Jde poznat těhotenství v prvních dnech po pohl. styku?

lentilka28
8. bře 2011

Ahojky těhulky, mám takový dotaz, který se týká příznaků těhotenství. Je tu některá z vás, která poznala, že je těhotná (nebo, že by mohla být těhotná) pár dní po pohl.styku? Pokud ano, jaké jste měly příznaky? Hned druhý den po pohl. styku cítím napětí v podbřišku a pobolívání vaječníků. Dělat si těhotenský test je zatím zbytečné, jelikož by určitě nic neukázal.....Jen by mě zajímalo, jestli jste se s tím už někdo setkal.....Děkuji🙂

werumka
8. bře 2011

To máš zřejmě ovulaci 🙂

elgreco
11. bře 2011

No, to je docela brzy na nějaké příznaky, jak píše werumka asi je to zřejmě ovulace. Já si pomatuju, že když jsem otěhotněla, tak jsem tak týden před očekývanou menstruací měla křeče v podbříšku, nikdy jsem to předtím neměla a tak jsem hned věděla, že jsem těhulka 😉

v.kucabka
14. bře 2011

Mě taky bolelo v podbřišku a prsa, ale myslím že to bylo tak týden až dva po oplodnění, protože jsem v té době už čekala mens. která nepřišla 🙂

marinka
14. bře 2011

No vzhledem k tomu, že oplodněnému vajíčku trvá cca 5-6 dní,než se dostane do dělohy, je nemožné cítit těhu den po styku 😅 Takže souhlasím s holkama, že tvé bolesti budou nejspíš způsobeny ovulací 😉

kaculetka
14. bře 2011

Po 14 dnech bolest podbřišku, jako na menstruaci, nafouklé břicho, nalitá prsa...já tvrdila, že to dostanu, kamarádka tvrdila, že jsem v tom 🙂 a taky, že jo!! 🙂

veruska007
22. bře 2011

Tak ja mela priznaky po tydnu. Manzel tvrdil, ze jsem tehotna a ja ze ne, ze i kdybych byla, tak brzo mit priznaky nemuzu. Mela jsem: omdlivala jsem, nesnasela jsem pachy, nemohla jsem jist, bylo mi blbe, na zachod jsem litala trikrat za hodinu... fakt ani ne po tydnu!

terkaaa
16. kvě 2011

ahoj holky, tak já mám to samé. Nikdy jsem ovulaci necítitla až když jsem zjistila, že jsem těhotná před 3 roky, měla jsem šílené bolesti břicha a břicho bylo nafouklé a pak šup, test byl pozitivní. Teď se pokoušíme o druhé a já ty bolesti mám zase....takže jetli se nám to povedlo napoprvé....uvidíme 🙂

monulkab
17. kvě 2011

jednoznačně ne

coxa
17. kvě 2011

Druhý den po styku určitě ne, u prvního jsem necítila žádné příznaky do doby než meškala MS, u druhého jsem cítila pnutí v prsou dříve, ale stejně až tak 7-10 den po oplodnění, dřív určitě ne.

andilekanitka
17. kvě 2011

asi po týdnu jsem měla lehce růžový hlen...právě se unizďovalo vajíčko a bolelo mě v podbřišku jako na MS....ale test byl pozitivní až 30DC ikdyž jsem cykly měla 24-26dní

madormi
17. kvě 2011

no to spíš bude ovulka 🙂 ale byla jsem těhu třikrát a pokaždé jsem to poznala pár dní před očekávanou menstrací ( tak 5,6 dní)

malutka
2. lis 2011

ahoj mam taky divny problem od menstruace kterou jsem vubec nemela jenom spinim uz 8den boli me na leve strane a jsem unavena na testy je brzo

ladybugie
2. lis 2011

já u prvního těhu zapomněla i testovat, nějak mi nedošlo, že jsem to dlouho nedostala. 😀 Nic jsem na sobě nepozorovala, nic mi nebylo, ani jsem neblindila.
Teď u druhého těhu je to jiné. Bylo mi děsně blbě tak týden před menstruací, ale nic mě nebolelo. Šlo o pocity na zvracení, kolísavý tlak a mdloby. No a týden na to dvě čárky na testu a za měsíc sladká novinka v podobě dvojčátek 🙂 Takže to bylo asi způsobené tím, že jsou tam dvě a ty hormony prostě víc lítaj. Břicho mě začalo bolet tak od 7. týdne, ale strašně. Na dvě mimča se musí holt víc roztáhnout děloha.
Ty pocity, které ty popisuješ, bych těhotenství nejspíš nepřipisovala.

majinka1981
21. lis 2011

Já cítila podbřišek a bradavky. Udělala jsem si test po týdnu a nic. A pak jsem si udělala další za 14 dní a už na něm byly dvě čárky. Už jsem byla u doktorky a ta to skutečně potvrdila. 🙂

petrusew
21. lis 2011

Mě tak tři až čtyři dny před MS teklo z prsou mlezivo a prsa mě bolela. Ale myslím, že tak brzo to spíš bude ovulace.

28marci
24. lis 2011

Když jsme se začali snažit, tak jsem měla hned pocity, že jsem těhotná, prostě psychika pracovala naplno, pořád jsem si dělala testy, stresovala, jestli si můžu dát víno....když jeden ani druhý měsíc nic, přestala jsem na to myslet. Otěhotněla jsem hned další měsíc, to už jsem neřešila, byla jsem si jistá, že když dva měsíce nic, tak to bude asi na dlouho, první den očekávané menses jsme s kámoškou stáhly litr vína, vůbec mě nenapadlo, že bych mohla být těhotná, druhý den ráno mi přišlo podezřelé, že menses nikde (vždycky jsem měla pravidelnou menses snad na hodinu a minutu 😝 ), tak jsem si zašla do lékárny pro test a myslela jsem, že mě šlak trefí, já už jsem v tu chvíli asi ani neměla radost, jen obrovský šok ze dvou čárek 😀 Příznaky žádné, až potom, jak jsem koukala pořád na ty dvě čárky a udělala si další test, tak jsem zase začala mít pocit pnutí v podbřišku a všechno možné 😀 😀 😀
Ale moje kamarádka věděla prý hned po dvou dnech od otěhotnění, že se to povedlo, hned prý byla unavená, spavá, začalo ji být okamžitě zle.. a opravdu těhotná byla a opravdu to poznala takhle brzo... Takže zase zlaté pravidlo - každá žena je úplně jiná...

helinecka
21. srp 2012

Ahojky, strašně mě bolí podbřišku, mám křeče, měsíčky jsem nedostala, mám podezření že jsem těhotná.Prosím vás odepiš te mi ☹ děkuji za pochopení

petrajavor
21. srp 2012
jennyska
21. srp 2012

Ahoj, prosím, přesuň se do diskuze, kterou ti doporučuje @petrajavor, kteté tímto děkuji 🙂 téma zamykám. Hezký den 🙂 J*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru