Těhotenský test vyšel pozitivně. Můžou to být cysty?

sabuse1
1. zář 2008

Ahojky, omlouvám se jestli je tu už podobné téma. Chtěla jsem se zeptat jestli nemáte některá zkušenost. Dělala jsem si 4 testy - všechny pozitivní, velká pravděpodobnost tady je, bolí mě břicho, prsa atd...Ale i v testech psali, že pozitivní test může vyjít i při cystách. Nemáte někdo zkušenost, případně, že by vám doktor našel místo mimča cystu, že by vás bolely prsa?

hrusti
1. zář 2008

dojdi si k doktorovi na UTZ a krevni testy, jedine doktor ti muze potvrdit, jestli je mimi spravne ulozeno, kde ma byt a nejedna se treba o mimodelozni nebo cysty. Pokud ti prouzek na tehotenskem testu sili, tak by to melo byt o.k. 🙂

sabuse1
autor
1. zář 2008

hrusti: jo jo k doktoru jdu odpoledne, jen jsem z toho dost nervózní. Proužek bych řekla, že byl druhý den silnější...

helik3
1. zář 2008

a ty máš problémy s cystami?? Jestli ne, tak neplaš! A určitě by čárka nebyla silná a už vůbec by nesílila 😉 TAkže v klídku navštiv doktora 😉 vše bude dobré 😉

sabuse1
autor
1. zář 2008

helik3: nemám, asi fakt jen blázním🙂 prostě sem si to přečetla u testu a teď mě napadají ty nehorší varianty...

sabuse1
autor
1. zář 2008

nedalo mi to, udělala jsem další test, čárka naskočila okamžitě, silnější než před 2 dny, takže myslíte, že je to v pořádku?

campi
1. zář 2008

My tu ale nejsme jasnovidky. Podle vseho jsi tehotna, potvrzeni Ti da lekar a uplne definitivni to bude, az se Ti narodí zdravé mimčo. Zkus se nějak zaměstnat, do odpoledne si udělej program, ať Ti to rychle uteče a napiš pak, jak to dopadlo🙂

anta
1. zář 2008

Sabuse1 - nezbývá než gratulovat k těhotenství, s cystami bych zbytečně neplašila. Myslím, že dr. ti z krevních testíků tuto radostnou novinu jen potvrdí! 😉

sabuse1
autor
1. zář 2008

díky za uklidnění🙂 možná je někdy lepší myslet na nejhorší a pak být příjemně překvapená než naopak...dám vědět🙂

anta
1. zář 2008

To mně povídej, já jsem chodívala s manželem do Gennetu a přiznám se, že jsem byla nervózní jak stará panna a pak jsem byla vždy příjemně překvapena 😉
Když ti vyšly na čtyřech testech ty čárky, tak to těhotná budeš určitě, to mi věř, já sama jsem si dělala testy na třech a vždy tam ta čárka vylezla do 3 vteřin 😉

sabuse1
autor
1. zář 2008

Anta: tak to je super, koukám už šťastná maminka🙂

campi
1. zář 2008

sabuse: té nervozity se úplně člověk nezbaví nikdy, testík je fajn, výsledky krve taky, ale hlavní je na začátku srdíčko na ultrazvuku.

anta
1. zář 2008

Přesně tak, teď už šťastná, už vím, jak s malým zacházet, to kdyby člověk přečetl tisíc knížek, tak si to všechno musí zkusit stejně na vlastní koži 😉 🙂 A ty taky budeš šťastná maminka, uvidíš, všechno bude fajn. Na těhotenství rozhodně něco je, ráda na něj vzpomínám 😉

sabuse1
autor
1. zář 2008

campi: no právě☹
anta: uvidíme odpo, zatím si radši nedělám iluze...

campi
1. zář 2008

Rezervovany pristup je asi dobry, ale zase se to nesmi prehanet. Tak si zatim uzivej // a radeji si nepripoustej, ze by mohlo byt neco spatne. Tehotenstvi utece a kdybychom mely porad myslet na nejhorsi, tak se zblaznime. Jestli je to čerstvý testík, může se stát, že dr. na UTZ nic neuvidí (ani gestační váček), ale ani to nebude znamenat, že jsi těhu. Pevné nervy a ať ti přibývají týdny rychle za sebou.

sabuse1
autor
1. zář 2008

campi: první testík byl ve čtvrtek, myslím, že teď můžu být tak max. v 5 týdnu...takže to tak trochu čekám, že nic neuvidí, ale určitě by viděl, kdyby bylo něco špatně, mimoděložní nebo cysta třeba...to čekání je nejhorší, to ale asi velice dobře znáš co?

campi
1. zář 2008

známe to všechny, tak vítej v klubu 😉

sabuse1
autor
4. zář 2008

tak podle krve jsem v pátem týdnu🙂 za 14 dní mám jít na další ultrazvuk, zatím nic neviděl☹

campi
4. zář 2008

No, vidíš🙂 Už žádný strachy, mamčo.

sabuse1
autor
4. zář 2008

campi: 🙂 no teď už jen to srdíčko a pak se snad trochu uklidním...

sabuse1
autor
4. zář 2008

ale vzpomněla jsem si na tebe s tím ultrazvukem, že ještě nemusí být nic vidět.

anta
4. zář 2008

Sabuse1 - gratuluji k potvrzení těhu. Neboj, neměj zbytečně strach dopředu a pěkně si to těhu užívej. Já sama byla v 5.tt a byl tam vidět jen gestační váček, srdíčko bylo vidět později, uvidíš, jak z toho budeš nadšená, až to uvidíš

anta
4. zář 2008

😉 🙂 (to jsem tam zapomněla přidat 😀

sabuse1
autor
4. zář 2008

anta: díky díky🙂)) no já sem taky v 5 tt a neviděl zatím vůbec nic, ale sama sestra mi včera když sem si volala na výsledky krve řekla, že je ještě fakt hodně brzo aby bylo něco vidět. Asi fakt záleží na každém dnu. Každopádně v úterý sem si dělala další test, vyběhla tlustice jako blázen okamžitě. Hlavně si myslím, že kdyby nebylo něco v pořádku pozvali by si mě tam hned, ne až za 14 dní

anta
4. zář 2008

Neboj, však ono se to vyvrbí 😉 Co by sis přála, holčičku nebo chlapečka?

sabuse1
autor
4. zář 2008

mě je to asi i celkem jedno, hlavně když všechno dobře dopadne...

sajli
1. říj 2013

Můžu se zeptat ? Taky jsem si dělala 4 testy a všechny pozitivní, vynechala mi měsíc menstruace bolí mě prsa, zvracím..
Jaká je šance , že v tom jsem ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru