Suprový krém na opruzeniny - Sudocrem

16. zář 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
aaabbbc
Registrovala se 15. září 2009 na modrykonik.cz. Přidala 76 příspěvků. Region Rychnov nad Kněžnou.
 maminy, objevila jsem suprový krém na opruzeniny¨- Sudocrem!!! Kam se hrabe bepanthen!Vyzkoušejte. Loupala se nám kůže pod paží a v tříslech, bepanthen, imazol nezabíral, tak jsme zkusili sudocrem a je pokoj.... Doporučuji!
6. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
wwercaa (24 r.)
VERA-FOTO - dětské fotografie
Veronika PRO

Focení a filmování dětí - Region Plzeň
44

“Jupíííí, mé sluníčko má dneska 1 rok:-))))))))”
(Před 4 lety)

Takže pomáha jo, můj Davídek měl úplně suchej a začervenanej pytlík, myslela jsem si že je to nejaký zánět no doktorka mi řekla že je to jenom suchý tak at to skusím promazávat bapanthenem a když to nezabere tak si mám pořídit sudocrem, bepanthen zabral max. na to zarudnutí no vysušenej ho má pořád, na opruzeniny zatím netrpíme akurát ten pytlíček zlobivej tak to vyskouším snad to zabere emoticon
fotoportrét
fotoportrét
miska73
4
Registrovala se 9. prosince 2009 na modrykonik.cz. Přidala 2225 příspěvků. Má 1 přítele.
 wwercaa-já bych na ten suchej pytlík zkusila spíš Leniens krém (k sehnání v lékárně) emoticon
6. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasmia
10
Registrovala se 19. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 802 příspěvků. Má 5 přátel. Břeclav.
 Sudocrem používám taky na zadeček, je suprový a taky si myslím, že zabírá rychleji než bepanthen.
6. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wwercaa (24 r.)
Veronika PRO

44

(Před 4 lety)

miska - dobře skusíme, snad to bude lepší emoticon
fotoportrét
fotoportrét
jabluncanka
3
Registrovala se 23. října 2007 na modrykonik.cz. Přidala 2487 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele.
 Sudocremem jsem mazala i atopák a staršímu synovi akné a super,zabralo to !!! Doporučuju!! emoticon
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
Registrovala se 9. května 2008 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 87 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 a kolik ten krém stojí?? a kolik má gramů??
6. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wwercaa (24 r.)
Veronika PRO

44

(Před 4 lety)

jabluncanka- takže to pomáha i na atopický ekzém? ptám se protože v zimě na něj od malička trpím taky, ted se mi zrovna udělal na rukou a nepomáha žádnej krém na mé suché ruce emoticon emoticon
fotoportrét
fotoportrét
jasmia
10
Registrovala se 19. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 802 příspěvků. Má 5 přátel. Břeclav.
 Tak to mě nanapadlo, starší dcera má vyrážku od punčošek, tak musím vyzkoušet, zatím jsme to mazali mastí od doktorky, ale nezabírá.
6. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkabu
12
Registrovala se 19. března 2007 na modrykonik.cz. Přidala 13165 příspěvků. Má 8 přátel.
 Jak u koho,není špatnej,ale na velký opruzeniny nezabral.
6. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misule82
Registrovala se 13. dubna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 621 příspěvků a 38 inzerátů.
 Holky a sudocrem pomáhá i na suchý ekzematický místa? Mně přišlo, že spíš pokožku vysušuje.
6. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika
15
Registrovala se 6. května 2005 na modrykonik.cz. Přidala 9594 příspěvků a 5 alb. Má 25 přátel. Region Nový Jičín.
 60g stojí 80,-
dělaj ho ve více velikostech

Sudocrem je antiseptický ochranný krém, který je unikátní svým složením. Obsažený Lanolín napomáhá uklidnit a zvláčnit pokožku, Oxid zinečnatý má adstringentní (stahující) účinek, Benzyl alkohol omezuje bolest a podráždění a má také antibakteriální a antifungicidní vlastnosti. Benzyl benzoát a Benzyl cinamát podporují epitalizaci. Sudocrem je vhodné aplikovat při proleženinách, ekzému, akné, při ošetřování popálenin, omrzlin, opruzenin a drobných povrchových oděrek, také je určen pro děti k prevenci a léčbě plenkové dermatitidy. Sudocrem se rychle vstřebává a příjemně voní. Použití: aplikuje se 3-5x denně v tenké vrstvě.
6. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika
15
Registrovala se 6. května 2005 na modrykonik.cz. Přidala 9594 příspěvků a 5 alb. Má 25 přátel. Region Nový Jičín.
 125g 140,-
250g 233,-
400g 307,-

ceny z internetové lékárny ale je to obdobné emoticon
6. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martimarti
3
Registrovala se 3. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Přidala 1508 příspěvků. Region Žďár nad Sázavou.
 Pokud ho chcete vyzkoušet, tak v lékárnách by měli mít maličký kelímek 15g zdarma emoticon , tak jsem to alespoň dostala já v běžné lékárně. Někde jsem četla, že se Sudocream hodně používá v západních zemích, hlavně v Británii , Francii aj.,tam je to něco jako u nás Bepanthen apod. emoticon
6. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika
15
 já měla nalý sudoš v kufříku se vzorky v porodnici.
6. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petkula
2
Registrovala se 1. září 2008 na modrykonik.cz. Přidala 878 příspěvků, 4 alba a 13 inzerátů. Má 2 přátele.
 nam Sudocrem nezabral, pomohla az zinkova mast Babylove z DM - je takova hutnejsi, mozna ze tam je i vice zinku nez v Sudocremu. Prijde mi, ze kdyz je ta mast hutnejsi, tak se k pokozce ta moc a stolice tak snadno nedostane. Zkouseli jsme totiz taky ruzne vzorky - Weledu, Sudocrem a Bepanthen jsem mela koupenou velkou tubu emoticon
Cenove taky vychazi lip - 150 ml stoji kolem 50 Kc.
6. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika
15
 více zinková je i červená dětská indulona a taky krém od Johnsonu - v kovové plechovce. emoticon
6. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petkula
2
Registrovala se 1. září 2008 na modrykonik.cz. Přidala 878 příspěvků, 4 alba a 13 inzerátů. Má 2 přátele.
 no, tu detskou indulonu jsem mela taky v porodnickem kufriku ale nezabrala.
6. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaabbbc
Registrovala se 15. září 2009 na modrykonik.cz. Přidala 76 příspěvků. Region Rychnov nad Kněžnou.
 já jsem ho měla v kufříku z porodnice, bylo tam 15 g a vydrželo to na 3 týdny, takže to přijde levněji než bepanten...
6. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rolenka
2
Registrovala se 29. dubna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 552 příspěvků a 2 alba. Má 8 přátel. KUŘIM, Region Brno.
 U nás sudocrem taky vede. Co je malá na příkrmech tak se ji sem tam na zaďouru nějaký ten pupínek objeví a po suďáku je hned pryč. Vyzkoušeli jsme toho hodně, ale tento zabral vždycky a během chvilky. emoticon
6. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evena
7
Registrovala se 27. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 8161 příspěvků a 7 alb. Má 7 přátel. Region Olomouc.
 Já ho měla zadarmo z kufříku z porodnice. Ale začala jsem používat po narození Bepanthen. Když se malá opudila tak B. nezabíral tak jsem vyzkoušela ten Sudocrem a nemůžu si ho vynachválit, od té doby žádná opruzenina. Sudocrem určitě vyjde levněji ikdyž je malý ... 80 g balení nám vydrží asi 2-2,5 měsíce a to rozhodně nešetříme a natíráme i záhyby i pipky emoticon
6. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evena
7
Registrovala se 27. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 8161 příspěvků a 7 alb. Má 7 přátel. Region Olomouc.
 pardon 60 g balení ... a stál 80 kč
6. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peroli
248
Registrovala se 10. ledna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 14703 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 63 přátel.
 jojo, sudocrem je fajn... ale ještě lepší je modrá indulona emoticon
6. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peroli
248
Registrovala se 10. ledna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 14703 příspěvků, 4 alba a 2 články. Má 63 přátel.
 prďolkovi se udělal na zádíčkách jakejsi suchej ekzém (atopik byl naštěstí nakonec vyloučen), občas mu zčervená i ten pytlík nebo záhyby u prdelky ale namažu to tou modrou indulonou a BOMBA!!!
na ten ekzém mi mudra předepsala jen jakousi vazelínu a pudr emoticon a upřímně.... ať si to strčí někam emoticon emoticon emoticon není nad "to je ona - indulona" emoticon emoticon emoticon
6. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misellll
3
Registrovala se 8. října 2009 na modrykonik.cz. Přidala 719 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Mladá Boleslav.
 nám dali sudo krém jako vzorek už v porodnici a souhlas je vážně super je to taková šedá tužžší mastička,ali i tak používáme nivea baby Bottom Ointment a ten je taky super od tý doby co ho používáme,nemá malá žádné problémy s opruzeninami a to už ho používéme 4 s pul měsíce emoticon
6. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pikusa
14
Registrovala se 2. ledna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 23793 příspěvků a 4 alba. Má 26 přátel. Česká Lípa.
 Sudokrem je dobrý ale nám pomáhala víc mastička z DM....v kulaté zelené krabičce emoticon mají i malou,jako vzoreček na vyzkoušení
6. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anicka164
Registrovala se 24. listopadu 2008 na modrykonik.cz. Přidala 354 příspěvků.
 Sudocrem je super, Mikuláš se nikdy neoprudil, jenom jednou byl malinko začervenalej, když jsem si nevšimla, že se pokadil a přebalila jsem ho asi až za hodinku a půl. Namazala jsem to Sudocremem a bylo to hned pryč. Koupili jsme to mega balení 400g, je to fakt kyblík, vydrží to snad napořád emoticon Takže když se to přepočítá, tak ta cena ani není tak hrozná.
Tu zelenou mastičku z DM jsme zkoušeli, stejně tak olivového Johnsona, po oboum se oprudil během hodinky. Chce to vyzkoušet, každý miminko je jiný...
6. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
editah222
Registrovala se 2. dubna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 8442 příspěvků. Má 9 přátel. Prostějov.
 Nám Sudocrem nezabral. Já zas nedám dopusti na Ondřejovu mast.
Prostě co mimčo a prdelka to originál emoticon
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
71
Registrovala se 21. srpna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 5868 příspěvků. Má 82 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 My mažem rybí mastí a žádný opruzeniny nejsou' emoticon
6. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mayerka
Registrovala se 11. května 2009 na modrykonik.cz. Přidala 332 příspěvků.
 ajaj, my máme se sudocremem hrozný zkušenosti, malej se trošku zapařil, tak jsme to namazali, a to, co se mu potom udělalo, to byla síla! Léčili jsme to týden... Takže jedem Rybilku a modrou indulonu
6. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beatrice100182
Registrovala se 29. října 2009 na modrykonik.cz. Přidala 69 příspěvků.
 Ahojte, sudocream pouzivali na jiske v nemocnici, tak som ho kupila aj domov malej a neviem si ho vynachvalit. Ja ho pouzivam preventivne na zadocek a musim povedat, ze sme nemali ani raz zapareniny. Okrem toho nam zabral aj na zacervenane miesta po leukoplastoch - tie mala neznasa.
Pouzivam ho uz styri mesiace a z 125 g balenia mam este polovicu.
6. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí

Související články