Foto těhotenského testu

mumikpufik
17. led 2015

ahojda, před 2 dny jsem si dělala test z ranní moči ( 1 den spoždení MS) a duch tam byl .... ale dnes večer nic moc .... Je možné že to je tím že jsem si delala test pouze 2hodinovým plnym močákem ? .... dele jsem nevydržela 😀 test je prvni Quik hcg test a ten druhy Intimed.

merilinka
17. led 2015

Ahojky ,počkej 2 dny a udělej si z ranní moči a uvidíš 😵 ,držím palce

mumikpufik
autor
17. led 2015

@merilinka ahojky ..... clovek už seví co by 😀 Tak ja radsi pockam asi tyden 🙂

klaaaara
17. led 2015

@mumikpufik zkus citlivější test a nebo zainvestuj do digi clearblue a ten by ti ukázal co je a není. 😉 držím palce

mumikpufik
autor
17. led 2015

@klaaaara Taky jsem už nad nim přemyslela ale je pouze u nas na objednavku ☹

shynne
18. led 2015

@mumikpufik clearblue je super,ukáže těhu brzy a hlavně jestli je..tak počkej a zkus testík zítra 😵 hodně štěští 🙂

mumikpufik
autor
18. led 2015

@shynne dnes jsem zaspinila test co me predtim ukazal snehobilo ma ducha a druhy radsi delany taky tak nechapu

luciebx
18. led 2015

@mumikpufik dej foto

mumikpufik
autor
18. led 2015

@luciebx mam hrozne spatny telefon ☹ ty testy co jsem sem davala jsou foceny manželovým a ten je v praci ale kdyztak to zkusim

mumikpufik
autor
18. led 2015

@luciebx už jsem to dala ty fotky

mumikpufik
autor
19. led 2015

Coto ? silí nebo ne oprotí viz nahoře ?

mumikpufik
autor
19. led 2015
pajina92
19. led 2015

Ahoj, ranní moč není tak koncentrovaná jako odpolední nebo večerní, proto ty čárky nejsou tak silné jako z ránA 🙂 Jinak Vám všem přeju krásné těhulkování!!! 🙂

merilinka
19. led 2015

@mumikpufik myslím,že ano 🙂,držím palce 😵

mumikpufik
autor
19. led 2015

@merilinka
@pajina92 mnojo ale ja spinim ..... a přijde mi že sili

pajina92
19. led 2015

@mumikpufik pokud je to jenom špinění, tak to se občas ze začátku stává, to bych nějak neřešila. Ale určitě bych to pak řekla lékaři při kontrole 🙂 Ten bude vědět víc! Hlavně se nestresovat, myslet pozitivně a být v klidu 🙂 To zaručeně pomůže!

klaaaara
19. led 2015

@mumikpufik ja myslím ze sílí. Zkus za dva dny znovu.

merilinka
19. led 2015

@mumikpufik uvidíš,špinění,pokud není veliké nevadí,měla jsem to také,počkej pár dnů,udělej test znova a popř. kontrola a krev u dr 😵

nonacek
19. led 2015

@mumikpufik je tam 😉😉😉

berenika5
24. led 2015

Ahoj myslite ze to uz konexne konecne je tehu? Posledni testik je delany vcera vecer. To mela dojit ms. Ale mamatest ukazuje jen dusika kdezto max uz zretelneji. A od minuleho tydne jsem pribrala 3kila. .. je to mozne?

lucinka58
16. únor 2015

Já osobně nic nevidím, ale to nic neznamená 🙂 Hlavně já si dělala testy vždycky až po zpoždění, takže fakt nechápu proč si je spousta holek dělá zbytečně brzo a proč se stresovat již v případném brzkém těhotenství......

jetynka
16. únor 2015

@berenika5 Nechci tě zklamat, ale mamatest dělá falešné pozitivní testy, já se jednu dobu testovala a mamatest pokaždé ukázal ducha, nikdy v těchto případech jsem těhotná nebyla, ostatní testy byly negativní.
To že jsi přibrala 3kg nic neznamená, před očekávanou MS je tohle možné, já mívám běžně před MS i +2kg.
Nestresuj se zbytečně, tělu a psychice tím neprospěješ, pokud je zaděláno na mimi tak se to objeví třeba později, pokud ne tak se zadaří někdy příště, jen rada nesleduj se, netestuj se jinak to nepůjde, věř mi. Vím o čem mluvím. Držím pěsti, aby miminko bylo už brzo!!!

shine2015
16. únor 2015

@berenika5 pokud 12 dpo znamená po ovulaci, tak by po ranu test mel byt znát, i když nemusí....raději bych se držela zpátky acpak byla prijemne překvapena než naopak. Hodně štěstí.

27kristyna
17. únor 2015

Ahoj holky, pridavam se taky prosim o posouzeni testiku, pred temer dvema lety jsem o mimko prisla, a od te doby nic, vzdy si udelam tak den pred MS test, a nikdy nic....znate to zklamani asi vsechny... no a ted jsem si dokonce 2 dny pred MS udelala test, a malinky duch tam byl..no a pak sem opakovala a opakovala...zda se mi ze trochu sili, mam zpozdeni 3dny..co myslite, mame sanci? Dekuji za nazory.

kaccistar
17. únor 2015

@27kristyna n ja myslim, ze tam dve ciarky su a si tehotna.. zajdi si na krv 😉 kazdopadne netestvala by som kazdy den, to je fakt zbytocne.. skus otestovat este za 3-4 dni a to uz tam bude podla mna na istotu rovnako tmava ciarka ako kontrolna.. ale ak sa Ti nechce cakat, zajdi si na krv ako samoplatca, nech Ti zmeraju HCG a budes mat jasno do par hodin 🙂

27kristyna
17. únor 2015

..kaccistar, mas uplnou pravdu 🙂 testovala jsem protoze jsem tomu nemohla uverit ;) dnes je utery, tak udelam test v patek a v utery jdu na gynekologii, snad se to potvrdi, jupiiiiii 😀

kaccistar
18. únor 2015

@27kristyna tak to drzim palce 🙂 ja som tiez tak testovala, ze som sa len chcela uistit, ze to zase neklaplo 😀 a zrazu tam bola takmer neviditelna ciarka... a kamoska ma presviedcala, ze to je pozitivne.. a za par dni fakt bolo 😉 ta drzim palce 🙂

minonnka
18. únor 2015

@27kristyna rekla bych, ze to vyslo a jsi tehotna 😉 Ja si test delala i vice dnu pred MS a bylo to tam...pak to jen byla silnejsi cara 🙂 K dr.jsem sla az v 8tt a videla jsem uz rovnou srdicko 🙂 Ted jen na sebe davat pozor a uz bastit kyselinu listovou a tehu vitaminy, ty jsou v zacatcich nejvice potreba (pokud uz neuzivas) 😉 Preji hodne stesti a uspesne cele tehotenstvi 🙂

27kristyna
18. únor 2015

@minonnka jeeeee dekuju, kyslinu listovou bastim uz od minuleho mesice, mela jsem zpozdeni 10 dnu a ikdyz byl test negativni, zacala jsem ji jist...mela jsem asi stres kolem vanoc, dokoncovala se kuchyn atd, takze opozdna MS pro me zadna novinka..mrknu jeste na tehu vitaminy 🙂 doktor rikal , ze pristi tyden uz by mohlo jit taky videt srdicko, strasne se tesim 🙂

naxii
19. kvě 2015

Holky někdo zkušenost s Pepinem ? Děkuji

1andy1
18. lis 2016

Holky co myslíte? Asi 5 dní mám zpoždění včera ráno zkoušela a byl tam duch. Tohle je z dnešního odpoledne. Co myslíte? Příští pátek zkusim jít na gyndu. Ještě zkusím zítra ráno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru