát zavinku, než zavlíkat mimčo... tot můj názor. A taky je to moc roztomilý...

mirka755
autor
30. dub 2009

ahojík holky 🙂
ve směs jí máte a hodně využíváte 🙂, dnes jsem jí objednala 😉 a myslím si že jí určitě využijeme. Kór potom od září kdy už není moc teplo, díky Všem za názory 😵

dadka212
30. dub 2009

ahojte len sa chcem spýtať, že kolkomesačné bábo sa tam najviac zmestí?

smardik
30. dub 2009

já měla zavinovačku v zimní verzi a neposloužila mi vůbec, měli jsme ji na nic a byli to pro nás jen vyhozené peníze. Měli jsme ji jednou a malý byl z ní celý zpocený, dávala jsem deku a bylo to vyřešené a to je říjnové mimčo 🙂

leniccka
30. dub 2009

ahojte, aj ja som si kupila letnu zavinku od emitexu... kedze mame zeleny kocik tak som sa ulakomila na zlteho leva a je naozaj velmi krasna a jemnuckaaaa 😉 uvidime ako sa bude pacit malej Lauruske ked sa narodi 😀 😀

lenkicka
25. kvě 2009

Ahoj holky,
přidávám se k velmi spokojeným majitelkám 😀 . Málý se narodil v listopadu, tak jsem celou zimu používala zimní a na jaře jsem ještě koupila i letní a jsem maximálně spokojená. Žádné zdlouhavé oblíkání a vztekání (Šimi oblíkání nesnáší). Střídala jsem je ještě i na jaře podle teploty. Prostě super...
Ta zimní je tak krásně měkoučká a teploučká a ta letní je sladce veselá...máme šedého zajíčka 😀
Navíc jsem si k té zimní pořídila ještě i stejnou deku...ale tu jsem použila párkrát...zima zas nebyla tak krutá. 😉

helulicek
25. kvě 2009

Taky právě přemýšlím, jestli letní zavinovačku nebo ne....jsem pořád na vážkách, jednou bych ji už objednala, podruhý zas ne....hrozně nerozhodná 😠 nejsem si totiž jistá, jestli bych ji v létě využila.....do zimní bych ale určitě šla 😉
Vidím, že tu se většinou chválí ta zimní verze....

ollako
25. kvě 2009

Ahojte baby... ja mam zimnu zavinovacku a je fakt super, maly ma 9 mesiacov a stale ju pouzivam ked je chladno aj do kocika, je to fakt super vecicka, maly je uz predsa pohyblivejsi a takto ho mozem pekne priputat aj v kociku a nemusim mat strach, ze vypadne... vrelo odpurucam, aj ked napr. keby bola teraz zima tak do vajicka by sa mi spolu s tou zavinovackou uz nezmestil, ale ako pisem, super aj do kocika 😉 urcite dobre investovane peniaze 🙂

lenkicka
25. kvě 2009

Helulicku, 🙂
určitě si ji pořiď 🙂 ...mimi nemá rádo oblíkání...a když by bylo trošku chladněji, tak ji krásně použiješ, zas tak hrubá moc nejí...spíš jen taková izolace na udržení teplíčka...bych ji chtěla sama 😀
A taky se mi moc líbílo, že Šimiho hřeje i ze spoda...což matrace v kočárku asi moc nebude...a určitě ji použiješ na podzim...je do 80 cm mimíska...Šimi má půl roku a má 70 cm... 😵
a na zimu si můžeš pořídit deku, která je stejně řešena jako zimní verze fleece vyplněný PES vláknem, takže super hřeje...tak bych to zkombinovala...letní a přikrýt zimní dekou:

http://www.babylife.cz/zbozi/60-emitex-fleecova...

navíc jsou ve stejných barvách, tak Ti to bude krásně ladit...tak bych to udělala já 🙂 😉 😵

brisalek
26. kvě 2009

My cekame cervencove mimi a poridila jsem tuhle, ktera by mela byt jen bavlnena a ne fleece...http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=117772. Emitex zimni budeme mit od sestry, tak uvidim, jestli ji pouzijeme...

lenkicka
26. kvě 2009

Ta je fajná 😀 ...mít letní mimi...tak bych ji htěla taky 😀 Zavinovačky jsou super věc 😎

danu
18. únor 2010

denisocka • 1d, 16tt • Včera o 14:31
chcem sa opýtať, ako najdlhšie ste používali tuto zavinovačku . Ja som ju mala pri synovi,ale on bol decembrový a bola som velmi spokojná. Kamarátka mala septembrove deti a tiež to využila celu zimu . My teraz čakáme dalšie bábo v auguste a už mamvyhliadnutu opäť tuto za super cenu,tak zvažujem či to vziať - či to bude dobre až do jary - teda do 8mes cca

http://www.maderna.sk/images/27468685867/emitex...

beruska2x • 1d • Včera o 14:32
mam presne tuhle a pouzivala jsem ji jeste na podzim do kocaru nez byla zima na fusak, a to bylo malymu pres rok....

babulina • 1d, 22tt • Včera o 14:33
my sme nasu davali tak cca 7- 8 mes do tej zavinovacky ked sme v zime chodili na plavanie, bola tam uz sice dost natesno ale este sa zmestila

denisocka • 1d, 16tt • Včera o 14:36
lebo som už pre tuto rozhodnuta,ja som presne taku darovala kamoške a je mi blbo pýtať požičiať 😀 , ja som mala šedo modru ale predala som ju,bola to taka chalanska farba a stale som chcela tuto . No a teraz neviem či kupiť letnu verziu,či rovno zimnu

beruska2x • 1d • Včera o 14:38
ja mela zimni a mam prcka taky v srpnu 😉

denisocka • 1d, 16tt • Včera o 14:41
je,tebe sa narodil ako mám ja TP 😵 a tiež šimonko . tak je rozhodnute 😵

beruska2x • 1d • Včera o 14:42
😉

denisocka • 1d, 16tt • Včera o 14:56
musim ešte dnes pozrieť maleho veci,ja len dufam že som tu sivo/modru predala,nieže nakoniec ju niekde najdem odloženu 😅

pimpa • 1d • Včera o 17:13
no tak ja som tu asi jedna z tych najdlhsich pouzivateliek tejto zavinky 😀 😀 este stale sa do nej Patko zmesti a to ma 12 mesiacikov a 76 cm. Ked mu pri hlavicke nestiahnem snurkou tu akoze kapucnu, tak myslim ze este 1 mesiac v nej vydrzi, a potom uz aj autosedacku vajce vymenime za vacsiu, my mame tu 0+ a ako myslim tak o mesiac uz skoncime s obomi, lebo nechcem aby mu hlavicka presahovala von, potom to vraj uz nie je bezpecne. vyuzili sme ju teda dve zimy a aj v lete obcas, ked sa nahle ochladilo a doobeda spinkal na balkone v tieni, kde inak dost fuka vietor. Tiez mame tu sedo-modru verziu a neviem si ju vynachvalit...urcite ju nepustim z ruky a ked hej, tak len pozicat 😉

martulikk • 1d • Včera o 17:27
ahoj, my ji mame taky 🙂 mala se narodila na konci cervence a mame jeste rezervu 😉 urcite ji uzijete! i kdyz musim rict, ze pro druhe mimi zkusim spis poridit fusak na autosedacku... v tehle zavinovacce se mi mima priserne poti a to chodime hooodne na lehko (body s dl. rukavem, puncosky, slabe teplacky a ponozky, slaby kabatek - z materialu jako je body, no a bavlnenou slabou cepicku)...

denisocka • 1d, 16tt • Včera o 17:50
fusák mam tiež Emitex Combi 3v1 a ešte prvu zimu v hlbokom je super,ale potom v šporťaku mi schadzal a vadilo mi zipsovanie po stranách,takže možno na zimu 2011 kupim iný , ale ináč je super

cervenec • 1d • Dnes o 21:04
Tak já jsem s touto zavinkou moc spokojená,ale nepoužívám ji do autosedačky,do ní mi příjde hrozně veliká,používám ji v hluboké korbě 😉 Do ní je fakt super 😉

mirka755
autor
19. únor 2010

ahoj
tak za sebe můžu říct, že je to super věc. Malý je červencový a používala jsem jí do října - i do kočárku když venku pršelo nebo pak už byla zima

delfi
19. únor 2010

ahoj, taky si jí nemůžu vynachválit - teda máme tu zimní verzi a malý (červencoví) jí má doteď a určo do konce zimy vydrží. sice se v ní taky trošku potí, ale jen na temínku. jinak ho do auta i teď oblékám jen do tílka, trička, mikinky, punčocháčů a kalhot + teplá čepice, kterou pak v autě sundám.

cimlik
19. únor 2010

Ahoj, zavinovačku taky můžu jen doporučit. Využili jsme ji i v kočárku. Byl v ní ještě letos na podzim a to mu už byl rok a půl 😉

dasa24
20. únor 2010

ahoj holky,
objednala jsem si tuto zavinovačku-letní. Měli jste také tuto zavinovačku na stáhnutí kolem hlavy? 🙂

renabr
4. bře 2010

Ahojte, prosím vás vysvetlite mi čo to máte za vajíčka že tam napcháte zimnu emitexovu zavinovačku??? Ja mám Jané stratu, má normálne pásy ako asi vačšina autosedačiek 5 bodové, a čo sa na kašu rozlejem tak tam tu zavinovačku nenapracem. Vy máte vajíčka čo maju trojbodové pásy??? l 😲 😲 , som z tej zavinovačky velmi smutná, je super ale fakt ju tam nenapchám... ☹

didiana333
4. bře 2010

rena,ja mám autosedačku cam a v pohode mi tam malý vojde aj so zavinovačkou zimnou...a ešte aj v teplej bunde oblečený...bude mať štyri mesiace a teraz váži sedem kilov...