Za jak dlouho se vám dítka úplně rozchodila?

monykk
25. led 2015

Ahoj,syn 16.měsíců předevčírem začal chodit,prostě se pustil a šel,s radostí to zkoušel,sem a tam.Včera a dnes,ale nic,postaví se udělá dva kroky a zase jde na čtyři.Za jak dlouho se vám dítka úplně rozchodili?

jasekd
25. led 2015

Holka zacla chodit na 16,5 mesicich a hned se rozchodila. Kluk udelal prvni krok v 19 mesicich a potom mu jeste dost dlouho trvalo, nez se rozchodil vic, uz si nepamatuju, mozna i mesic? Venku pak jeste dyl, protoze to vyslo na zimu. Bylo to narocne.

kvakuska
25. led 2015

@monykk v ukončeném devátém měsíci se pustila a šla a od té doby prostě chodí 😝 ... teď bude mít rok a půl a bude tak mít vlastně odchozenou půlku života 😀

consti
25. led 2015

Syn začal chodit ve 13. měsících a 3 týdnech a šlo to pa postupně. Třeba když jsme byli v cizím prostředí, tak tam nechodil vůbec, ale jen lezl. Teď mu bude 15. měsíců a převážně už chodí, pomalu i běhá, chodí i venku. Občas jde na všechny čtyři, ale hned se zvedne a jde. Podle mě se vám max. do měsíce rozchodí úplně. Čím později začal chodit, tím líp pro jeho záda 😉 .

janapavlik
25. led 2015

Mladší dcera udělala 4 samostatné krůčky v 10. měsících a za 14 dní nato se rozchodila úplně a od té doby lítá jako čert. Nebyla jsem z toho moc nadšená, že tak brzy začala s chůzí, kvůli páteři, ale co nadělám, když na to přišla sama? Podotýkám, že jsem ji nikdy nevodila za ručičky, čekala jsem, až začne sama. Starší dcera začala chodit v roce, ani si nevzpomínám, že by předtím udělala pár krůčků, několik měsíců obcházela nábytek a trvalo jí celkem dlouho, než se pustila a začala sama chodit.

krystalka
25. led 2015

Ahoj, syn začal obcházet nábytek a různě s oporou asi v 10 měsících, no a přesně na svoje 1. narozeniny ráno, mi dal super dárek - najednou se pustil a ušel pár kroků ke mně sám 🙂, pak už to šlo docela rychle, v 15 měsících už začínal jezdit na plastové motorce a to už si byl v chůzi celkem jistý....v 18 měsících už jsme chodili na nákup pěšky bez kočárku cca 1 km tam a 1 zpět....sice jsme to šli podstatně déle, než já sama, ale on chodil venku moc rád 🙂

killi
26. led 2015

První dcera začala dělat první krůčky kolem uk. 9 měsíce. Na procházku jsme šli, když měla 10m a 10dní. Druhá dcera má rok a plně chodí už 2 měsíc. 😉

vetyver
26. led 2015

Hihi, jsme na tom úplně stejně. Dcera začala chodit v 15,5m,doma chodí už převážně, ale v cizím prostředí nejdřív po svém (po kolenou, vzpřímena), příp. Po 4.musi se nejdřív otrkat a obhlidnout to tam a ažpak začne chodit. A druhý den po prvních cestách nechodila, vždy až odpoledn, aaž jsem se bála že to zase zapomněla... Venku to bude trvat asi déle, vyšlo to na zimu... Držím palce.

miruskapivonka
5. únor 2015

Ahojky, první syn začal chodit pár dní před 10. měsícem a od té doby už na kolena nevlezl a téměř jsme odložili kočár :D a druhému je 10 měsíců a pár dní a také už chodí, ale ten zatím jen doma, venku ještě ne, tipuju tak za měsíc 🙂