Těhotenství nebo falešný poplach? 2 dny mi je na zvracení

lzii
26. črc 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat .. už několik měsíců se s přítelem snažíme o miminko a mám takove menší tušení že to možná vyšlo , jsem 22 DC a už dva dny po sobě se mi chce zvracet.
Chtěla jsem se zeptat, pozorovala na sobě některá z vás neco neobvyklého ,než odhalila těhotenství?? A jak dlouho jste se snažili, než vám to vyšlo ??
Díky všem za komentáře 🙂

andrrriiik
20. srp 2015

@lzii A jak dlouho se snažíte vy? 🙂

lzii
autor
20. srp 2015

Existují ještě jiné babske rady? Zdravý životní styl, pohyb, nekouření, bez alkoholu, žádný stres ..... Všechno dodrzuji

lzii
autor
20. srp 2015

@andrrriiik půl roku se snažíme, přítel má spermio v pohodě

nov.tere
20. srp 2015

@lzii no líbím se mu jen teď prostě nějak není na sex chuť. To nedokáže pochopit ale já se nehodlám premahat obzvlášť když jsem měla před 3 týdny problém. A jinak nohy hore nevím u nás fungoval sex zezadu s tím že jsem se pak položila se zvednutym zadkem. 😀

lzii
autor
20. srp 2015

@nov.tere to jsem dělala asi 2 měs a nepomohlo mi to, ale nevydržela jsem to dlouho 😀 zezadu to děláme skoro pokaždé, jelikož přítel je líný

andrrriiik
20. srp 2015

@lzii Tak půl roku je ještě v pohodě 😉 Uvidíš,že se zadaří,když to budeš nejmíň čekat 🙂

lzii
autor
20. srp 2015

@andrrriiik jenze já to čekám pořád :D ikdyž si řeknu že tentokrát se na to vykašlu a sledovat nic nebudu, opak je pravdou ... :(

mimidaniela
21. srp 2015

@lzii to sem si říkala když sme se pokoušeli o Lindu tolikrát ale stejně to člověku nedá

lzii
autor
21. srp 2015

@mimidaniela nedá kor když na to konečně je zázemí a chlap.... Teď už nezbývá než čekat a doufat v dobrý výsledek

alicam
21. srp 2015

Ja som na sebe tiež pozorovala nevoľnosti, točenie hlavy a divné stavy. Jeden deň som cítila strašné návaly tepla a vracala som aj vodu... ale každý test posledných pár mesiacov mi vyšiel negatívne.. to mám potom pokazený celý deň od rána. Asi treba len vydržať, sexovať a nerobiť si falošné nádeje a predstavy. Keď to bude, spozná sa to aj bez testov, otázok na MK a počas kojenia veeeelice nepravidelnej menštruácie 🙂 Veriť, ale keď sa nepodarí hneď, svet sa nezrúti, naše životy sa nekončia. Len bude smutný deň keď sa neukážu dve čiarky. Testy preto už doma nemám a je veselo 🙂

mimidaniela
21. srp 2015

@lzii nezoufej ja už sem to tehdy vzdala přestala sem na to úplně myslet a najednou psala švagrová že je v tom a já už si jen dělala legraci že sem to taky dlouho nedostala ale nedalo mi to a koupila test a bum prask bylo to tam je lepší na to nemyslet ale copak to jde mě teda ne

lzii
autor
22. srp 2015

Holky jsem 2dpo a teď ráno mě jakoby pálí až brni ten vaječník kde jsem ovulovala, je to dost nepříjemné... Do toho beru teď utrogestan a jsem pořád unavená, včera jsem naspala aspoň 15h

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru