Jeden pozitivní a jeden negativní test, co to znamená?

lucfuci
28. črc 2014

Ahoj holky, můžete mi poradit, pokud máte některá zkušenosti? Mám necelý týden zpoždění MS, dnes jsem si dělala testy - mamatest mi vyšel pozitivně (sice to nebyla vyložená dálnice, ale bylo to tam) a Dr.Max byl sněhobílý. Nevím, co si o tom mám myslet. Podbřišek mě pobolívá už asi 2 týdny, únava, bolest bradavek + mi nechutná káva tak jako dřív... Do toho mě pobolívá žaludek. Měl to taky někdo tak? Budu ráda za každou odpověď 🙂

lucfuci
autor
7. srp 2014

@kytka12
@lencak80 Tak jsem doma od doktorky a nedozvěděla jsem se nic. Vzala mi krev a výsledky budou v pondělí. Viděla tam 5mm cosi a neví. Mám vysokou sliznici. Moje nervy. Je mi na prášky. Letěla jsem do lékárny pro TT a ten mám jasně pozitivní. Nevím, co si o tom mám myslet ☹

tarra27
7. srp 2014

@lucfuci neděej z toho velké závěry - to že tam nevidela nic moc, toho se nedes, je to normální....mě lékař řekl jasně že nejdříve 6. nebo 7.týden....dřív nemá smysl dělat UZ aby viděl jasně co tam má být...navíc záleží, jaký ultrazvuk lekař má ....tím myslím typ....v některých je krásně vidtět...v jiných hůře...pak záleží na poloze, kde vajíčko je...nechej tomu volný průbeh, nestresuj se..

já si mysím, že jsi normálně těhotná....

lucfuci
autor
7. srp 2014

@tarra27 Díky, jsi moc hodná 🙂 Určitě nejlíp víš sama jaké stresy to jsou 🙂 Já do pondělka budu žít s tím, že jsem 🙂 Ač jsem do dneška nebyla cákla snažitelka, tak asi od teď budu chodit co pět minut do toho pondělí kontrolovat testy, jestli tam fakt ty čárky jsou 😀

tarra27
7. srp 2014

@lucfuci neboj...bude to dobré 🙂

lucfuci
autor
11. srp 2014

@lencak80
@kytka12 holky, tak to mám potvrzené i od lékaře z krve 🙂 Bože! Šílím!

kackarebicerova
11. srp 2014

@lucfuci Krasne a gratuluju..bud rada a opatrna :D

lucfuci
autor
11. srp 2014

@kackarebicerova ráda jsem a opatrná budu taky 😀

kackarebicerova
11. srp 2014

@lucfuci Jak dlouho jste se o mimi snazili? Ja se snazim uz 8 mesicu a stale nic :( Vcera mi rekla pani v krame vy jste tehotna?? Tak jsem se zasmala :D Bricho mam,kila nahore behem mesice a o priznakach ani nemluvim asi jsem blazen :D

lucfuci
autor
11. srp 2014

@kackarebicerova Tři měsíce 🙂 Nečekala jsem, že to bude takhle rychle, ale samozřejmě jsem šťastná! Jen nechci nic zakřiknout. Vše je teprv v začátcích...
Snad se ti to podaří brzy!! Já měla takové těhotenské příznaky ve druhém měsíci snažení. To jsem i věděla, že jsem v tom. Samozřejmě jsem nebyla. Jak přišla MS, připadala jsem si jak největší vůl 😀

arnettacek
11. srp 2014

Tak moc gratuluji a hlavne zdravi a aby vse probihalo jak ma.
Tak si to uzivej. A tobe kackarebicerova- jiste to brzy vyjde. 🙂

78marcela
11. srp 2014

@lucfuci no paráda, věděla jsem to. Řekli ti i hladinu hcg? Kolik máš?

lencak80
11. srp 2014

@lucfuci tak to moc a moc gratuluji!!!! a at se daří a je ti fajn!!!

lucfuci
autor
12. srp 2014

@78marcela říkala, ale pamatuju si jen, že to začínalo dvanáctkou. byla jsem úplně mimo, že nevím, jestli 1200 nebo 12000. upřímně ani nevím, kolik bych měla správně mít 😀
@arnettacek
@lencak80 díky moc holky!!!

ivanapri
19. led 2021

Dobrý den ,ženský můžete mi poradit?mám problém už asi 2 měsíc jsem to nedostala dělala jsem si 1 těhotenský test z Albertu jestli víte jak tam maji a ten mi vyšel pozitivně včera jsem si dělala druhy z lékárny Dr.max a tam se ukázal negativně.ještě jsem zapomněla že mě první týdny bolelo v podbřišku ,ale taková silná bolest,že jsem nemohla ani chodit a nemohla jsem se ani vyčůrat ,ale teď už je to zase dobry a taky jsem do toho i zvracela.nevim co si o tom mám myslet poraďte mi prosím vas

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru