Začínáme se snažit právě teď o miminko

vladuska29
9. zář 2018

Ahoj je tu někdo kdo se začal ted někdy snažit o miminko? My se začali snažit včera po 7 měsíční pauze znova a doufame že se brzy zadari.

hapajo
9. zář 2018

Ahoj, my teda zaciname uplne poprve. Samozrejme doufame, ze se zadari brzo 😊
Toto je ted druhy mesic...

vladuska29
autor
9. zář 2018

@hapajo ja uz jedno dítko mám je mu 8 let. Ted uz 3 roky mam jiného partnera a chceme miminko. My to zkousime teprve od vcera museli jsme mit 7 měsíční pauzu protoze pred tim jsme měli 2 tehu se spatnym koncem.

hapajo
9. zář 2018

@vladuska29 ja jeste nikdy tehu nebyla. Proto vubec nevim, co cekat.
Musime rict, ze nekde vzadu, v hlave, mam permonicka, co trochu strasi, vzhledem k veku...
Ale doufame v nejlepsi vysledek 😊

vladuska29
autor
9. zář 2018

@hapajo a kolik ti je jestli se můžu zeptat? Me bude letos 30. Jak jsem psala mam syna tomu bude 8let. A mam za sebou 2 neúspěšné teho s ninejsim partnerem.
Ale ted se snažíme znova a jsme oba pozitivni a verime ze se zadari brzy a s dobrym koncem.
Určitě tě čeká jen to dobré 😉😉

hapajo
9. zář 2018

@vladuska29 me bude za mesic 35.
Nejakou dobu jsem mela materske pudy, cca 5let zpatky.
Pak ale prisla pracovni nabidka, ktere jsem nemohla rict ne...
Nelituju toho, ale ted je na rade mimi a rozrustani klanu 😂.
U tebe to bude - jak se rika - do tretice vseho dobreho 😊

vladuska29
autor
9. zář 2018

@hapajo no ja doufam v to ze jo 😁😁😁
Tak hlavně že tě ta práce bavila. 😉😉

hapajo
9. zář 2018

@vladuska29 libila a bavila / bavi stale moc. Vim, ze co ted napisu se asi nebude moc libit vice holkam tady, ale je fakt to, ze diky tomu ted mame zazemi, zvladli jsme se vzit , a mame takovou tu "jistotu", ze zvladneme materskou a rodicak. Samozrejme je mi jasne, ze to vse za cenu toho, ze jsme cekali... Tak uvidime, jestli to za to stalo 😊

vaseli16
9. zář 2018

Ahoj my se budem snazit uz druhy mesic predtim 6tinedeli po ztrate miminka v 15tt tak snad se zadari nam obema drzim palecky!🍀🙏

vladuska29
autor
9. zář 2018

@hapajo ja to chapu. Hlavni je ze uz cas na miminko prisel

vladuska29
autor
9. zář 2018

@vaseli16 ahoj a vitej 😉
Můžu se zeptat proč jste o miminko přišly?
Teď už se určitě zadaří se šťastný koncem

ani3
9. zář 2018

Ahojky ,po mimodeloznim se snažíme již druhy měsíc ,momentálně jsem tyden po ovulaci ,tak uvidíme . Všem držím palce ❤️

vaseli16
9. zář 2018

@vladuska29 ukocili jsme tehotenstvi kvuli VVV T21+prosakavost briska u miminka(to nam moc vysvetleno nebylo) ikdybychom se rozhodli si miminko nechat i pres jeho postizeni DS(ale nejsem tak silna abych se o takoveho clovicka dokazala postarat ja ani partner) tak nam bylo receno ze s nejvetsi pravdepodobnosti bych zacla v 6mesici potracet samovolne,nebo by mimi kratce po porodu s nejvetsi pravdepodobnosti umrelo kvuli tomu brisku...a v tu chvili pro nas bylo "snazsi" se s miminkem rozloucit v rannem stadiu tehotenstvi nez kdyz uz bych ho citila nebo po porodu.

doufam v to,miminko si moc prejeme 😊

vladuska29
autor
9. zář 2018

@ani3 ahoj taky ti držíme palce a určitě nám dej vědět jestli Ms přišla nebo ne. Mě čekaji plodne dny ted od čtvrtka tak se budem snažit jako divy 😁😁😁

ani3
9. zář 2018

@vladuska29 preju vášnivé milování 😄 jinak bere nějaké doplňky stravy? Já piju zatím kontryhel a dr.mi doporučil fertipronu ,tak už mam 3 balení 🙂

vladuska29
autor
9. zář 2018

@vaseli16 taky si miminko moc přejeme. Ja byla tehu 2krat a pokaždé se špatným koncem. Poprve se nam nevytvoril zarodek a ted naposled plod ve 12tt zamrel. Od ledna jsme litali s pritelem po doktorech aby se zjistilo proc. Jediny co se zjistilo je ze mam hustou krev. Jinak nic. Jedno ditko uz mam a tam zadny problem nebyl.

vladuska29
autor
9. zář 2018

@ani3 ja doufam že vášnivé bude a ze se zadaří 😁 ja beru kyselinu listouvou zatim jen. Jinak zatim nic. Ted jsme porad litali po doktorech kvuli 2 nezdarum co mame za sebou.

vaseli16
9. zář 2018

@vladuska29 kolikrat jsou ty duvody ze clovek jen zustane stat s otevrenou pusou,nam řekli ze to byl.jen blba nahoda,oba jsme zdravi a stejne nam prano nebylo a fetaci atd maj deti zdrave,vim ze ty deti za to nemohou koho maji za rodice ale vis jak to myslim urcite...

ani3
9. zář 2018

@vladuska29 @vaseli16 je mi to moc holky líto ,ale věřím,ze ten správný čas pro všechny přijde ,nevím proč nás osud takto zkouší ,ale vše má svůj důvod 💋 držím palce a myslím na vás ❤️

vladuska29
autor
9. zář 2018

@vaseli16 jj moje myšlenky po druhém nezdaru byly úplně stejný. Nás muj dr. Od ledna od revize honil po vsech vysetreni. Byla jsem na hematologii tak mi zjistily ze mam hodne hustou krev a ze v pripadnem tehu si ji budu muset redit po celý těhotenství. Pak jsme byly na genetice tam bylo vše v pořádku. Dal jsme byly na Imunologii tak taky nic zásadního nezjistili nic co by muselo lecit. Pritel byl jeste na urologii a tam mu dr. Rekl ze je vse v poradku ze to muzem zkouset a rekl mu ze kdyz se do 3 mesicu nezadari ma prijit a on ho posle jeste na podrobnejsi spermiogram. Zitra jdu jeste ke svemu gynekologovi s přítelovima vysledkama. Tak doufam ze mi taky rekne ze to muzem zkouset kdyz je vse ok. I tak už to zkousime a verime ze ted uz to vyjde

vladuska29
autor
9. zář 2018

@ani3 my na tebe taky 😉😉 věřím v to že v nejbližší době všechny najdem na testikach vysnene 2 //

brookmichaela
9. zář 2018

Ahoj holky, muzu se pridat? My se s manzele “snazime” 1 mesic. Uz mame doma skoro dvouletaka a chteli by jsme mu poridit sourozence. Do MS mi zbyva 6dni, tak snad se zadarilo 🙂

vladuska29
autor
9. zář 2018

@brookmichaela ahoj určitě budem rádi. A budem držet palečky aby Ms nepřišla 😉😉

snazimese
9. zář 2018

Ahoj, ráda se přidám 🙂 S manželem se snažíme o mimi druhý měsíc, dnes jsem 11 DC a 1DC jsem nasadila Gynex a od 5DC měřím BT 🙂

vladuska29
autor
9. zář 2018

@snazimese vítej mezi námi 😉

snazimese
9. zář 2018

@vladuska29 Děkuji za uvítání 🙂

vladuska29
autor
9. zář 2018

@snazimese 😉😉☺️☺️☺️

vladuska29
autor
9. zář 2018

@snazimese bude to vaše první dítko?

vikinkav
9. zář 2018

Ahoj my bysme taky chteli pro maleho sourozence, jsem 9 m po porodu a jeste kojim, ale ms uz prisla 3x a celkem pravidelne tak jsem zvedava 🙂 ted teda nedorazila (jak naschval) a testy mam negativni takze je to nejaka zrada, proste se budeme snazit dal a uvidime 🙂

snazimese
9. zář 2018

@vladuska29 Ano, bude naše první. Jsme s manželem spolu sice už tři roky, ale do teď jsme mimi neřešili, byli jsme oba hodně ve stresu kvůli práci atd. Ale teď jsme se rozhodli, že to zkusíme 🙂

vladuska29
autor
9. zář 2018

@vikinkav teda to chcete tedy brzo po sobě ☺️😉