Grafy BT. Vložte své taky

ljd
11. črc 2007

Zakládám toto téma, aby si sem snažilky vložily své grafy...vím, že už jedno podobné téma existuje, ale kočky asi nepochopily o co tam přesně jde.
Proto vás všechny MOOOOC PROSÍM aby jste sem vkládáli POUZE své grafy pro zajímavost 😉 🙂
A ještě jedna poznámka: GRAFY SE V ODKAZECH KTERÉ SEM DÁTE SAMI AKTUALIZUJÍ A PROTO JE SEM U6 NEMUSÍTE VKLÁDAT ZNOVU !!!
Jedna snažilka = jeden odkaz ( v přadě dvou programů i dva odkazy)

Diskuse prosím rozvíjejte na: Měření bázální teploty od Len nebo na Snažilky - grafy od Lauritky

Moc vám všem předem děkuji
🙂 😉

janickazabicka
17. črc 2018

@vendelinka08 zlati jeste to nevzdavej. Proto radeji po ovu vubec nemerim, alespon se vyhnu stresu z techto výkyvů.
Ja mám takove dobre tuseni tento mesic, sice uz jsem to parkrat mela ale ted je to takove jine. MS mi zacala presne 1.7. a manzel shodou okolnosti onemocnel pred plodnymi dny. Od minule nedele je doma na neschopence, minuly tyden bral antibiotika a ted v pondeli mu neschopenku jeste na doleceni a odpocinek doktorka napsala do pondeli. Takze pres plodne dny bude konecne prvni mesic odpocinuty, nebude urvany z prace a hlavne alepson jednou to budeme mit bez tech velkych teplot co ma v praci, takze zadne prehrivani 😀
Tak nejak to ve me vyvolala dobre nadeje, vim ze to nemusi nic znamenat ale mam dobry pocit.
A tobe drzim palecky at jde zitra zase hore 🙂

janickazabicka
17. črc 2018

Jinak holky objevila jsem tyhle nové vitaminy, tak do nich zrejme pujdu moc se mi libi slozeni.
Co myslite ja myslim ze dobry. ALe taky misto 3 tbl. denne surcite staci 2 🙂

baketka
17. črc 2018

@janickazabicka prijde mi to dost dobry! 💪

janickazabicka
18. črc 2018

Pěkný večer děvčata. Myslím že už je to tady 😁 co myslíte. Ale úplně pozitivní nebyl. Je možné že jsem ho propasla. Ale přijde mi že by mohl být pozitivní včera večer. Testy děláme včera a dnes okolo půl 3.
Ale teplota klesla jsem zvědavá na zítra 😁

baketka
18. črc 2018

@janickazabicka Ahojky, to sem zvedava, jak se bude vyvijet teplota, pac u tech testu bych nevedela :D, chytnes v pohode pozitivni test nebo nekdy ne? Ja treba musim delat aspon trikrat denne, jakmile zacne silit, jinac bych to prosvihla. :D

janickazabicka
18. črc 2018

@baketka hele až do minulého měsíce kdy jsem nemerila tak jsem snad skoro vždy chytla dálnici. Tak uvidíme. Mám ještě 3 testy a zítra teplotu 😁

baketka
19. črc 2018

@janickazabicka tak sem zvedava. 🙂

baketka
19. črc 2018

Měla jsem mít tento měsíc svůj "špatnej" cyklus a misto toho se mi vykreslilo toto 😍

janickazabicka
19. črc 2018

@baketka no to vypadá pěkně nadějně? Kdy nečekás?

janickazabicka
19. črc 2018

To já mám dnes takto 😁 jsem zvědavá co mi zítra vykreslí 😍😍

vendelinka08
19. črc 2018

@janickazabicka Jani..tak uvidis...ja dnes tedy nakonec merila..teplita takova normalni poovulacni. Mam to dostat o vikendu. Vzdy jsem na sobe tehu poznala uz od 10dpo..ted nic...takze si myslim, ze proste nic a ms dostanu.

