Nejsem si jistá, jestli jsem v tom

simonas77
17. dub 2015

Tak pred 3 tydny jsem mela sex bez kondomu, ale slibil ze se do me neudelal. Jenze uz pres tyden mam priznaky na menstruaci a tyden se spozdila.. 2x jsem si delala tehotensky test a vysel negativne, ale zacaly me rust prsa a to skoro zadny nemam a mam pocit ze mi je blbe a navic jsem kuracka a cigarety mi delaji zle.. mozna si to jen nalhavam, ale je moznost ze bych byla nebo muzu byt v klidu ze menstruace prijde??moc prosim o odpoved. 🙂

zemankovabarbora01
17. dub 2015

těhu test bych si dělal až po týdnu zp. 🙂
Je to možný , že jsi těhu , říká se : stačí kapka a.... :D
jinak bych si 100% zašla na gyndu 🙂
tam ti to zjistí na 100% 🙂

ronyx
17. dub 2015

@simonas77 Pokud máš týden spoždění a testy negativní,tak nejspíš těhu nebudeš,spíš v tom bude něco jiného.Ono psychika je mocná čarodějka a pokud od té noci na to myslíš,bojíš se a stresuješ tak sis ty příznaky mohla přivolat podvědomě sama,nebyla bys první ani poslední.Každopádně se objednej na gyndu,tam ti řeknou víc,buď ti potvrdí těhu a nebo ti vyvolají menstruaci.

zo_ja
17. dub 2015

Můžeš, nemusíš. Někdo má testy negativní pořád, i když je jasně těhotnej, ale většinou fungujou. Vzestup hormonu může být pozdější, může být nízká hladina. OVulace mohla být později, než myslíš. MS může mít klidně týden i dýl zpoždění. Já bych vyčkala a když MS nepřijde, ca po 2 dnech testovala... Lepší z ranní moče, tam bývá hladina HCG vyšší.

bajculka
17. dub 2015

Ahoj holky 🙂 mám též 14dní zpoždění ale všechny těhu testy byli negativní, jen an jednom co jsem si dělala před týdnem vylezl slabý duch ale až po několika hodinách, dnešní těhu test taky negativní a do toho se přidala bolest prsou a mírná bolest vaječníků. Počkám ještě týden a pak budu volat na gyndu 🙂

andrrriiik
18. dub 2015

Zkus udělat další testy.Kamarádka taky měla několik testů negativních,několik pozitivních,a byla těhu.Ale je taky možné,že sis to přivolala.Psychika udělá svoje.

lusiana125
18. dub 2015

@simonas77 kup si těhotenský test clear blue mě těhotenství ukázal 2 dny před menstruací...je sice dražši stojí kolem 180 kč, ale být tebou tak do něho investuji než být v nevědomosti a stresovat se...je velice citlivý takže by případné těhotenství ukázal...obyčejné těhotenské testy mi dvě čárky ukázaly až cca týden po menstruaci a byly to slabounké čárečky

zo_ja
18. dub 2015

@lusiana125 @simonas77 No,je to ke zvážení, zda investovat, mně neukázal nic, zatímco obyč. mamatest ca týden po termínu MS jednoznačně ano.

verunka_korunka
18. dub 2015

@zo_ja
@lusiana125
@simonas77
Mamatest hází falešné duchy a clearblue je nehorázně předražený. Stačí v dr.max koupit cca za 35kc 2 testy v krabičce. Mají docela vysokou citlivost. V prvním otěhotnění jsem den po vynechané MS měla hodně silnou kontrolní čárku. Při druhém, tedy teď, 3 dny před MS ukázal hodně špatně viditelnou čárku, den před už byla viditelná lépe, ale slabá. Takže doporučuju koupit tento test. Nikdo si zatím na něj nestěžoval, jako např. Na mamatest.

ronyx
18. dub 2015

@lusiana125 Zkoušela jsi Clearblue rozebrat???Najdeš uvnitř normální obyč těhu papírek jako jsou právě ty klasické z lékárny 😉 Funguje naprosto na stejném principu jako třeba dr. max. Na hladinu HCG v moči.Jen je tam navíc ten digitální displej a za ten se právě tolik platí.Takže za mě,zase žádné extra terno 🙂

simonas77
autor
18. dub 2015

Měla jsem test od dr.max nějak kolem 70,- kč a pak ještě jeden za 100,- a oba mi ukázaly negativní. Ten jeden jsem si dělala asi 3 dny po zpoždění MS a ten druhej týden. Takže to možná jen bude ta psychika, ale aby mi z ní začaly růst prsa?? Říkám že jsem je zdědila po tátovi, ale teď najednou z ničeho nic se o trochu zvětšily .. takže mám docela strach. A děkuju za odpovědi 🙂

ronyx
18. dub 2015

@simonas77 příznaky si člověk podvědomě může přivést jakékoliv.Znám holčinu která těhu nebyla a přivodila si ranní nevolnosti a dokonce jí i údajně ztmavly prsa,takže možné to opravdu je. Ale znám i takové,které neměly 14 dní pozitivní testy a nakonec těhu byly.Tady fakt pomůže jen návštěva gynekologa

verunka_korunka
18. dub 2015

@simonas77 jestli se prsa jen trochu zvětšila, to může být i přicházející menstruaci. Jen si teď toho víc všímáš. Zkus test v pondělí ráno a případně si zajdi na gyndu. Nebo mě ještě napadá jako samoplatce na krev (hcg). To stojí cca 100 a výsledek je jednoznačný 😉

zo_ja
18. dub 2015

@verunka_korunka U mně fungujou všechny celkem stejně, pravda, že v těh. jsem ten Dr. Max neměla (jen když bylo neg). Ještě asi před 4,5 lety jsem měla nějakej jinej, žlutozelená krabička, a ta těhotenská čárka byla málem silnější než testovací - po týdnu od termínu MS. Zatímco ve 2 dalších případech Mamatest slabší čárka, a jak nad tím přemýšlím, nebude to asi hladinou HCG, ale citlivostí testu. (Si snad ještě testnu Mamatest s tím Maxem teďka, jak se to vyjeví rozdílově).
Nicméně hen ten oný test už se pak nedal nikdy nikde sehnat ca po roce, roce a půl, pže odevšad ho vytlačil Mamatest, a mě tahle uniformita a zalobované monopoly dost čílí.

zo_ja
18. dub 2015

@simonas77 Když jsem toužila po miminku a to jako druhým a hlavně pak třetím... moje tělo umělo všechny moje raně těhotenský příznaky celkem dost spolehlivě, jako třeba nomálně neříhám, na zač. těhu vždycky a dost. Říhala jsem jak amina, naschvál to neumím... vyvolat něčím ap. to neumím... pocity a zpoždění a kdeco. Přání otcem myšlénky a vůle je mocná. Prsa jsou dost subjektivní vjem. Ale třeba seš 😉

simonas77
autor
18. dub 2015

Jako ja doufam ze ne 🙂 mam na to jeste dost casu, jen se bojim.. pockam jeste tyden a pokud MS neprijde, tak si nekam zajdu 🙂
A to hcg se dela kde??

zo_ja
18. dub 2015

@simonas77 Tak jo, jinak, třeba v tom nejseš 😉 Promiň, uniklo mi, co si přeješ.
Laborka. Nějaké info třeba tady http://www.sanglab.cz/media/jine/SSG_brozurka_w... str. 8 a na konci, cenu mají 150 Kč. Může se mírně lišit.
Můžeš tam ráno přijít, že chceš tohle, oni si to odškrtnou, Ty si to zaplatíš. Nebo to můžeš vztí možná přes dr., pokud Ti to stojí za ty peníze a čas, ale nevím, jestli vyhoví... nebo jak se k tomu staví...

simonas77
autor
19. dub 2015

Dostala jsem MS 🙂) takze je to dobryy 👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru