Doporučte pediatra - Praha 4 - Nusle

cutie_01
21. led 2013

Dobré odpoledne, sháním reference na dobrého pediatra/pediatričku v Praze 4-Nuslích, popř. v rozumné blízkosti Nuslí (Vršovice, Vinohrady, Nové Město, Podolí) - ideálně, aby se tam dalo zajet jak MHD, tak autem (a zaparkovat).
Díky a přeji pěkné odpoledne všem 🙂

cutie_01
autor
22. led 2013

Nikdo by nevěděl?

veri25
22. led 2013

mudr. richard válek - praktický lékař pro děti a dorost
mendíků 402/ 11 praha 4 - michle
telefon: 241 412 177
dá se tam i zaparkovat
my s malým tam taky chodíme, chodí tam i moje sestra s dětma a můžu jen doporučit, skvělej doktor a super sestra 🙂

veri25
22. led 2013

a jezdí tam tramvaj číslo 11, zastávka je kousek

cutie_01
autor
27. led 2013

@veri25 Díky moc za doporučení, stejného doktora nám doporučili i sousedi, tak jsem ráda, že má další pozitivní ohlasy.

cutie_01
autor
28. led 2013

@veri25 Teď mě ještě napadlo: jak se pan doktor Válek staví k očkování? Nejsem proti očkování, ale trochu mě děsí možné nežádoucí účinky některých povinných vakcín, tak bych byla ráda, kdybych o takovýchto věcech mohla s tím pediatrem diskutovat (ve smyslu jestli je nějaká šetrnější alternativa nebo jak upravit očkovací kalendář vzhledem k aktuálnímu zdravotnímu stavu dítěte, ročnímu období apod.)

veri25
28. led 2013

já myslím že se s ním diskutovat dá, nemám teda vlastní zkušenost, ale třeba když nám nabízeli dát prevenar nebo sinflorix a my si vybrali sinflorix, tak říkal že je prevenar lepší, ale že je to naše rozhodnutí...
doporučil nám ted dát malému jako ročnímu to očkování proti žloutence - jak se jí říká nemoc špinavých rukou
takže já myslím že s ním nebude problém