Je test pozitivní, když 2. čarka není stejně silná?

elza81
16. čer 2011

Ahojte,

od 10. dne po ET si delam testy, prikladam vsechny, zhora dolu jsou od pondeli (10. den) do dneska (13. den).
Mam zavedeny dve embrya po 2. denni kultivaci, 2 a 5ti bunecne...
Mohu testy povazovat za pozitivni, kdyz carka stale neni uplne stejne silna, jako kontrolni? viz. priloha...
V utery jsem mela HCG 55,7, snad to ted jen roste 😔
Dekuji za nazory.

ester32
16. čer 2011

ahojky,podle mě to je v pořádku a jsi těhulka!!!!na 11den po ET s 2 denní kultivací máš Hcg krásný)))) já měla 10den s 5 denní kultivací 113Hcg a do 10tt to byly dvojčátka)))) tak zatím potichu,ale gratuluji...........moc se opatruj a držím pěsti.

elza81
autor
16. čer 2011

@ester32 ahojky, dekuji za povzbuzeni, byla jsem ted znova na krvi, vysledek bude odpoledne. Ptala jsem se, co se bude dit, kdyz hcg stoupne malo a sestricka mi rekla, ze pak by to byla falesna pozitivita a musela bych vysadit vsechny prasky 😕 Ja jsem tak hloupa, ze se vzdycky na vsechno ptam, ted jsem z toho zase nervozni.
Kazdopadne Ti dekuji!!!! a preji hlavne zdrave miminko, drzim taky pesti!

lili1989
16. čer 2011

@elza81
Ahoj,nebut smutna,testiky maš krasne,a hcg bude určite stoupat,mysly pozetivne a vše bude ok,daj vedet jak dopadly vysletky.

marinka
16. čer 2011

Krásné testíky, pěkně sílí, takže žádné strachy! 😉 Gratuluju!!

adenka84
16. čer 2011

@elza81 testíky jsou krásné..jsi jasná ěhulka...já měla 14 dní po ET HCG 188,4 nebylo nějak vysoké, ale vše bylo v pořádku...ze 3 embrií se nám udrželo jedno a teď nám krásně v bříšku roste..
držím palečky, aby bylo vše Ok...

elza81
autor
16. čer 2011

Holky, vsem moc dekuji!!
dnes, 13. den po ET dvoudenich embryi je HCG 120 - mam to pry povazovat za pozitivni 🙂
Snad bude vse v poradku - musi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru