Dětský zubař, Praha. Máte zkušenost?

aviv
26. čer 2009

Mohly byste sem napsat jaké máte zkušenosti se zubaři? Měli bychom s malou jít co nevidět na prohlídku a váhám, jestli k mému (mně se zdá dobrý, ale nevím, zda má zkušenosti a trpělivost s ošetřováním malých dětí, bojím se, že ne a prostředí taky nic moc ),nebo najít někoho nového, kdo se přímo na děti specializuje. Bydlíme na Praze 2, takže by se nám hodil někdo v centru, případně na Praze 3 nebo 10. Pokud máte někdo osobní zkušenost a tip na dobré středisko/ ordinaci, klidně i soukromou, dejte vědět ! Díky

kacka.va
26. čer 2009

Já jsem ráda, že nám malou vzala moje zubařka. Sice děti bere nerada, ale jelikož k ní chodíme celá rodina, tak jsem jí "ukecala".

kacka.va
26. čer 2009

pokud je ta tvoje zubařka dobrá, tak bych klidně přihlásila malou k ní.

med
28. čer 2009

Aviv, na Praze 10 otevřeli přímo Dům zubní péče o dítě a rodinu. Je to Mudr. Pekárka, ale nevím, jestli neberou jen děti s trvalým pobytem na P10, protože je to nějak pod záštitou MČ Prahy 10... Přesná adresa je Nad Olšinami 4, P10. Kamarádka tam s dítětem byla a byla spokojená. I my se tam chystáme.

kristi
1. črc 2009

my jsme dneska byly na soukrome klinice Dentyl na Pze 2, moc fajnova pani doktorka, vse krasne, nove, Mia v pohode. Vstupni prohlidka 290 Kc

jjaanca
1. črc 2009

www.dentyl.cz - Nemají smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

kristi
1. črc 2009

a??? vsak psala aviv, ze klidne i soukromou. Zase tak moc to opravdu nestoji

petule.h
2. črc 2009

no já taky s dětmi chodím ke své zubařce, naopak s dětmi to umí skvěle, má takovou opici se zubama a hezky si s ním povídá a navíc těm malým dětem jen sjede zuby pohledem a nevrtá do nich tou jehličkou...
tak se aviv s doktorem poraď, ale snad by měl mít na děti trpělivost, vždyť určitě mu jich prošla řádka

aviv
autor
4. črc 2009

Pro nás by byl nejblíž ten Dentyl. Sice je blbý, že se platí za i prohlídku,ale pak už je to jedno: já taky při každým vrtání zubu platím tisícovku za výplň, mám pocit, že pojišťovna nehradí skoro nic. Obávám se, že můj zubař moc zkušeností s dětma nemá, je to takový drsoň a tak to nechci s malou riskovat. A kdy jste šly poprvé? Nám je 12 měsíců, máme zatím 4 zuby, tak nevím, jestli to není ještě předčasné.

kacka79
4. črc 2009

Tak my chodíme do Stomatologického centra - www.stomacentrum.cz , je to na P1 - v pasáži Lucerna a velká spokojenost. Chodím tam i já, takže to vždy vezmeme při jednom. Poprvé jsme byli ve 12 měs, to jsme měli asi 6 zoubků.. je to spíš aby se nebáli a učili se otevírat pusinku..

ygreen
4. črc 2009

kacka79 - tam chodíme taky k mudr Havlíčkovi, je perfektní 😵 A syna bere vždy se mnou nebo s manželem, jukne, pochválí a paráda. Poprvé s námi byl Tobi asi v 10měs. a to měl 8 zubů.

kacka79
4. črc 2009

My jsme chodili k Mudr. Voldřichovi, ten nám teď odjel do USA, tak teď k Mudr. Zolárkovi, a spokojenost veliká 😵

evulatko
9. lis 2010

Ahojky holky, poradily byste mi prosim nejakeho zubare pro deti v Praze, kde jste spokojene? Predem mockrat dekuji🙂)))

linda02
9. lis 2010

ahoj já jsem maximálně spokojená s naší zubařkou dělala zákrok mému synovi když mu byli necelé 2roky trhala mu přední zoubky je moccccc hodná a prostě fajn ženská nosí trička s dětskýma obrákama a je na ně moc hodná i moje sestra tam chodí s dcerkou. Tady je kontakt http://uvi.lf1.cuni.cz/personaldb.asp?nLanguage... nebo ještě druhé číslo 224964563
🙂 🙂 🙂

evulatko
9. lis 2010

Lindo, dekuji🙂 A ta zubarka je vylozene detska nebo i pro dospele? Diky🙂))

collette
10. pro 2010

Ahoj děvčata,

právě jsme se (už po druhé) vrátlili z výše zmiňované zubní kliniky Dr. Pekárka. Olšiny už mají plné, ale v polovině listopadu otevřeli novou pobočku kousek od Chodovské tvrze. Je to nově zrekonstruovaný areál nejspíš školky, je to tam všechno krásně nové, zatím trošku sterilní, jak je to celé v bílé, ale dle všeho to budou postupně "dobarvovat". Už mají krásně barevný recepční pult. Je tam dětský koutek, dnes jako novinku měli monitor nad křeslem a běžela tam nějaká speciálně upravená edice Madagaskaru. Je to tam moc hezké, persovál fajn, všechno vysvětlí, chápou, že pracují s dětmi, takže je jen tak něco nerozhodí. A vzhledem k tomu, že je to nově otevřené, bez problémů berou. Jsou to 2 minuty od zastávky Chodovská tvrz. Více info na pekarek.eu , vybrat Praha 11.

benjik
4. led 2011

@collette ahoj,mohla bys mi prosím napsat adresu na Pekárka na prahu 11? Mě nejdou ty jejich stránky zobrazit. Moc děkuji

benjik
4. led 2011

@collette tak už nic už to mám,ale díky. V pátek tam jdeme poprvé,tak jsem zvědavá.

mamkamarketa
4. led 2011

nema nikdo zkusenost se zubari na senovaznem namesti? Ceka nas prvni zubar, tak se celkem bojim 😝

collette
4. led 2011

@benjik 🙂 Já myslím, že budete spokojeni 🙂 Pokud pojedete autem, tak je nejlépe zaparkovat na parkovišti v areálu u vjezdu z ulice K Dubu (na plotě jsou různé cedule, např. neurologie, zubař tam posledně uveden nebyl) a pak to kolem prolézaček projít jakoby proti směru hodinových ručiček na druhou stranu budovy. Všude kolem jsou parkovišťátka jen pro zákazníky tamních obchodů. Pokud pojedete MHD, tak vchod je z ulice Starochodovská (schody, branka, schody) a vede přímo ke vstupu do recepce. Tak držím pěsti!

benjik
4. led 2011

@collette díky jedem busem. Jdeme k doktorce Manlíkové nebo tak nějak.

elischka
4. led 2011

Já bych doporučila Mudr. Klasovou (http://www.znamylekar.cz/28006/mudr-barbora-kla...), velmi příjemná

benjik
14. led 2011

Dnes jsme byly u Pekárna na Praze 11 a bomba! Tímto děkuji z celého srdce @collette za tip. Lepší ordinaci jsme si nemohly ani přát. Skvělý personál. Malá si mohla do ordinace půjčit plyšáka z dětského koutku, na křesle jí pustily na dvd 101 dalmatinu,pak dostala omalovánku. Zcela automaticky nám bylo vysvětleno jak se správně v tomto věku starat o zoubky. Venku mají hřišťátko,takže se těším až tam za půl roku pojedeme na kontrolu a malá ho zkusí. Jaj až jí závidím.

collette
5. únor 2011

@benjik Jsem moc ráda, že jsi spokojená... Jiank na naše doporučení můžou všichni dát, mám pocit, že jestli to takhle půjde dál, tak brzy dostaneme inventární číslo. Klukovi je 14 měsíců a už jsme tam byli 4krát 😅 Ale ťukám, teď je klid... ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk ťuk

lura
5. únor 2011

Jen informuji - po "odlivu" pacintů z ordinace Dr. Pekárka na Praze 10 do nově otevřené ordinace na Praze 11, teď opět Praha 10 přijímá nové pacienty 🙂.

mayerka
5. únor 2011

ahoj, můžu doporučit dětskou zubařku Krátkou, sedí v poliklinice Budějovická. Moc hodná, malýho do ničeho netlačí, půjčuje zubní zrcátka a tak 🙂 Nás vzala bez problémů, snad má ještě volná místa..

mayerka
5. únor 2011

nějak nemůžu zubařku najít na stránkách polikliniky, tak přidávám telefon: 261006236. Byli jsme u ní ve středu, takže určitě ordinuje 😉

mili.21
27. kvě 2011

Mamči máte některá zkušenost s vrtáním zubů u dětí v analgosedaci, malému jsou 3 roky a čtvrt a ve čt byl u zubaře vrtán kaz, ale příšerný zážitek, hrůza, už nikdy víc.

drzubok
27. kvě 2011

analgosedace... mamičky ako mozete dopustit aby stvor rocne dieta malo mat pokazenee zuby.. 😢 😢 ...

verbalinka
28. kvě 2011

Ahoj, jen také doporučuji pekarek.eu - opravdu krásný, nový, přístup perfektní. Syn krásně spolupracoval, opravdu paráda 😵
@drzubok nechci teď hájit maminky, ale zuby jsou dost dědičná záležitost... A myslím, že maminky tím kazem trpí víc, než dítě ☹