vendelinka08
19. črc 2018

@janickazabicka a ten hlad co jsem mela minuly tyden...mozna ze se jakoby neco delo..ale nedopadlo to...sice me to trochu mrzi..fakt jsem doufala...ale co uz..

baketka
19. črc 2018

@janickazabicka a co ovu testy? No ja prave moc nevim kdy :D, dyz mam dobrej cyklus tak mam LF 16dni, tak teoreticky az pristi patek.

janickazabicka
19. črc 2018

@baketka no já vám ho sem chtěla dát ale vůbec mi nešel nahrát obrázek. Tak to ještě zkusím.

janickazabicka
20. črc 2018

Tak dnes takto testy a graf

janickazabicka
20. črc 2018
baketka
20. črc 2018

Podle testu bych rekla, ze teprv bude a podle grafu si netroufam rict ☺

mandy1122
20. črc 2018

Děvčata myslíte, že může Clostilbegyt ovlivnit bazalní teplotu?

baketka
20. črc 2018

@mandy1122 ja mam pocit,ze mi ji drzi i par dni po menstruaci nahore, ale tezko rict, jak by to zrovna vypadalo bez nej...

vendelinka08
20. črc 2018

@janickazabicka Jani..uvidic co teplota..test nemusis vychytat...bud trprve bude nebo byla. Ale to ukaze graf zpetne. Ja pockam do nedele..pak budu testovat. Kdybych nebyla na dovce tak uz testuju..ale tady nechci. Jsme na horach na Slovensku...do dnes prselo a ted uz je krasne..ale stejne ty hory miluju..i kdyz prsi. Jinak se trochu pozoruji..ale jak rikam..priznaky tehotenske nemam. Ta nejistota je silena.

vendelinka08
20. črc 2018

Jo..a dnes rano jsem tedy nemerila...takze nevim...

janickazabicka
20. črc 2018

@vendelinka08 jasný no taky si říkám že teplota je asi přesnější než testy. To tě docela obdivuju já bych ten test zkusila, víš jak krásné bude dozvědět se na horách takovou krásnou novinku 😁
Jsem zvědavá zítra na tu teplotu. Testy už nemám. A nové kupovat nebudu. Beztak bych je za 14 dni musela prodat. 😀😀 a koupit si místo toho tehu vitamíny 😗😘😘😁😁

janickazabicka
21. črc 2018

Tak jsem holky v rozpacích 😱😱 kdyby se od zítra držela nahoře tak mi to spočítalo ovu na dnes. Tak fakt nevím no. Test už dnes nedělám žádný nemám a jsem v práci. 😂😂 takže moment překvapení😗😍😍

vendelinka08
21. črc 2018

@janickazabicka tak to jsem zvedava co ti ta teplota dal ukaze....ja uz citim ze ms dostanu..bud zitra nebo v pondeli...uz me zacina bolet klasicky podbrisek...ach jo...

baketka
21. črc 2018

@janickazabicka za par dni se ukaze! 💪

vendelinka08
21. črc 2018

@baketka jak dnes pokracuje graf?

baketka
21. črc 2018

Graf pokracuje takto. Jinak jsem si dneska rano udelala TT, pac mi bylo celej tejden fakt divne a vykouklo na me toto...

vendelinka08
21. črc 2018

@baketka tak to je jasne...parada..gratuluji at je vse v poradku..grafik pekny a teploty se drzi..

baketka
21. črc 2018

@vendelinka08 Dekuji! Mam za sebou za posledni rok a ctvrt dve biochemka, tak na to pohlizim hodne pokorne, ale doufam, ze uz to ted dopadne dobre, preci jenom sem mela u tech biochemek 11dpo test negativni a takle vypadal tak 15-16dpo. To beru jako dobry znameni!

janickazabicka
21. črc 2018

@baketka teda to vypada moc dobre drzim palecky 🙂