Bolesti podbřišku, břicho nafouklé a tvrdé

phi
13. bře 2017

Ahoj, holky.
Jsem zde nová, tudíž Vás tímto příspěvkem všechny zdravím. Od minulé středy mám hrozné bolesti podbřišku. Nejsilnější pod pupíkem, probíhající po celém podbřišku. Bolesti jsou stále a tupé. Jen sem tam projede silnější bolest. V sobotu jsem měla naposto šílené bolesti, kdy jsem se nemohla ani převalit na bok a ani se pořádně hýbat. Mívám takovéhle dny před menstruací, ale ne tak intenzivní a i bolest je trochu odlišná. Břicho mám nafouklé a tvrdé. Včera mi bylo lehce na zvracení, mám trochu změněné chutě jinak žádné průjmy, zácpy, horečky ani žádný výtok, nic..., jen ten podbřišek. Bolí především při chůzi nebo sedání. Do toho mě ještě rozbolely záda v kříži. V pátek jsem měla dostat menstruaci, ale ta se nedostavila. Neberu hormonální antikoncepci ani žádné léky. S přítelem používáme kondom, občas před menstruací při neplodných dnech přerušovaná soulož. Měla jsem strach z mimoděložního těhotenství, ale dnes jsem si dělala test a byl negativní. Nemáte s takovými stavy někdo zkušenost? Netušíte, o co by mohlo jít? Ke gynekologovi jsem objednaná až za týden, tak zatím vymýšlím nejhorší scénáře, co by to mohlo být.

suzann13
13. bře 2017

@phi ahoj, měla jsem v lednu stejně problémy, silné bolestí že jsem si ani sednou nemohla, 14 dnů zpoždění ms.. výsledkem byla cysta na vaječníku 😉 buď v klidu, mě když na gynde prohlídli a řekli že je vše ok, jen ta cysta a že mám na druhý den přijít na vyvolání ms, tak jsem to ten večer dostala 😃

veronikaroses
9. dub 2019

ahojte mám stejný problém taky s přítelem používáme jen kondom menstruace se mi nedostavila 4 dny a já šílím bolí mě v podbřišku a mám ho nafouklí a nechci hned šílet poradíte mi prosím 😔