Jak vydržet, než přijde další MS? Nechci, aby přišla

jituletaktez
24. zář 2014

Jak vydržet do dne kdy má přijít další MS a nechci aby přišla? :D Jsem hrozně nedočkavá :D Nechcete někdo popovídat :D

brunhylda
24. zář 2014

ahoj, tá taky čekám do soboty na první test

pankafe
24. zář 2014

@jituletaktez
@brunhylda
Já taky "čekám" 😀 Stylem, že testuji už od pondělka (to jsem byla 24DC) a vidím jen podivné duchy :D MS čekám pátek/sobota a taky jsem jak praštěná už.

jituletaktez
autor
24. zář 2014

Holky já mám ještě fůůůru času :D Mám teprve zítra 3 DPO :D Takže můžu testovat až tak příští víkend 🙂

brunhylda
24. zář 2014

@jituletaktez, @brunhylda já si ještě nekoupila test, jinak bych to taky nevydržela 🙂

jituletaktez
autor
24. zář 2014

Ja mela sve dve deti obe neplanovane takze da se rict ze tohle je Nase prvni snazeni 🙂 Spis to tedy bylo bud a nebo...Ale nemuzu se dockat az budu vedet vic.. Meli jste nejaky priznaky treba pri uhnizdovani? Ci po ? 🙂

pankafe
26. zář 2014

@jituletaktez @jituletaktez Tak já nevím. Dnes jsem 29DC, ale asi to už bude spíš 1DC nového ☹ Dneska ráno jsem si dělala test, vylezl moc pěkný duch v limitu. Takový duch, který je něco mezi čárkou a duchem, prostě viditelný bez mhouření a zkoumání 😀 No ale včera večer jsem trošičku špinila, přes noc nic, dopo zase špinění a po obědě se přidalo i krvácení ☹ Zkoušeli jsme teď 3. měsíc. Tak asi zítra ráno ještě zkusím jednou test, taky podle toho, jak to bude s krvácením v noci... ale myslím si, že to bude klasická MS, vždy mi začíná tak, že den před ní špiním a pak dorazí.
Co vy, holky? Jak jste na tom?

brunhylda
27. zář 2014

já dnes ráno zkoušela test, ale negativní. MS zatím nepřišla, tak uvidím co přinese víkend 🙂 Jsem 29 DC

jituletaktez
autor
27. zář 2014

Tak já dnes ráno také negativní testík, takže včerejší dušík opravdu chybný mamatest... Ale naděje umírá poslední, do MS je ještě čas 🙂

pulpk
30. zář 2014

@jituletaktez A kdy to máš dostat? Já si budu dělat test nejdříve ve čtvrtek ráno. Už se snažíme asi půl roku a začínám se čtvrtka bát, že to zase nevyjde 😒

jituletaktez
autor
30. zář 2014

@pulpk Já to mám dostat až 7.10. tak stále ještě doufám, ale po včerejším sexíku jsem trošku zakrvácela tak mám strach :/

luissi
30. zář 2014

také se snažíme už 3 měsíc,tak snad nám to už konečně výjde 🙂

pulpk
30. zář 2014

@jituletaktez Vážně? Mě se to stalo v neděli, ale jenom trošku něco málo, ale asi na pět minut mi bylo strašně špatně, ale pak to z ničeho nic přestalo. Tak snad to nic neznamená... Pak dej vědět, jak ti dopadl test. Držím moc palečky 🙂

pulpk
30. zář 2014

@luissi kdy si budeš dělat test?

soda365
30. zář 2014

ahojky, já jsem teprve 17DC, ovulka dle příznaků (bolest v podbřišku, bílkový hlen) byla v 15DC.. nehodlám ještě nic testovat - ani není co.. Jen si pořád říkám, že až se za 10 - 11 dní přiblíží období MS, jak to udělám abych netestovala a akorát se tím netýrala.. máte nějaký recept, jak se zabavit aby jste na to mysleli co nejméně??

jituletaktez
autor
30. zář 2014

@pulpk No vážně, blbě mi tedy nebylo, zjistila jsem to až později na wc... Dnes jemné skoro neviditelné zašpinění ale nekrvácím... Tak snad to dobře dopadne... zítra 9DPO a testovat láká 🙂 Už se mi i dokonce zdají sny že najdu // na testu 🙂

pulpk
1. říj 2014

@soda365 Jé až budeš znát ten recept, tak mi ho prosím přepošli. Myslím, že ani neexistuje. Já se snažím si namluvit, že to mimi tolik zase nechci, ale vůbec to nefunguje 😀

pulpk
1. říj 2014

@jituletaktez Tak to mě se občas zdá, že už miminko mám, ale když se vzbudím, tak nikde nic a to je teda strašná rána. Zítra ráno budu testovat, tak už se nemůžu dočkat, ale zároveň mám i strach, že tam zase nic nebude 😒 Mě bylo při tom sexu příjemně, ale hned potom se mi udělalo divně na pár minut, že jsem myslela, že budu zvracet, ale jak rychle to přišlo, tak rychle to přestalo (naštěstí). Ani jsem nekrvácela, bylo to drobňoučké zašpinění na kapesníčku po sexu a pak už nic. No uvidíme zítra, ani nevím, jestli se těšit nebo ne, ale jsem strašně zvědavá.

soda365
1. říj 2014

@pulpk já si zase říkám: tak rychle se to stejně určitě nepovedlo... ale pak se ve mě ozve hlásek a co když jo, nechceš to zkusit?? je to těžké odolat, ale musíme to vydržet o to větší radost to určitě bude potom 🙂

pulpk
1. říj 2014

@soda365 Taky si říkám, že idyž to vyjde pozitivně, tak to nemusí nic znamenat. No ještě se mi to nestalo, ale až se mi to stane (snad) a bude tam nějaký hezký duch, tak se budu brát jako těhule první třídy 😀

soda365
1. říj 2014

@pulpk to já taky, dokonce věřím tomu, že až uvidim // na testu tak budu zvracet každý den xkrát a kdybych test neudělala bylo by mi ještě pár dní dobře 😀 už aby to bylo.. není to super divný?? my se těšíme až nám bude špatně - to není normální 😀

pulpk
1. říj 2014

@soda365 To jo :D Hlavně já jsem hypochondr, takže jakmile budu mít //, tak budu trpět ranníma nevolnostma, budu věčně unavená a bude mě tlačit břicho jak se znám 😀

janajens
1. říj 2014

Ahojky mrska by mela dorazit zitra teploty mam porad pres 37 akorat dneska 36.8 a hodne bily vytok prsa me neboli jen na jedne strane a pkchlava bolest v rozkroki co si myslite??

luissi
1. říj 2014

pulpk.....dnes mám zrovna první den ovulaci,tak pak počkám na MS a pokud bude mit opoždění....udělám testík 🙂 ale už to beru v poho...nestresuji jako u prvních měsíců. Bud budou // nebo se zadaří příště 🙂

annna79
1. říj 2014

Taky čekám.ms má přijít až příští neděli.Už bych si to moc přála v červenci jsem potratila a v září bylo biochemické těhotenství.Moc bych si přála ať se udrží.Bt mám divnou od zaćátku některé dny jsem špatně spala.při těhotenstvi jsem měla nejvíc 37.1 a nejmíň při poslední ovu 36,5.Tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet .

pulpk
2. říj 2014

@luissi tak to držím pěsti, ať ti to vyjde 🙂

pulecp
2. říj 2014

Čím víc budete závislé na výsledku, s tím větší pravděpodobností se to nedaří. Je to jako s tím, když přejdete po tyči půl metru nad zemí naprosto bez potíží, ale zkuste to v desíti metrech. Důležitost toho, abyste přešli Vás nakonec může shodit. Snažte se udělat něco se svými pocity - pomoci by Vám mohl malý manuálek FasterEFTu v článku na mém fotoblogu. Je ale dost obecný, takže víc mohu nasměrovat v odpovědích na dotazy ve skupině Emoční terapie, kam Vás tímto zvu. Emoce a přesvědčení dokáží strašně moc, od placebo/nocebo/ancebo efektů až po vytvoření stigmat. Je to významná oblast, jak ovlivnit funkce svého těla.