Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sluninko23
24. říj 2018

Ahojky @pulguita a @petrysek181.po dlouhy dobe jsem se sem prihlasila,abych zjistila jak se vam dari.
@pulguita Strasne,strasne moooc ti gratuluju k chlapeckovi😍😍😍😍😍😍😍Tak konecne jsi se toho svyho stesticka taky dockala.Mam radost.
@petrysek181 ten rok tak utekl a malej uz bude taky poradnej chlapak co.😊
Jinak malej roste jako z vody a jeho vsude plno😁

petrysek181
24. říj 2018

@pulguita ahoj hlásím se po dlouhé době Dan zatím nechodí sám ale dostane se kam potřebuje tak mu to zatím stačí je to ulicnik a je s ní sranda už spí lépe než dříve tak i já si odpocin teď mu pro změnu lezou špičaky jeden venku druhý na cestě tak se se zubama opravdu nenudíme 🙂to je fajn že je ti dobře a užíváš si pohodové těhotenství takže chlapeček je to je krasny💖hlavně se snaž odpočívat pak si toho moc neuzijes musím končit malý se vzbudil

pulguita
6. lis 2018

@petrysek181 Ahojky! Neboj, však on se rozchodí a pak mu nebudeš stačit 🙂 No vidím, že ty zuby dávají pěkně zabrat, to se mám na co těšit. Ano, zatím si nemůžu stěžovat. Snažím se odpočívat, ale v práci jsem celý den a víkend se zdá čím dál tím kratší.🙂 Pomalinku začínáme nakupovat, ale ještě pořádně nic moc nemáme...jen pár kousků oblečení. Kočárek mám vyhlédnutý. Nad postýlkou váhám. Chtěla bych tu z Ikei, protože není moc drahá, ale co mě odrazuje je to, že se nedá posunovat ta bočnice. Dneska už jsem 17+4 , celkem rychle mi to utíká, asi proto, že jsem pořád v jednom kole. Ty se měj moc hezky, užívej si malého, co můžeš! 🙂

pulguita
6. lis 2018

@sluninko23 Ahojky! Jeee no to jsem moc ráda, že ses přišla podívat 🙂 Moooooc Ti děkuji! 😘😘😘 Ano, konečně se i na mě usmálo štěstí a už jsem těhotná. Zatím je vše v pořádku, já se cítím dobře, tak jsem spokojená 🙂
Nakonec to vypadá, že tu jsou samí kluci 🙂
Taky ti přeji a tvému malému hlavně hodně zdravíčka, ať hezky roste a dělá velkou radost 🙂 Měj se moc moc hezky!! 🙂

lilienelli
6. lis 2018

tuto otázku jsem položila svému gynekologovi a řekl mi, že test si děla týden po vynechání menzes a já po mých zkušenostech už to tak asi také udělám, jestli někdy budu mít tak dlouhé zpoždění..... negativních testů jsem už viděla až až !

petrysek181
6. lis 2018

@pulguita ahojky tak to ráda slyším že se máš výborně a je ti dobře ta postýlka z Ikey no mi ji měli je fakt že někde sundavat ten bok což byla škoda ale už ji nemáme dávno a Dan když náhodou spí ve své velké posteli má klasickou se zabranama ale většinou je u nas😂jinak Kuba má přítelkyni která k nám už jezdí jako domu a já mám vlastně vytouzenou holčičku dost jsme si padli do oka🙂Dan ten roste jako z vody a je to Rosťa ale i zlatíčko moc se těším na vánoce a přitom mám obavy co stromeček jak bude sundavat koule😂😂😂😂zatím nechodí sám ale pár krčku už se mu povede tak snad..... opatruj se

pulguita
7. lis 2018

@petrysek181 Ahojky, bříško už se mi kulatí a roste🙂 Takže už jste mu nechali velkou postel? Ale ty z Ikei jsou až do 3let. U některých se může ta bočnice odmontovat, což mám v plánu. I když se dívám po nějaké menší postýlce, kterou bych měla vedle postele, ať ho mám po ruce a pod kontrolou 🙂 Beztak nakonec skončí v posteli a budou to vyhozené peníze 😆 To je prima, že ti Libová přítelkyně padla do oka. Občas přemýšlím koho nám jednou přivede domů ten náš :D Počkej, Dan se ti rozchodí a na vánoce to bude tóčo :D Ale aspoň je pak na co vzpomínat 🙂 Měj se moc hezky! 🙂

pulguita
7. lis 2018

@petrysek181 *Kubova přítelkyně.. Překlepl to mobil 🙂

petrysek181
8. lis 2018

@pulguita ano má velkou postel stejně v té svoji malé nebyl tak šla sloužit jinam a mi přestavěli ložnici víš Dan je většinou stejně s námi v posteli 🙂to je dobře že už se ti kulati bříško nemáš nějakou fotecku z ultrazvuku ať se vrátím zpátky v case😁

pulguita
8. lis 2018

@petrysek181 Ahojky, zrovna dneska jsme byli na kontrole. Všechno v pořádku a malý pěkně povyrostl. 😍Dnes jsem 17+6 a už mi naprogramovali velký ultrazvuk na 20tt 😍 Tady posílám dnešní fotečku. Bude se jmenovat Victor 🙂

petrysek181
9. lis 2018

@pulguita juuu tady je krásně 😍😍😍😍když to takhle člověk vidí někdy zatouží se vrátit zpátky a začít znova ale pak se vrátím do reality 🤣🤣🤣🤣🤣Viktor je krásné jmeno❤️a co Rodina já vím že se moc tesi👏👏😁😍😍😍😍

pulguita
12. lis 2018

@petrysek181 Nikdy není pozdě! Aspoň by měl malý bratříčka,nebo sestřičku na hraní a ty bys mohla být o něco déle doma 🙂 Třeba by to teď šlo samo a rychleji, podívej nám se to nakonec povedlo bez pomoci, ale i tak ti úplně rozumím. 🙂
Rodina je nadšená! Řekli jsme jim to ale až po výsledcích z 12týdnu. Trochu pozdě, ale po zkušenostech, jsem měla strach říct to dřív..co kdyby. Vím, že nikdy není nic jisté, ale tentokrát to vypadá vše v pořádku 🙂 Měj se moc hezky! 🙂

petrysek181
25. lis 2018

@pulguita no tak to už ne fakt diky😂Dan opravdu stačí příští rok 40 cistka 😂a já už bych to nedala😂3.12 jedu do prace domluvit se co a jak už mi volali a vím že se nevracím na svoji směnu což mě celkem dost mrzí a ještě sesadi jednoho a mě dají místo ní dokážeš si představit co tam bude hlavně ty začátky no ale když se to ne srovná počítám i s tím že odejdu nebudu se nervová dopředu teď jsou před námi vánoce a já ty se moc tesim♥️Dan ještě sám nechodí pustí se jen občas ale za to kromě 4poslednich stolice má všechny zuby😂opatruj se

pulguita
19. pro 2018

@petrysek181 Ahojky! To víš, že bys to dala. Znám ženský, co měli mimina i ve 43! 🙂 Tak co, jak to dopadlo v té práci? A kdy se teda vracíš? Ty začátky budou těžké, ale zvládneš to, neboj. Já mám taky strach, co bude až se vrátím po mateřské, ale nějak to dopadne. Zatím pořád chodím do práce. Kdoví jak dlouho to ještě vydržím, protože doktor se moc nemá k tomu, aby mě poslal na nemocenskou. Já se cítím celkem dobře, ale už se mi nechce pracovat a lítat a dělat neplacené přesčasy, které stejně nikdo neocení. Aspoň bych si v klidu připravila věci a vše pro malého, protože pokud by se nedej bože narodil dřív, musel by spát v kleci pro králíka 😆 Zatím mě pobolívá v kříži a občas mi natekaji nohy, uvidíme co bude dál. Tento pátek už budu 24tt letí to! Ty si užívej malého a vánoc. Měj se moc hezky 🙂

petrysek181
21. pro 2018

@pulguita ahoj v práci to dopadlo celkem dobře přivítali mě ale co mě trochu vlastně Dost mrzí že sesadili kolegyni a já půjdu místo ní protože ta co mě zastupoval tu si tam nechají dokážeš si představit jak na mě asi budou reagovat lidi co budu mít pod sebou ale musím to nějak přežít a hlavně se obrnit že to nebude žádný med 🙂jak to vzali v práci ani si nepsala urco to už na tebe musí být vidět a co kila jak si na tom já přibrala Teda statečně 😂Dan už běhá sám nějaký týden a je strašně roztomilí jak j takový nemotorny už máme i stromek chodí se na něj dívat ale nesaha😉užij si krásně svátky a pohodu s pritelem

pulguita
21. pro 2018

@petrysek181 Ahojky, na lidi se vykašli, ty za to nemůžeš. Máš právo otěhotnět, být na mateřské a že to takhle dopadlo je volba šéfů. Hlavně buď v klidu, držím ti palce, určitě to zvládneš 🙂
To je príma, že už je z něho takový vánoční trpaslíček 🙂 Hezky si ho užívej, protože čas letí a oni rychle rostou. 🙂
Já už jsem v 24tt a už mám kulaté břicho. Už mám nahoře 6,8kilo! Ty první měsíce nic moc, ale kolem 20tt jsem z ničeho nic nabrala hodně kilo najednou. Taky je pravda, že jsem i natekla, protože mám žízeň a hodně piju, ale na to kolik piju, tak moc nečůrám. V noci nevstávám vůbec a spím celou noc, což jsem ráda. Zatím pořád chodím do práce, tam jim to za začátku moc nepřišlo vhod, ale co, to je jejich problém. Myslím, že ve 38 letech a po 12letech ve firmě, mám právo otěhotnět. Navíc po tom co jsem v 10tt oznámila v práci, že jsem těhotná, moje šéfka do měsíce otěhotněla taky. Navíc mi řekla ať moc nechybím v práci a nechodím po doktorech. A ona chybí víc než já. No co ti budu povídat...hrůza, ale snažím se to vše brát s nadhledem, i když je to těžké.
Taky ti přeji krásné svátky!! Hezky si to užijte rodinko! 🙂

petrysek181
31. pro 2018

@pulguita ahoj přeji Vám všem jen to nejlepší do nového roku♥️prosím tě 6kg není nic hrozného do 15kg to z tebe po porodu spadne ani nebudeš vědět jak 🙂Vem si že já měla na sobě 28kg a taky to zmizelo akorát mi zůstala vytahana kůže na brise ale s tím nic neudělám 🙂sefova je Teda potvora a nakonec nechodí ona a ty se pořád držíš já jdu ve středu tak sem zvědavá snažím se být v klidu a moc si to nepripoustet 😉nějak to dopadne

pulguita
1. led 2019

@petrysek181 Ahojky! Taky Vám všem přeji všechno nejlepší do nového roku a hlavně zdravíčko, to je nejdůležitější. No teď po svátcích je to už 7kilo, tak kdoví kolik ještě přiberu. Doufám, že to pak shodím, aspoň tu větší část. Šéfová je prostě šéfová. Já mám tento týden dovolenou, tak si aspoň trochu odpočinu. Ty se drž! Uvidíš, že to zvládneš. Moc na tebe budu myslet! Opatruj se!😘😘😘

petrysek181
2. led 2019

@pulguita ahoj prosím tě taková kila to je brnkacka za chvíli nebudeš mít na sobě nic🙂tak já dneska první den v praci a na to jak sem se bála a spala sem jen hodinu tak to tak špatne nebylo budu se muset naučit spoustu nových věcí ale snad to zvládnu a myslím že budu mít fajn partu lidi ty si odpocin a drž se užij si dovolenou

pulguita
3. led 2019

@petrysek181 Ahojky! Tak to je prima, že jsi to hezky v práci zvládla. 🙂 Uvidíš, že se brzy zaběhneš a bude to brnkačka. A kdo ti hlídá malého? Mamka? Moc ti držím palce, ať to všechno hezky zvládneš! 🙂

lucije11
13. led 2019

@pulguita po dlouhé době jsem sem zavitala, abych zjistila jak na tom jste holky. A hlavně si mě zajímala ty. Mám obrovskou radost, konečně jste se dočkali a za chvíli budeš mít to malé štěstí náručí 😘
@petrysek181 tobě to taky uteklo viď? Nedokážu si představit teď od toho mého raracha 14
měsíčního odejít do práce. Ale určitě to zvládá viď? Hlavně už má tatinka doma.

natala88
29. dub 2019

Ahoj chtela bych poradit ,ms meskam tyden tehotensky test my vysla jen jedna carka ,myslite ze toje tim ze je to brzo ?

natala88
Autor odpověď smazal
Zobraz
peta19888
28. čer 2019

Ahoj holky, chtěla bych spíš takové "povzbuzení", že nic není ztracené 😀 Ale nechci být hysterka a moc to řešit, ale samozřejmě, když to mimčo chcete, tak tam ta naděje vždycky je 🙂 Mám po ovulaci 8. den, s přítelem jsme spolu spali den před ovul. a den po. Někdy 5. den po ovul. mě bolelo v podbřišku celý den, dokonce i v kříži (tak to mívám, když mám mens), pokračovalo to i 6. den, včera ještě chvilkama taky. Dneska už ráno nic, ale zase to začíná. Dneska jsem si zkusila udělat test (vím, že je to brzy), ale spíš i kvůli tomu, jak to funguje (nikdy předtím jsem si žádný nedělala). A tam samozřejmě jen jedna čárka. Je možné, že to ještě přijde (myslím dvě //) za několik dní a přesto, že bolesti třeba ustanou? A je pravidlem, že je špinění (při uhnizďování) vždy u každé? Mens bych měla mít cca za týden. Jinak ty bolesti nebyly vůbec tak silné jako mívám při mens, bylo to o dost snesitelnější, při mens si první dva dny musím vzít ibalgin, abych mohla fungovat, teĎ se to dalo bez. Děkuju 🙂

nikol005
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikol005
23. lis 2019

Dobry den chtela jsem se zeptat.... menstruaci mivam pravidelnou a vetsinou trva 6 dni. Tento mesic mam zppzdeni uz sedmy den. Po 4 dnech jsem zkpusela delat test a vysel negativni. Po kolika zppzdenych dnech mam delat tedy test aby byl presny? Dekuji

verunkahaslarova
28. kvě 2020

Ahoj, chtěla bych poprosit o názory.
S přítelem jsme měli pohl. styk, kdy si uplně nedával pozor.
Dva týdny po styku jsem dostala MS. Nyní je to 6 týdnů od styku a 3 týdny po MS. A zároveň mám už dva dny zpoždění od MS, kterou jsem teď měla dostat.
Dělala jsem si dvakrát test, byl negativní.
Těhotná tedy asi být nemůžu.. a zpoždění od nynější MS s tím asi nesouvisí a můžu ji očekávat každým dnem..?

Ďekuji za Vaše názory! V.

veeeronik
13. srp 2020

Ahoj holky... Byla sem u mudr na krvi vzala mi rovnou i na tehu jenze mela sem pred menstruaci takze test z krve vysel negativni ale menstruace porad nikde.
Mam ji nepravidelnou je to teprve prvni nebo druhý den spozdeni.
Myslite ze muzu byt těhotná a jeste par dni pockat a udelat si test? I kdyz z krve vyslo ze těhotná nejsem? Dik za odpovědi 🙂

ivanakypra1995
1. bře 2021

Dobrý den, chtěla bych se zeptat bolí mě prsa měsíčky sem celý unor nedostala ale trošku špinim myslite si že bych mohla být těhotná?

alisonaa
1. bře 2021

@ivanakypra1995 Ahoj, udelej si TT a budes vedet, muze jit o uhnizdovani vajicka pri kterem se muze trosku spinit ale taky o prichazejici MS. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru