Může střevní chřipka ovlivnit výsledek těhot. testu?

gracinka7
1. kvě 2015

Ahoj holky,
jsem 45DC. Cyklus mám běžně 34dní. Minulý měsíc jsem nasadila bylinky a MS nikde. 40DC jsem si dělala test a bílo... Dnes jsem to zkusila znovu a byly tam //. Problém je, že je mi od včera strašně špatně, nemůžu nic jíst, je mi na zvracení, strašně mě bolí záda a včera jsem měla průjem a motala se mi hlava. Nejsem si jistá, jestli je to nějaká střevní chřipka a nemůže to nějak ovlivnit výsledek testu.

mandala
1. kvě 2015

Nejsem si jistá, ale podle mne to výsledek testu ovlivnit nemůže. 😉

cepanka
1. kvě 2015

Stejne priznaky jsem mela ja..🙂

podkolka
2. črc 2015

Ahojky ja mám průjem a zvracení v kuse od té doby co jsem ,že jsem těhotná, vlastně díky tomu mě to vůbec napadlo. Dnes v noci jsem naspala 2 hodiny zbytek jsem si povidala se zachodem opravdu jakobych měla střevní chřipku... bohužel dala jsem si vajíčka na které jsem měla obrovskou chuť a stalo mě to odpočinek...nepomáhá nic a už mě v žaludku docela i sem tam píchá z toho jak je prázdný ale nemůžu udržet ani vodu...

prdecek
2. črc 2015

@podkolka jestli neudržíš ani vodu, tak bych si zajela na pohotovost na kapačku, pač začínají vedra tak abys nebyla dehydratovaná a neublížilo to miminku

lucisek01
6. črc 2015

Ahoj holky sem v 5tt a dnes me strasne boli podbrisek, takova pichlava bolest.. je to normalni?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru