Suprový krém na opruzeniny - Sudocrem

14. zář 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
achalteke
7
Registrovala se 10. března 2007 na modrykonik.cz. Přidala 2963 příspěvků a 3 alba. Má 8 přátel. Loučovice, Region Český Krumlov.
 Sudocream u nás nezabral, vyzkoušeli jsme mastí dost a úplně nejlepší je zelený Babylove z DM, je nejlevnější a nejlepší a vydrží na kůži i několik hodin emoticon
6. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
soanpe
26
Registrovala se 18. února 2009 na modrykonik.cz. Přidala 9352 příspěvků. Region Praha.
 a ještě líp funguje na opravdu mega opruzeniny až do krve (sofí je má,když má zubní průjem emoticon ) od biodermy abcderm change.
7. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dont_speak
137
Registrovala se 7. prosince 2006 na modrykonik.cz. Přidala 1402 příspěvků. Má 49 přátel.
 Nedočetla jsem celé.. tak nevím jestli někdo zmiňoval Niveu S.O.S emoticon taky je dobrá
7. led 2010 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bielanevesta
18
Registrovala se 30. dubna 2006 na modrykonik.cz. Přidala 5171 příspěvků a 2 alba. Má 31 přátel. Mladá boleslav.
 u nás jedine bepanthen!! na ten nedám dopustiť emoticon
7. led 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kutcher (26 r.)
3
Registrovala se 28. srpna 2009 na modrykonik.cz. Přidala 1833 příspěvků a 1 album. Má 7 přátel. Region Hradec Králové.
  • Thomas3 roky
  • Michael6 let
 tak sudocrem spatny neni davaj ho zdarma v porodnici do toho boxu, my pouzivame rybilku, jako prevence supr, ale kdyz se udela opruzenina uz moc nepomaha na to nam vzdy zabraly bepanthen a welleda a zhorsuji nam to astrid batole a aviril.
7. led 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aponchie
Registrovala se 14. srpna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 15622 příspěvků.
 je ten sudocream i na akne a problematickou plet?nebo ma nekdo s timto konkretne zkusenost?
7. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mobina
6
Registrovala se 22. září 2005 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 4452 příspěvků.
 Známe, používáme. V kombinaci s Imazolem je za chvíli po opruzeninách...
7. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jeudi
115
Registrovala se 5. února 2009 na modrykonik.cz. Přidala 3995 příspěvků a 3 alba. Má 119 přátel. Region Písek.
 je super ale v nejhorších případech je to samej zinek
7. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marionka121
Registrovala se 21. ledna 2010 na modrykonik.cz. Přidala 1 příspěvek.
 Ahojky, tento krém je vhodný u miminek nejen na opruzeniny, ale i na různé mokvavé fleky na krčku nebo v podpaží. Druhý den po namazání to není červené, a behem pár dní to zmizí úplně...emoticon
21. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susik77
1
Registrovala se 5. ledna 2007 na modrykonik.cz. Přidala 8380 příspěvků a 5 alb. Má 3 přátele. Praha 1.
 sudokrem je na opruzeniny nejlepsi! zkoseli jsme aj kdyz mela mala ted suchy ekzem, ale nezabral. pomohl nam az excipial lipolotio-asi na 2.den pouzivani. Ja trpim na atop. ekzem a jedine co mi ho zlepsuje je krem Atopos od Cannadermu-dostat v lekarne emoticon
21. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deathy
3
Registrovala se 11. července 2008 na modrykonik.cz. Přidala 840 příspěvků a 3 alba. Zvole, Region Praha - západ.
 Ahoj, my to ze začátku různě střídali - z kufříku z porodky Rybilka, tak tu jsem používala cca měsíc, dva. Vzorek Sudocreamu jsem vyndala až nedávno, když se malý udělal takový červený flek pod dudlíkem. No, řekněme že to zabralo. Ale co jsem chtěla říct, hned po Rybilce jsme začali používat Penaten a malá snad za celý její dlouhý život neměla ani jednou opruz. Nevím jak je to s koupí Penatenu u nás, každopádně jestli máte možnost a někdo jezdíte do Německa, tak doporučuju. Velký 500g balení cca 120,- a vydrží a u nás funguje.
23. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kinsi
Registrovala se 23. června 2010 na modrykonik.cz. Přidala 225 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
 @aaabbbc I nám sa vynikajúco osvedčil - používame cca od 10 dní (keď sa jej začervenal zadoček) doteraz a už nikdy nemala nijaký problém. Fakt výborný.
1. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kinsi
Registrovala se 23. června 2010 na modrykonik.cz. Přidala 225 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele.
 @jeudi a čo vadí na lokálne podanom zinku? Prečo len "v najhoršom"?
1. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidiab
19
Registrovala se 20. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 554 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 Nas syn na opruzeniny netrpi vubec, ale jednou jsem u nej na dupce objevila takove bile pupinky. Mazala jsem Sudocremem a za 2 dny bylo po problemu. Jinak preventivne, asi dvakrat denne po stolici, mazu ochrannym kremem s panthenolem z Ultra Sensitive rady z DMka. Sudocrem je vyborny, ale preventivne bych ho moc nepouzivala, hodne vysusuje. Proto take neni vhodny na suchy exem, jak pise Susik77, tam je potreba nebo hodne mastneho.

@aponchie Ano, pouziva se i na akne. Vysusuje pupinky a dezinfikuje emoticon
1. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petanah
11
Registrovala se 25. dubna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 19 příspěvků a 8 alb. Má 14 přátel. Region Opava.
 taky jsme pouzivali Sudocrem ,ale po case prestal zabiral a nam se osvedcil nemecky Penaten..ten je snad uplne na vsechno co se tyce kuze..mazu s nim opary,akne,ekzemy,cokoliv a vzdycky zabral jak me tak detem.. urcite se da sehnat nekde na netu(nezkoumala jsem) a v nekterych mestech jsou obchoddy primo s touto kosmetikou..je sice dosti draha ale opravdu dobra.. kdyz nepomohlo nic,penaten pomohl spolehliveemoticon
3. únor 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
Registrovala se 28. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Přidala 5251 příspěvků a 60 inzerátů. Má 64 přátel. Ústí nad labem.
 Když syn trpěl na opruzeniny...tak v té době v ČR Sudocrem ještě běžně nebyl, ale pak časem mi ho sousedka ukazovala, že si ho nechává dovézt z Anglie (my však nestihli vyzkoušet) . Já používala zprvu Bepanthen, ten ale na opruzení nezabral vůbec. Na ty mokvavé opruzeniny zabral vždycky pouze Pythiol, stojí asi 35 kč a dávali ho už na nedonošeneckém doktoři a doporučovali. Ovšem ne jako prevenci, ale jako léčba. Když už jsem nevěděla co dělat...ten vždycky zabral. Pak jako prevenci jsem používala Rybilku, Rybí mast z lékárny nebo tu zelenou Babylove z DM emoticon .V porodnici i nemocnici používali míchanou rybí mast a na opruzeniny právě Pythiol.
4. únor 2011 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olcab
19
Registrovala se 30. ledna 2011 na modrykonik.cz. Přidala 1769 příspěvků a 52 inzerátů. Má 14 přátel. Vlašim, Region Benešov.
 Ahojky tak nám se Penaten vůbec neosvědčil,malá se mi po něm oprudila,mažem rybilkou a nivea krém proti opruzeninám a občas sudokrém a zatím v pohodě emoticon každy mímo je jiný
4. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mataharyy
8
Registrovala se 5. ledna 2008 na modrykonik.cz. Přidala 8992 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
 Ahoj, tak u nás bepanthen byl max. jako prevence když už došlo k opruzení tak byl naprosto na nic... Po imazolu se to vždy ještě zhoršilo, takže ten letěl oknem, sudokrém zabral jen občas (na drobné začervenání, jináč už pak taky ne), pak se k nám dostal penaten tekutý pudr (tady snad k nesehnání, ale dovezli nám ho z rakouska) a ten zabral pokaždé i na větších plochách, no a když bylo jo ouvej tak ne radu jsem zkoušela genciánu (pozor na fleky emoticon ) a na to normální mastnej krém, např modrá indulona a bylo po starostech, dítě bylo sice fialové, ale i doktorka mě za to pak pochválila a u nás úspěch zaručen emoticon
5. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eloana
27
Registrovala se 31. října 2007 na modrykonik.cz. Přidala 5760 příspěvků a 3 alba. Má 11 přátel. Liberec.
 Ahoj take pouzivame sudokrememoticon
5. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ined77
20
Registrovala se 4. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 10064 příspěvků. Má 47 přátel. Zlín.
 @aaabbbc emoticon ...to souhlasím emoticon ...prvních asi 8 měsíců jsem používala jen bepanthen a pak vyzkoušela sudocreme a už jsme u něj zůstali emoticon .u druhého miminka začnu opět s bepanthenem už kvůli prsům a pak zase přejdeme emoticon .
na opravdu opruzeniny pomůže ten sudocreme daleko více než bepanthen emoticon .
náš malý byl opruzený opravdu jen párkrát, nejvíc když bral ATB a měl z toho průjem, jinak vůbec emoticon .
5. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markiivo
1
Registrovala se 15. března 2009 na modrykonik.cz. Přidala 35 příspěvků a 8 alb. Má 7 přátel. Havířov, Region Karviná.
 Pěkný večer holky ,já mám taky dobrou zkušenost s krémém SOS nivea je výborný,ale i Bepanthen mast.
6. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jzizala
7
Registrovala se 27. února 2009 na modrykonik.cz. Přidala 307 příspěvků a 6 inzerátů. Má 7 přátel. Havlíčkův Brod.
 za nás Welleda krém na opruzeniny, úžasně zabírá na ty už hoodně červený opruzeniny.fakt je supeer
6. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jzizala
7
Registrovala se 27. února 2009 na modrykonik.cz. Přidala 307 příspěvků a 6 inzerátů. Má 7 přátel. Havlíčkův Brod.
 jinak sudocrem jsem musela vyhodit,taky jsem ho malé koupila a stačilo 1x namazat a léčili jsme to pak týdne jak se mi po něm hrozně osypala ,asi jí vadí nějaká složka v něm.Ale každé mimi je jiné.
6. únor 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kristiluky
Registrovala se 23. listopadu 2010 na modrykonik.cz. Přidala 193 příspěvků. Region Brno.
 u nas zaberá sudocrem úplne na všetko-od miminkovského atop,ekzému, cez opruzeniny, škrabance, proste všetko, nedám nan dopustit, ak je po nom pokožka trocha suchšia vždy doplníme obyč. modrou indulonou a super
6. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slavkah
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 172 příspěvků. Ulft, Nizozemi, Česká republika.
 z ceho jsou nejcasteji opruzeniny? malej se nam minuly tyden poprve oprudil a porad se to vraci, uz ma 7,5 mesice ubrousky pouzivame porad stejne (pampers, babylove) muze na ne byt tak pozdni reakce nebo maji opruzeniny i souvislost s rustem zubu??? pleny mame take stejne , nic nepomaha bepatnhen,sudocream, ....
21. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dendaz
29
Registrovala se 26. září 2010 na modrykonik.cz. Přidala 937 příspěvků a 68 inzerátů. Má 20 přátel.
 Mohu jen souhlasit. Sudocrem jsme také používali... emoticon
21. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weri1 (34 r.)
56
Registrovala se 8. září 2009 na modrykonik.cz. Přidala 28391 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Praha 4.
  • Benju4 roky
 já používám rybí mast namíchanou v lékárně a nikdy jsme žádné opruzeniny neměli a vím že doktorky kamarádkám taky radí tuhle mast, když je opruzenina
23. únor 2011 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weri1 (34 r.)
56
Registrovala se 8. září 2009 na modrykonik.cz. Přidala 28391 příspěvků a 2 alba. Má 36 přátel. Praha 4.
  • Benju4 roky
 @slavkah tak omývej vodou, nač ubrousky?
23. únor 2011 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slavkah
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 172 příspěvků. Ulft, Nizozemi, Česká republika.
 @weri1 bohuzel neziju v CR a tady rybi mast nevedou, zkusim si ji nechat poslat, no ubrousky jsou o dost praktictejsi, hlavne kdyz nejsem doma, jen jsem chtela vedet jestli je i jina pricina nez ubrousky - napr. jsem slysela rust zubu apod.
24. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kikimaruska
56
Registrovala se 28. listopadu 2006 na modrykonik.cz. Přidala 5251 příspěvků a 60 inzerátů. Má 64 přátel. Ústí nad labem.
 @slavkah zkus se na rybí mast poptat pod názvem Lavarizin...je to to samé, jen v ČR se tomu říká rybí mast, ale v některých lékárnách ji i tady pod tímto názvem prodávají (namíchanou). V nemocnici jí měli též pod tímto názvem, ale přitom je to rybka... emoticon .Jinak nám pomohl pouze Pytiol, stojí asi 35 kč tuba. Ta rybí je dobrá jako prevence,ale na opruzeniny těžší (mokvající puchýřky) nám nepomohla...,jen ten Pytiol.
24. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

Populární alba

Související články