Kam jet na dovolenou v Itálii?

25. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
adelinka3
Registrovala se 1. června 2009 na modrykonik.cz. Přidala 14 příspěvků.
 Ahojky, všecny zdravím. Mám prosbičku, chtěli bychom na dovolenou do Itálie, máme roční mimčo, ale nějak se v té záplavě nabídek Ck topím. Chtěli bychom apartmán, který vypadá slušně, nejlépe s terasou a taky aby moře nebylo daleko...Holčiny, dejte nějaké tipy, dám raději na zkušenosti, než na rady cestovek, které chtěji hlavně prodat emoticon dííííky
11. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
danu
Registrovala se 14. listopadu 2006 na modrykonik.sk. Přidala 31029 příspěvků a 21 inzerátů. Má 11 přátel. Region Bratislava.
  • ELLA *26.6.2007*6 let
fotoportrét
fotoportrét
martinka81 (32 r.)
2
Registrovala se 26. září 2007 na modrykonik.cz. Přidala 336 příspěvků a 25 inzerátů. Litomyšl, Region Svitavy.
  • Julinka (28.6.2012)1 rok a 9 měsíců
  • Martínek (31.10.2007)6 let
 My jedeme na začátku září do Lignana a ubytování jsme sehnali přímo u nich v agentuře na www.lignano.it, zadáš tam češtinu, apartmány, datum kdy chcete jet a vyhodí ti to různé apartmány, jen si vybrat. Vyjde to mnohem levněji než přes cestovku.
11. črc 2009 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pospecka
Registrovala se 30. června 2008 na modrykonik.cz. Přidala 1445 příspěvků.
 adelinka: ahoj, my jsme byli několikrát v Lido del Sole, což je těsně sousedící s Bibione. Je to kousek (nevím odkud jsi, ale z Brna je to cca 640km) a je to tam v pohodě.
Každopádně bych v žádným případě nejezdila přes českou CK, jsou to vyhozený peníze navíc, který dáš čechům za nic, protože v té It. prostě přijedeš, řekneš co chceš a bydlíš. Zkus kouknout na
www.etgroup.info
jde tam nastavit i čeština a přímo v agentuře na místě je paní co mluví slovensky, takže se nemusíš bát, že byste měli problém s komunikací a odpadnou vám poplatky české CK za zprostředkování. emoticon
11. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dianga
Registrovala se 22. března 2007 na modrykonik.sk. Přidala 98 příspěvků a 3 alba.
  • Davide6 let
 ak chcete ist trosku dalej krasne a ciste more je v Toscansku okolo Livorna.... agenturu ti neporadim skus hladat cez google Marina di Castagnetto Carducci.... Barati..... Bolgheri.... my sme tam zili vlani
11. črc 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medka29
Registrovala se 17. března 2008 na modrykonik.sk. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
  • Šimon7 let
 My sme sa vratili pred dvoma tyzdnami z Caolre. Doporucujem pre male deti ako stvoreneemoticon
13. črc 2009 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenocka6 (34 r.)
Registrovala se 13. března 2008 na modrykonik.sk. Přidala 222 příspěvků a 6 inzerátů. Trnava, Region Trnava.
  • Adamko6 let
  • Emka9 let
 Ahoj, my sme boli uz dva roky po sebe v Bibione a vrelo odporucam. Minuly rok mal synator tak isto jeden rok a bolo to v pohode. Suhlasim s nazormi ostatnym, ze nechod cez cesku agenturu, radsej chod cez taliansku. My sme boli cez www.agenziamc.com, kde si tiez zadas aky apartman, popozeras foto, ako daleko od plaze a podobne. Je tam velmi pekne more, samozrejme pieskove, plytke, co je vyhodou pri malych detoch a velmi jemny piesok. Nase deti sa tam vyhrali cely den. Prajem prijemne vyberanie a zaroven aj dovolenku. lenka
13. črc 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ikaika
Registrovala se 9. listopadu 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk přidala 86 příspěvků.
  • zlatíčko6 let
 Ahoj, my sme boli pred tyzdnom v Lignano Sabiadoro.
Bolo perfektne emoticon hned by som sa este vratila emoticon
Mali sme apartman, bez stravy. More blizko, plaz nekonecna
uplny uzas pre deticky, maleho sme nemohli dostat z plaze emoticon
Isli sme cez Ck Ludor, ma dobre ponuky, ale ak ides priamo
cez Taliansku cestovku usetris hromadu penazi, asi tak emoticon
13. črc 2009 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik3
Registrovala se 17. srpna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 130 příspěvků a 25 inzerátů. Má 1 přítele.
  • Zuzanka1 rok a 10 měsíců
  • Davídek5 let
 Ahoj holky, jsem rada, ze jsem nasla tohle tema, take se chystame na dovolenou do Italie s rocnim ditetem a tak hledam nejake informace. Chtela jsem se zeptat, na kolik vas ta dovolena priblizne prisla? Myslim cena za cestu a ubytovani? Jidlo jste asi meli vlastni, ze? A nebo je lepsi treba polopenze?
14. črc 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelinka3
 Holky , moc děkuju za tipy. Nakonec jedeme do apartmánu, pod Benátky, do Sottomarina. Jsem teda zvědavá, nakonec vybral manžel, já se spíš přikláněla k hotelu práve v Lignanu Sabiadoro...Jinak jsme zjistili, že jedeme zrovna termínu, kdy je to v Itálii snad nejdražší (od 15.-22.8), Italové vybírají v srpnu volno, takže ceny jsou na vrcholu. Příště to teda vidím spíš na červen, jestli vůbec nějaké příště bude emoticon
14. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinka81 (32 r.)
2
Registrovala se 26. září 2007 na modrykonik.cz. Přidala 336 příspěvků a 25 inzerátů. Litomyšl, Region Svitavy.
  • Julinka (28.6.2012)1 rok a 9 měsíců
  • Martínek (31.10.2007)6 let
 No to je pravda, do Itálie se v srpnu fakt nejezdí.
15. črc 2009 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shaula (35 r.)
Registrovala se 8. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 4335 příspěvků. Region Ostrava.
  • Davídek5 let
  • Martínek5 let
 Zdravím, a nebyli jste někdo někde v Kalábrii? Tam mě to docela láká...
16. črc 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trixi
Registrovala se 15. května 2007 na modrykonik.sk. Přidala 2528 příspěvků. Má 2 přátele. Region Piešťany.
 ahojte, zaciatkom septrembra ideme na Siciliu, mame prenajaty dom na plazi nedaleko Palerma. Dala som prednost pred Tureckom (v Turecku som uz bola 2 x), na Sicilii som este nebola. Ten dom ma svoj bazen, svoju kamienkovu plaz. Zaujimalo by ma ake je tam more, ako je to so stravou v restikach, neplanujem varit, skor skocit niekam sa naobedovat, vecer nieco ugrilovat, tak ak mate niektora skusenost, napiste mi.
16. črc 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzu333
Registrovala se 14. července 2008 na modrykonik.sk. Přidala 53 příspěvků.
  • Linda5 let
 ahojte, bola niektora z vas na capri? ako to tam vyzera ak tam chceme vziat malu? emoticon
16. črc 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sju.v
Registrovala se 2. února 2007 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 85 příspěvků. Region Brno.
  • Boris3 roky
  • Erik6 let
 Ahoj Zuzu, na Capri jsem byla asi před 13-ti lety na celodenním výletě, takže možná bude mít někdo bližší zkušenosti. Ale z mého pohledu to moc na pobytovku není. Jestli si vzpomínám dobře, tak tam byly mini pláže s kamínky (ale nevím to na 100%), taky nám říkali, že je tam dost draho, jelikož tam jezdí spíš bohatější klientela a také je tam vše dost do kopečka, tak nevím nevím s malým dítětem! Je to hezké místo, ale na ten jeden den mi to přišlo lepší...
17. črc 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aussiegirl
Registrovala se 29. května 2007 na modrykonik.sk. Přidala 100 příspěvků a 1 album. Region Komárno.
  • Adelka4 roky
  • Matej6 let
 shaula caff, my sme sa pred 3t vratili z kalabrie z capo vaticano....mno co povedat...more je nadherne, piesok taky vacsi zrnity takze sme ho nemali vsade, ale vies je to juh talianska, priprav sa na BRUTALNY bordel vsade mimo rezortu. inak kalabrijci su mili a srdecni, ale nerob si iluzie zo ovladaju aj nejaky iny jazyk mimo talianciny. my sme isli cez ck Satur (obdoba vasho ck cedok) a napriek tomu ze sme si vybrali 4* hotel s privlastkom luxusny boli sme veeelmi sklamany. ale to je uz nasa smola a riesime to s ck cez pravnika. mozem doporucit plaz pod mesteckom tropea, je uzasna. neviem aky mate rozpocet, ale ak si mozete dopriat chodte do hotela roca nettuno, to bola fakt pecka. v ziadnom pripade nevyber hotel scoglio della galea ak by ti ho niekde ponukali. kedze so slovenskou cestovkou som uz 2x nemala dobre skusenosti, nabuduce si urcite vyberiem nejaku rakusku. prijemne prazdninovanie.
17. črc 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hannah78
Registrovala se 7. listopadu 2007 na modrykonik.sk. Přidala 71 příspěvků. Má 3 přátele. Region Spišská Nová Ves.
 Ahojte mate niekto skusenosti s kempamy v bibione,lignane alebo v caorle? Chceli sme by sme ist v septembri a asi bud do karavanu alebo bungalovu. diky za rady
17. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shaula (35 r.)
Registrovala se 8. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 4335 příspěvků. Region Ostrava.
  • Davídek5 let
  • Martínek5 let
 aussiegirl, děkuji za rady, právě že jsem viděla nějaké fotky a obrázky z Kalábrie a očarovalo mě toemoticon Ale letos určitě nic, možná snad příští rok, uvidíme. Každopádně díky za konkrétní rady!
17. črc 2009 ve 14:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veronica1
Registrovala se 18. července 2008 na modrykonik.sk. Přidala 745 příspěvků, 3 alba a 30 inzerátů. Má 6 přátel. Region Malacky.
  • Marko3 roky
  • Laura5 let
 ikaika - aj my sme boli v Lignane Sabbiadore, tiez sme sa vratili pred 2tyzdnami a isla by som hned naspat. bolo naozaj super, normalne premyslam este o jednej dovolenke na prelome augusta a septembrai.
pozerala som apartmany pre 3-4osoby a niektore su dokonca priamo pri plazi a vyjdu len okolo 200EUR na tyzden, podla mna super cena.
hannah78 - z tych stredisk ti odporucam Lignano, no ako je to v kempingu to neviem, je ich tam dokonca viac..
18. črc 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zubalka
Registrovala se 27. dubna 2009 na modrykonik.sk. Přidala 8 příspěvků a 1 album.
 Ja zijem na Sardinii uz 5 rokov , je tu nadherne, krasna priroda, plaze priam stvorene pre male deti, jemny piesok, vzdy nadherne pocasie, tak odporucam
20. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adelinka3
 holky, ty zkusenejsi, co uz jste byly s prckama u more- co berete s sebou na plaz? mam na mysli nejaky ten stanek, slunecník apod. co se vam nejvice osvedcilo? a pripadne, mam to poridit tady nebo az na miste?
22. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trixi
Registrovala se 15. května 2007 na modrykonik.sk. Přidala 2528 příspěvků. Má 2 přátele. Region Piešťany.
 zubalka, Sardiniu mame v plane buduci rok, tento rok sa cela nasa obrovska family trepe na Siciliu. Dokonca prileti aj segra so synom z Canady, takze to bude rodinna dovolenka-rodicia, moji surodenci a nase rodiny. Uz sa velmi tesim.
Ziadna cestovatelka sa mi neozvala so svojimi potrehmi, radami, tak som si kupila sprievodcu a citam, citam.

adelinka, co berem na plaz? Plazovy stan mame, ale ten sa mi osvedcil len na Kanaroch, ked fucal studeny vietor, inak je v nom strasne horuco, neda sa tam vydrzat. Nedavno mali v Kauflande nieco ako plazovy pristresok, bola to len strecha, bol otvoreny so vsetkych stran, to vyzeralo velmi dobre, ale ked som tam prisla, ze to kupim, uz to bolo vypredane.
Urcite sa mi osvedcil slnecnik, viac ako ten plazovy stan. Ale ak sa da, davam prednost prirodzenemu chladku a tak sa snazim najst aj miesto na plazi. Nie vzdy sa to podari. Ja trepem vsade ten slnecnik a na Kanare aj plazovy stan.
23. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nehetka
Registrovala se 3. září 2007 na modrykonik.sk. Přidala 37 příspěvků. Region Púchov.
 Ahojte my ideme do Talianska Ligano riviera- villa Cecilia apartman 22 augusta mate niektora odtial skusenost? ideme aj s rocnou dcerkou a trojrocnym syncekom este sme s detmi pri mori neboli ideme aj so znamymi dufajme ze vsetko prebehne ako sa na dovolenku patri
26. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik3
Registrovala se 17. srpna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 130 příspěvků a 25 inzerátů. Má 1 přítele.
  • Davídek5 let
 Ahojte, holky nevite, jestli dite pusti do Italie na obcanku, kdyz ho tam mam napsane? A nebo musi mit svuj pas? V pase ho napsane nemam, tak jestli mu pripadne vyridit vlastni pas a nebo pas pro me a nechat ho tam dopsat?
29. črc 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nehetka
Registrovala se 3. září 2007 na modrykonik.sk. Přidala 37 příspěvků. Region Púchov.
 evik3 ahoj my ideme tiez do Talianska mame dve deti a dali sme im urobit pasy svoje ale mozes si dieta aj ty dat napisat do Tvojho pasu mame to zistene preto sme im ich dali spravit a smiem vediet kam idete? a nebojis sa ist s rocnym dietatom aj nasa bude mat v osmom mesiaci rok a mam tak trocha obavy ahoj emoticon emoticon
30. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik3
  • Davídek5 let
 Nehetka my jeste presne misto vybrane nemame, pravdepodobne Bibione, Caorle nebo ted jsem se jeste divala na Lido di Jesolo, taky to vypada dobre. Nejedeme pres cestovku, jen si rezervujem nejaky apartmenek, i kdyz vcera jsem nasla i nejake hotylky za dobrou cenu a s jidlem, coz se mi moc libi, ze bychom tam nemuseli varit emoticon
Tak jeste uvidime, chceme jet az v zari, takze s tim tak moc nespecham, rezervovane je to hned emoticon S rocnim ditetem ani moc strach nemam, on miluje vodu, pisek... takze to snad bude v pohode. Moc se mi libi ty pozvolne plaze, takze verim, se tam pekne vyblbne emoticon
31. črc 2009 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik3
  • Davídek5 let
 A dekuju za info ohledne pasu, uz jsem si to zjistovala a hned v pondeli to musim zaridit, necham si ho zapsat do meho pasu, snad to nebude dlouho trvat emoticon
31. črc 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik3
  • Davídek5 let
 A kam vyrazite vy?
31. črc 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evik3
  • Davídek5 let
 Tak po dlouhem vybirani nakonec vyhralo Lido di Jesolo a hotel Miami a mini Miami. Tak snad se nam tam bude libit emoticon
4. srp 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikulcena
Registrovala se 23. října 2008 na modrykonik.cz. Přidala 4620 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
 Ahoj..mám prozbu..jestli nemáte někdo odkaz na nějaký dobrý ubytko v regionu MARCHE?
a jedna malá prozba..dá se sehnt ubytování přímo až na místě? moc se nám nechce cestovat s cestovkou, ale zároveń jsou i obavy, jestli vůbec něco seženeme..
19. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckai
Registrovala se 9. ledna 2009 na modrykonik.sk. Přidala 595 příspěvků. Má 1 přítele. Region Levice.
  • Romanka5 let
  • Branko7 let
 Ahojte kočky,
chcela by som poradiť. Ideme v lete prvý krát na dovolenku s deťmi a prvý krát do talianska a celkovo autom...vôbec nemám predstavu na čo sa zamerať, ani si vybrať termín, či radšej prelom jún/lúl alebo prvý septembrový termín - nechcem aby boli veľké horúčavy, preto nie cez hlavnú sezónu, ale hlavne aby more bolo pekne teplučné - nechcem aby sme sa kúpavali v bazénoch, to je samá chémia - a za bezén nemusíme ísť k moru. Chcela by som miesto bezpečné pre deti, ubytovanie kde ich prípadne budem môcť vyustiť do nejakého ohradeného priestoru - zrejme teda apartám, kde nebude prílišný hluk, ale aby sme tam mali čo robievať! (niekde som čitala že ideálne miesto na dovolenku pre rodiny s malými deťmi neexistuje - ale snáď sa nájde aspoň takmer ideálne).No a aby nebol problém s kočíkom po uliciach, myslím že ho ešte budeme trošku používať aj v lete!
Ďakujem za rady!
20. dub 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

Podobné diskuse

Populární alba